Gruodžio 5, 2016
Injekcijos ar plastinė operacija - kuris būdas efektyvesnis norint sumažinti raukšles

Londonietės skaitytojos klausimas:
"Sveiki, patarkit prašau, kokiu būdu geriau pakoreguoti raukšles? Nenoriu, kad veidas būtų visiškai negyvas, tačiau gilias raukšles tikrai norėčiau susitvarkyti. Tik neapsisprendžiu, ar geriau išbandyti injekcijas ar veido tempimą chirurginiu būdu. Kokie pliusai ir minusai? Ačiū".

Atsako plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas:
"
Mano nuomone geriau injekcijos, nes tai saugiau, greičiau ir pigiau. Deja, kai kuriais atvejais injekcijos yra neveiksmingos. Tokiu atveju nevalia suteikti žmogui vilties ir bereikalingai atlikti procedūrą, jei vienintelė išeitis - operacija.

Kokie pliusai ir minusai? Injekcijų pagrindinis pliusas - greitas ir neskausmingas procesas. Paprastai injekcijos atliekamos per keliolika minučių. Kainos atžvilgiu, injekcijos taip pat daug pigesnė procedūra,  palyginus su plastine operacija.

Vienintelis minusas, kurį galima įžvelgti - laikinumas. Norint, kad rezultatas išsilaikytų, injekcijas reikia kartoti kas 6 - 18 mėn. priklausomai nuo procedūros".

Gruodžio 16 - 17 d. plastikos chirurgas V. Jankūnas konsultuos Londone. Užsiregistruoti konsultacijai būtina, tai galite padaryti užpildę šią formą:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai