Vasario 18, 2015
Mados SOS: pagrindinės aprangos klaidos ir kaip jų išvengti
Gintarė Lileikytė
Kad nerikėtų šaukti iš nevilties atsitojus prieš veidrodį, žinokite pagrindines aprangos klaidas © Helga Birna Jónasdóttir/Flickr nuotr.

Kiekvienas turime pripažinti bent kartą patyrę dilemą norėdami atrasti tinkamą asmeninį aprangos stilių. Juk norisi, kad apranga atspindėtų mus, ir su ja jaustumėmės pasitikintys savimi ir galintys viską. Norint atrastį receptą mūsų kiekvieno skirtingam stiliui, gali tekti paplušėti bei patirti ir ne vieną stiliaus nesėkmę.

Kad šių nesėkmių skaičius būtų kur kas mažesnis, „Londonietė“ aptaria dažniausias aprangos klaidas ir pataria, kaip jų išvengti.

Pažinkite savo figūrą

Tai kas puikiai tinka vienam, nebūtinai gražiai atrodys ant jūsų. Juk mes visi skirtingi! Viena iš aprangos klaidų, kurią lengva ištaisyti ir ateityje su ja nebesusidurti - pažinti savo figūros tipą. Tai padarę, rinkitės drabužius, kurie pabrėš jūsų gražiausias figūros detales, o ne išryškins nepageidaujamas. Internete apstu apie tai, kas tinka skirtingų figūrų tipų žmonms, tad prieš žingsniuodami į parduotuvę, būtinai užmeskite akį į stilistų patarimus būtent jūsų figūrą turintiesiems.

Naujosios tendencijos – su saiku

Norite atrodyti madingai, bet nežinote nuo ko pradėti, o sezono tendencijų tiek daug? Neskubėkite įsigyti visų madingiausių sezono rūbų iš karto ir pasipuošti lyg „perkrauta” jau praėjusių Kalėdų eglė! Net ir madingiausia sezono apranga, jei nedera tarpusavyje, neatrodys nei skoningai, nei madingai. Įtraukite naujas mados tendecijas į savo aprangą saikingai derindamos jas su likusiu jūsų turimu garderobu.

Atraskite savo asmeninį stilių, kuris geriausiai atspindėtų jūsų asmenybę (Iulia Pironea /Flickr nuotr.)
Atraskite savo asmeninį stilių, kuris geriausiai atspindėtų jūsų asmenybę (Iulia Pironea /Flickr nuotr.)

Pamirškite skaičius ant etiketės

Renkantis aprangą neleiskite sau aklai sekti nurodytais drabužių dydžiais. Jūsų pasirinktas megztukas gali atrodyti kur kas geriau, jei pasimatuosite keliais dydžiais didesnį jo variantą, o norėdamos šiek tiek labiau figūrą išryškinančio rūbo  kitą kartą rinksitės mažesnį nei įprastai dydį. Viskas  priklauso nuo jūsų siekiamo rūbo silueto. Atminkite, kad ant etiketės nurodytas dydis neturi įtakos galutiniam jūsų įvaizdžiui. Tad įpratinkite savo akis analizuoti tai kaip atrodote su vienu ar kitu rūbu ir pamirškite skaičius!

Nebijokite išsiskirti iš minios

Jei norite atrasti savo asmeninį aprangos stilių – nesekite minios. Nustokite save statyti į „rėmus“ ir kurkite įvaizdį, kuris atspindėtų jūsų individualumą ir asmenybę. Ekpermentuokite ir su savo išvaizda, ir su stiliumi - taip atrasite tai, kas labiausiai tinka jums!

Raktažodžiai: Gintarė LileikytėMadaStiliusPatarimai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai