Spalio 18, 2016
{RANKINUKAS} Gyvenimo būdo blogerė Rūta Žilionytė

Gyvenimo būdo blogerė Rūta Žilionytė

Londone gyvenanti Rūta Žilionytė daugeliui kur kas geriau žinoma kaip mados, grožio ir veganiško gyvenimo būdo blogerė Sveika, Rūta.

Gražiausia sau atrodau
Su suknele, būtinai, aukštakulniais bateliais, ryškesniu lūpdažiu ir palaidais plaukais.

Mieliausias komplimentas
Kad esu šiltas, nuoširdus ir tikras žmogus.

Mano grožio patarimai moterims
Visada visoms pirmiausia patariu išmokti pamilti save. Rūpintis savimi ir ieškoti to, kas jums tinka ir patinka labiausiai. Jokios agurkų kaukės nepadės, jeigu, visų pirma, nemylėsime savęs. Be abejonės, labai svarbu geras ir kokybiškas miegas, tinkama mityba, pakankamas vandens kiekis per parą. Kas liečia veido odos priežiūrą, plaukus, kosmetiką, visada geriau ieškoti ir atrasti tai, kas jums tinka geriausiai. Tiesa, nepaslaptis, kad geras produktas, visada kainuos brangiau. Nepagailėkite pinigų sau. Visada save pamirštame, prityngime... Lygiai taip pat ir aš. O dėl įvairių procedūrų visada reikia konsultuotis su specialistais, o ne imtis eksperimentų pačioms. Tai didžiausia klaida, kokią daro dažna moteris. 
Slaptų patarimų ar ypatingų receptų neturiu. Tiesiog stengiuosi, kad ir kokia užimta ar pavargusi bebūčiau, visada sau skirti bent 10 min. O jeigu dar galiu ir pasportuoti – išvis liuks.

Negaliu atsidžiaugti šiuo grožio produktu
Vienareikšmiškai – „Mary Kay“ veido priežiūros linija. Ji išgelbėjo mane nuo veido odą kamavusių problemų ir tebesaugo iki šiol. Neiškeisčiau į nieką. Be to, stebuklingos spuogelių naikintojos yra arbatmedžio eterinio aliejaus garų vonelės veidui. Nustebtumėte, kokius stebuklus daro šis aliejus.

Kvepalai
Dienai renkuosi ką nors lengvo, gaivaus ir gėlėto: Versace – Bright Crystal, Bvlgari – Crystal, Victoria Secret – Secret Charm arba Temptation, Dior – Miss Dior Blooming Bouquet. Vakarui mėgstu Coco Chanel – Mademoiselle, YSL – Black Opium arba ALAIA.

Save lepinu 
Nieko neveikimu, ilgu miegu be žadintuvo ir apsipirkinėjimu internetu. O šiaip aš kasdien stengiuosi turėti kažką tokio, kas man yra tarsi būtinas malonus ritualas. Gulėjimas karštoje putų pilnoje vonioje, kai dega kvapni žvakė ir rodo gerą filmą. Taip, taip. Žinau – aš išprotėjusi.

Sveikas kūnas
Stengiuosi savo kūnu rūpintis, kaip tik galiu. Tai daryti privertė ir pašlijusi sveikata. Kaip sakoma, kol sveikas, tai nelabai ir įvertini, kaip svarbu rūpintis savimi. Esu veganė – nevartoju gyvulinės kilmės produktų. Tai išgelbėjo mane nuo mažakraujystės ir nuolatinio nuovargio. Man tai – atradimas. Visgi noriu pabrėžti, kad tai yra mano sveikatos pobūdžio pasirinkimas. Nesu išprotėjusi protestuotoja už gyvūnų teises ir žmones, kurie gyvena įprastą gyvenimo būdą. Mano sveikata – man svarbiausias dalykas. Labai gaila, kad daugelis nurašo veganus į visiškus natūralistus, pasislėpusius molinėje troboje, miško gilumoje. Esu šiuolaikiška normali moteris, kuri rūpinasi savo sveikata. Stengiuosi judėti ir, kai tik turiu galimybę, pabėgioti. Visada stengiuosi gerti pakankamai vandens ir gerai pailsėti. 

Sveika siela: kaip rūpinuosi savo vidiniu pasauliu 
Man tai labai svarbu. Giliai tikiu, kad be vidinio pasaulio nėra mūsų. Tai, kas mūsų viduje, atsispindi išorėje. Dėl to stengiuosi skaityti psichologines knygas, kurios padėtų suprasti save ir kitus, ugdyti save ir ieškoti vidinės ramybės. Jeigu tik turiu progą, būnu gamtoje, kur niekas nepaliesta ir kur galiu pasisemti energijos. Taip pat visada stengiuosi nuoširdžiai padėti tiems, kurie kažko manęs klausia, prašo patarimo ar tiesiog nori pasikalbėti. Už gerą atlyginama geru. Žmonės yra savanaudžiai, mylintys tik save ir gyvenantys tik sau. Kartais mes pamirštame kitus, kurie ir sudaro mus. Todėl, pavyzdžiui, šeima ir jos vertybės man yra labai svarbios.Jeigu žinai, kad esi geras kitiems, tada ir tavo vidinis pasaulis yra pripildytas teigiamų emocijų. O teigiamos emocijos viduje ir švari sąžinė atveria kelius išoriniame pasaulyje.

Nieko rimto: nuotykis, kuris mane visada prajuokina
Vienas nutikimas iš vaikystės. Vieną vasarą mano teta pasiėmė mane ir mano brolį su pussesere pasiplaukioti valtimi po ežerą. Staiga užėjo audra su griaustiniu ir žaibais. Reikėjo matyti, kaip mano teta irklavo ir kaip visi mes išsigandom. Staiga mano brolis (tuo metu būdamas gal kokiu dešimties metų) tarė: „99.9 proc., kad dabar į mus trenks žaibas“. Būtumėte matę ir girdėję, kaip į tai sureagavo mano teta. Nepyk, teta. Žinau, kad tuo metu nebuvo juokinga, tačiau dabar, kai visa tai praeityje, tai išliko labai linksmu prisiminimu/nuotykiu, kuris man visada sukelia šypseną.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai