Vasario 17, 2017
Gražiems, sveikiems ir spindintiems plaukams - naminės kaukės (3 receptai)

Gražūs, sveiki ir spindintys plaukai puošia kiekvieną moterį. Ką daryti, kad plaukai neslinktų? Ką daryti, kad plaukai augtų greičiau? Ką daryti, kad jie būtų stipresni? Tam, kad rastumėte atsakymus į šiuos klausimus, visai nebūtina keliauti į prabangiausią grožio saloną, pirmiausia, apsidairykite namuose – Jums padės plaukų kaukės. Ar žinote, kurie produktai teigiamai veikia plaukus? Galbūt kažkuri plaukų kaukė, kurią galite pasigaminti namuose, yra tai, ko seniai ieškojote.

1. Aitriųjų paprikų ir medaus kaukė

Ar žinojote, kad aitriosios paprikos yra galingas kraujagysles plečiantis ir kraujotaką suaktyvinantis užtaisas? Teigiama, jog suaktyvinus kraujotaką, plaukai auga greičiau.

Sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį aitriosios paprikos miltelių ir 4 valgomuosius šaukštus skysto medaus. Gautą masę tepkite ant neplautų plaukų šaknų ir apvyniokite plaukus rankšluosčiu. Po to, plaukus išplaukite įprastai su šampūnu.

Atminkite! Aitriosios paprikos išsiskiria deginančiomis savybėmis, kaukė turi sukelti tik malonią šilumą, bet nedeginti galvos odos! Jeigu pajusite deginimą, iš karto nuplaukite. Prieš naudojant šią kaukę, užtepkite jos ant vidinės riešo pusės ir stebėkite, ar jūsų odai ši kaukė nesukelia alerginės reakcijos.

2. Medaus ir kefyro kaukė su mielėmis

Ar pastebėjote, kad vaistiniuose geriamuose preparatuose, skirtuose plaukų stiprinimui, plaukų slinkimo problemai mažinti bei puoselėti plaukus ir nagus, dažnai naudojamos mielės? Alaus mielės itin vertinamos dėl to, kad skatina odos regeneraciją, suteikia jai elastingumo, ypač tinka esant spuogams ir inkštirams, be to, stiprina plaukus ir nagus.

2 arbatinius šaukštelius sausų mielių išmaišykite šiltame vandenyje arba piene. Šią masę palikite valandai, tuomet įdėkite 2 valgomuosius šaukštus medaus ir įpilkite pusę stiklinės kefyro. Kaukę įtrinkite į galvos odą, paskirstykite per visą plaukų ilgį, plaukus apsukite plėvele arba polietileniniu maišeliu ir rankšluosčiu, laikykite valandą, po to išplaukite plaukus šiltu vandeniu.

3. Ricinos aliejaus kaukė

Turbūt teko girdėti, jog ricinos aliejumi rekomenduojama tepti blakstienas, ypač tada, kai blakstienos yra nualintos po dirbtinių blakstienų priauginimo, nes šis aliejus skatina blakstienų augimą ir stabdo jų retėjimą. Ricinos aliejus puiki pagalba ir slenkantiems plaukams, jis stabdo slinkimą, skatina plaukų augimą ir padeda kovoti su pleiskanomis.

Pašildykite ricinos aliejų (pakiškite aliejaus buteliuką po šilto vandens srove) ir masažuojant galvos odą ištepkite plaukų šaknis. Stenkitės paskirstyti aliejų tolygiai. Plaukus apsukite maistine plėvele ir pašildytu rankšluosčiu, kaukę laikykite apie 2 valandas, po to plaukus išplaukite ir leiskite jiems natūraliai išdžiūti. Ricinos aliejų gana sunku išplauti, todėl nepatingėkite plaukų ištepti šampūnu 2 kartus ir gerai išskalauti. Jeigu jus vargina išsišakoję plaukų galiukai, tepkite pašildytu ricinos aliejumi plaukų galus, geriausia juos tepti prieš miegą, o ryte plaukus išplauti.

Daugiau grožio patarimų rasite tinklapyje www.gamtosgrozioformule.lt

Raktažodžiai: Plaukainaminės kaukės plaukams

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai