Vasario 21, 2017
Lūpų putlinimas: viskas, ką turite žinoti

Lūpų putlinimas - dažnai viešojoje erdvėje linksniuojama tema. Apie tai, ką būtina žinoti ruošiantis atlikti šią procedūrą ir dažniausiai iškylančius klausimus šia grožio tema - kalbėjomės su plastikos chirurgu Vytautu Jankūnu.

Proporcijos

„Kaip ir kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje, svarbu neperžengti ribų. Jų laikantis galima koreguoti kūno vietas, kurias norima padailinti” - sako V. Jankūnas.

Pasak daktaro, kalbant apie lūpų putlinimą, taisyklingai atliktas darbas yra tada, kuomet procedūros metu proporcingai didinamos visos lūpų dalys. 

„Fiziologiškai žmogaus apatinė lūpa užima 2 trečdalius ir yra sudaryta iš trijų dalių, viršutinė – užima vieną trečdalį viso abiejų lūpų tūrio ir yra sudaryta iš dviejų dalių.  Atlikdamas lūpų putlinimo procedūras visuomet stengiuosi išlaikyti šias proporcijas. Jeigu visas dalis didiname proporcingai - išgauname norimą natūraliai putlių lūpų rezultatą.“, - aiškino plastikos chirurgas.

Procedūros eiga ir rezultatai

Plastikos chirurgas vardija svarbiausius lūpų putlinimo procedūros niuansus, kuriuos turi žinoti kiekviena moteris besiruošianti šiai procedūrai:

  • Lūpų putlinimas hialuronu atliekamas vietinėje nejautroje, naudojant  specialų kremą, kuris jau po 10 min. suveikia ir pirmieji dūriai nėra skausmingi
  • Procedūra trunka apie 20 min.
  • Po procedūros lūpos būna kiek patinusios, tai sukuria papildomą putlumo įvaizdį, tačiau po 3 - 5 dienų patinimas dingsta ir lieka natūralus hialurono efektas
  • Rezultatai išsilaiko apie 12 mėn.
  • Kiekvienai pacientei išduodama knygutė, kurioje surašyta visa pagrindinė informacija apie atliktą procedūrą: kas ir kada daryta, koks produktas naudotas, jo techninė specifikacija.

Pagrindiniai moterų užduodami klausimai. Atsako V. Jankūnas

1. Ar gali būti, kad hialuronas po 3 mėn. išnyko ir putlumo lūpose nebeliko?
Netiesa. Taip negali būti. Hialuronas natūraliai iš organizmo pasišalina maždaug po 12 mėn. Šiuo klausimo atveju,manau, teisingas atsakymas būtų, jog moters akys tiesiog priprato prie esamo lūpų vaizdo ir jau norisi dar putlesnių lūpų.

2. Ar tai saugi procedūra?
Taip, tai visiškai saugi ir nekenksminga žmogaus organizmui procedūra. Hialurono rūgštis (hialuronanas, hialuronatas) – tai žmogaus organizmo tarpląstelinės erdvės natūralus komponentas, būtina vandens molekulių jungtis. Laikui bėgant šios natūralios medžiagos žmogaus organizme mažėja, todėl putlumo atkūrimui ir papildymui - hialurno rūgštis tikrai nekenkia. Tačiau svarbu lūpų putlinimui naudoti  patikimos firmos hialuroną ir pasirinkti profesionalų specialistą, kuris atliks šią procedūrą.

3. Kokia procedūros kaina?
Konsultacijų Londone metu, atlieku  ir lūpų putlinimo ir raukšlių mažinimo  procedūras. Lūpų putlinimo procedūrą atlieku tik su „Juvederm“ firmos hialuronu . Šios procedūros kaina 200 GBP.

Londone Vytautas Jankūnas artimiausiu metu konsultuos kovo 10 – 11 d.

Registruotis susitikimui su plastikos chirurgu galite čia: http://www.plastikoschirurgai.lt/medicininis-turizmas/ arba užpildę žemiau esančią formą:

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai