Balandžio 11, 2018
FINE Masks ir Londonietės grožio paslapčių vakaras
© Foto: finecompany.uk.

Norime savo skaitytojas supažindinti su mūsų atradimu – FINE kompanijos veido kaukėmis, tad kviečiame jus į FINE Masks ir Londonietės grožio paslapčių vakarą

Renginio metu galėsite susipažinti su FINE kompanijos įkūrėjais, jų siūlomais produktais grožiui, išbandyti ką tik iš Prancūzijos atkeliavusias inovatoriškas veido kaukes, išgerti taurę šaltų burbuliukų.

Lauksime jūsų

2018 m. Balandžio 24 d.
17.30 - 20.30
Adresu: Hair Art Lounge
240 - 242 Kennington Park Road
Londonas SE11 4DA
Metro: Oval

Vietų skaičius labai ribotas! Rašykite ir registruokitės: [email protected] (angliškai)

Registracijos mokestis tik £5, kurie bus jums kredituoti vakaro metu įsigijus bet kokį FINE Masks produktą. Dovanų galėsite išsinešti Londonietės žurnalą, užmegsti naujas pažintis jaukioje aplinkoje bei pasimėgauti šaltų burbuliukų taure.

Daugelis labiau linkę pasitikėti draugų rekomendacijomis ar produktus išbandyti nei gaišti laiką studijuojant grožio eliksyrų etiketes. FINE Masks kaukės jau kurį laiką yra Londonietės vienas iš mėgstamiausių grožio produktų. Šių kaukių poveikis matomas jau po pirmos aplikacijos. Baigus 5 - 7 kaukių kursą, jis bus dar akivaizdesnis ir išliks kur kas ilgiau. Kaukės prisotina jūsų odą elastinu ir kolagenu, veido, paakių bei kaklo oda tonizuojama, patempiama, pastangrinama, paryškinami veido kontūrai. O svarbiausia tai, kad FINE Masks nešvaisto lėšų prabangioms pakuotėms, todėl jų produktai dešimteriopai pigesni, bet ne mažiau efektingi. Genialumas išties paprastume.

Ateikite į mūsų renginį ir įsitikinsite.

Daugiau informacijos apie kaukes: finecompany.uk.

(Vakaro metu visoms kirpyklos paslaugoms bus taikoma 30% nuolaida. Teiraukitės 020 7580 6260)

Renginio rėmėjai ir organizatoriai:

Fine
Hair Art Lounge
InDeco Flowers 
Londonietė 

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai