Kovo 21, 2019
Švytėk su ODA! Lietuviška kosmetika jau Anglijoje
RĖMĖJŲ STRAIPSNIS

Apie ODA kosmetiką pasakoja vieninteliai distributoriai Anglijoje www.glasshouseacademy.co.uk.

PAVARGUSIAI ODAI ATGAIVINTI IR RAUKŠLĖMS NAIKINTI - GINTARO RŪGŠTIS  

Žodis „gintaras“ reiškia „saugantis nuo ligų“. Šis unikalus, iš daugiau nei 40 cheminių junginių ir rūgščių sudarytas mineralas, jau nuo senų senovės naudojamas medicinoje kaip išskirtinis gydomasis perlas, kuris įveikia itin sudėtingas žmogaus organizmo ligas. Gintaro rūgštis tai - mūsų pačių organizme sintetinamas, iš keturių anglies atomų sudarytas ingredientas, kuris nesukelia alergijų ir per itin trumpą laiką atgaivina pavargusią, žalingų aplinkos veiksnių paveiktą veido odą. ODA kosmetikoje ši, dikarboksi rūgščių grupei priklausanti rūgštis, turi ypatingą reikšmę, nes ji – viena efektyviausių medžiagų, suteikiančių odai ryškų jauninamąjį poveikį. Natūralus gyvųjų organizmų medžiagų apykaitos produktas, Gintaro rūgštis, daugiausiai veikia paviršiniame odos sluoksnyje – epidermyje. Tokiu būdu šis veiklusis komponentas suardo ryšius tarp negyvųjų odos ląstelių, korneocitų, skatina naujų ląstelių proliferaciją bei atkuria sveiką odos būklę.  

ODA AKTYVUSIS PRAUSIKLIS SU GINTARO RŪGŠTIMI  

Priemonė sukurta specialiai sausesniai, jautriai odai. Prausiklyje esanti gintaro rūgštis stimulioja ląstelėje energijos gamybą, didėja ląstelės regeneracija, todėl ji būna sveikesnė ir atsparesnė neigiamiems faktoriams.  Itin efektyviai veikia derinant su gintaro linijos arba intensyviai drėkinančiais kremais. Skirtas kasdieniniam naudojimui. Šis prausiklis atkuria odos elastingumą, stangrina bei skaistina odą. Taip pat, atkuria sveikos odos drėgmės pusiausvyrą ir intensyviai minkština odą. Gintaro rūgštis stimulioja ląstelės energijos gamybą, didėja ląstelės regeneracija, todėl ji būna sveikesnė ir atsparesnė neigiamiems faktoriams. 

ODA ATSTATOMASIS KREMAS SU GINTARO RŪGŠTIMI IR KOLAGENU

Šis kremas - nepakeičiama priemonė norint stangrinti, tonizuoti ir intensyviai drėkinti veido odą. Jo sudėtyje esantis kolagenas skatina natūralaus kolageno sintezę, nuo kurio priklauso odos stangrumas, elastingumas ir bendra būklė.  Gintaro rūgštis stimuliuoja energijos gamybą ląstelėse, skatina jų regeneraciją ir sustiprina apsaugą nuo laisvųjų radikalų, todėl suglebusi oda tampa pastebimai lygesnė, elastingesnė ir natūraliai švytinti. Gintaro rūgštis padeda įsiskverbti kremo sudėtyje esančioms veikliosioms medžiagoms į gilesnius odos sluoksnius, todėl pasiekiamas matomas rezultatas ir ilgalaikis efektas.  Produkto sudėtyje esantis kanapių aliejus itin tinka brandžiai odai, ją minkština ir ramina nekimšdamas porų. Kremas yra itin malonios tekstūros, lengvai tepasi ir puikiai įsigeria. Tai puiki prevencinė priemonė prieš odos senėjimą ir efektyvi pagalba siekiant išsaugoti jaunatvišką spindesį ir stangrumą.     

ODA GLOTNINATIS KREMAS SU GINTARO RŪGŠTIMI IR ŠILKO PROTEINAIS

Šis kremas - nepakeičiama priemonė siekant sušvelninti ir intensyviai drėkinti veido odą. Jo sudėtyje esanti gintaro rūgštis stimuliuoja energijos gamybą ląstelėse, skatina jų regeneraciją ir aktyvina imuninę sistemą, todėl suglebusi oda stangrinama itin efektyviai ir tampa natūraliai švytinti bei pastebimai lygesnė. Kremas praturtintas ypatingos kokybės šilko proteinais, kurie stiprina apsauginį odos barjerą, intensyviai drėkina, minkština ir suteikia odos paviršiui šilkinį pojūtį.  Avokado aliejus sustiprina intensyvų pavargusios odos drėkinimą ir minkštinimą. Oda paveikiama ne tik paviršiuje, bet ir gilesniuose sluoksniuose, todėl pasiekiamas matomas rezultatas ir ilgalaikis efektas. Produktas yra itin malonios tekstūros, lengvai tepasi ir puikiai įsigeria.  Tai puiki prevencinė priemonė prieš odos senėjimą ir efektyvi pagalba siekiant išsaugoti jaunatvišką spindesį ir stangrumą.    

Raktažodžiai: grožissveikataodaAnglijos merginosBritanijos merginos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai