Paraše l.b
Prieš 155 mėn

vasaros atostogos

planuojame su vyru pakeliauti ir bus sunku issirinkti is begales pasiulimu, gal kas yra buve kokiame rojaus kampelyje i kuri norisi vel sugrysti?
Paraše Vilniete
Prieš 155 mėn
hm, rekomenduoju Italijos pietus ir/ar Ispanijos pietus, Sicilija.. issinuomoti automobili ir keliauti bei grozetis. autentiska, sauleta, miela ir grazu. gana jau migracijos bangu pas turkus ir arabus, kur viesbuciai baraku lygio, o servisas tiesiog siaubingas
Paraše lietuvis
Prieš 155 mėn
I Lietuva varykit atostogaut!! I miskus, prie juros. Niekur geriau nera. Saslu gamtoje pasikepkit.
Paraše filosofas
Prieš 152 mėn
Paraše virginijus
Prieš 141 mėn
REGINA
nseniai buvom su drauge.su savo masina jokiu viesbuciu ir restoranu.miegojom kempinguose valgyt virems su smielium.viska pamatem.zodziu super.
Paraše Zoja12
Prieš 59 mėn
Zoja12
Siūlyčiau aplankyti Izraelį. Dabar skrydžiai į Tel Avivą patogūs, o ką jau kalbėti apie miesto gražumą. Tikrai nepamirštama kelionė. Nors mes buvom prieš 3 metus, bet dar iki dabar prisiminimais gyvenu.
Paraše raimonda252
Prieš 55 mėn
raimonda252
Neseniai buvau viename iš Egipto kurortų labai patiko, ir visai pigūs skrydžiai į Hurgadą (būtent šią buvau). Siūlyčiau ir Jums ten nuvykti :)
Paraše Trikeidea
Prieš 52 mėn
Trikeidea
Aplankykite Ispaniją Benidorm kurortą, skrydis tik 3 val iš Londono.
Turime keletą apartamentų nuomaiPenthous su privačia didžiule terasa 5 min iki jūros ir kiti apartamentai tiesiog ant jūros kranto. www.benidormflats.com
Paraše Elzbieta91
Prieš 50 mėn
Elzbieta91
Man visada norisi sugrįžti į Tenerifę ir jums siūlau aplankyti šią salą :) Dažniausiai gerus skrydžius į Tenerifę randu būtent čia www.skrydziai.lt
Paraše RugileRar
Prieš 48 mėn
RugileRar
Planuojame vykti į kokią Graikijos salą. Gal kas neseniai buvot ir žinot, kiek kainuoja kelione i Kreta? Su kuo geriausia važiuoti (ar patiems organizuotis, ar agentūra)? Ar gal Rodo sala geresnė? Žodžiu visi patarimai yra naudingi ir laukiami!
Paraše Edvinas32
Prieš 42 mėn
Edvinas32
Mano rekomendacija vasaros kelionėms: krantas.lt
Kelionių agentūra, pasirūpinanti Jūsų nuotykiais, malonumais ir komfortu kelionės metu
Paraše Miglota
Prieš 40 mėn
Miglota
O mes su vyru šiais metais keliausime paskutinį vasaros savaitgalį praleisti Lietuvoje, pasiilgom tenykštės šilumos (na arba lietaus :D ) ir norisi susitikti su draugais, nes be Kalėdų meto daugiau niekada ir nespėjam savo gimtojoje šalyje apsilankyti. Na o kadangi norime dar kažką ten patirti tai galvojame pasidovanoti sau ir draugams pasibuvimą vadens parke https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/vandens-pramogos-pirtys-vandens-parke, nes na jau gėda ir pripažinti tačiau nuo pat šio parko atsidarymo taip ir neapsilankėme :D Labai tikiuosi, kad visi liks patenkinti, o gal dar kažkam iš jūsų kažkurio apsilankymo Lietuvoje metu teko ten užsukti ? Kokie prisiminimai? :)
Paraše RugileRar
Prieš 37 mėn
RugileRar
Sveiki, ar pagalvojote apie atostogas Ukrainoje? Tai - labai nepopuliarus sprendimas, bet pati pernai gavau dovanų skrydžius į Kijevą, iš ten vykome į Odesos kurortus - na žinokit, poilsis nerealus, niekur Europoje neturėjom tokios prabangos, aptarnavimo kokybės ir pan., kaip ten. Dabar visiems siūlau, nes tikrai buvo didžiulis atradimas!
Paraše kriptone
Prieš 34 mėn
kriptone
Buvome Kanaruose - salos be proto gražios, ketinam grįžti, kai turėsim ilgesnes atostogas. Tas pats ir su Tailandu - prieš porą metų turėjome ilgas atostogas ir keliavom net dvi savaites, kurių tenais net maža buvo, tai pažadėjom sau dar sugrįžti. buvome Tailando pietuose ir tik porą dienų šiaurėje, tad dabar planas yra kadanors susiorganizuoti kelionę į Tailando šiaurę, kuri paliko mums didelį įspūdį. Bet šiuo metu sunku suderinti ilgas atostogas, abu daug dirbame, norisi ir į Lietuvą grįžti. Tai šią vasarą atostogausime Lietuvoje, kur irgi vis norisi grįžti. Labai myliu Nidą, Birštoną, Druskininkus. Turėsim 9 dienas, gal pavyks visus šiuos kurortus aplankyti. Į Birštoną tikrai keliausim, nes jau nusipirkom kelialapį į sanatoriją: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/sanatorija-versme. Praleisime ten porą dienų, o paskui gal į Nidą :) .
Paraše Guarana94
Prieš 33 mėn
Guarana94
Na vasarą neapsimoka keliauti, kadangi sezonas, visur daug turistų, kainos sukeltos, plius labai karšta. Tai siūlau geriau arba sezono pradžioje, gegužės mėnesį keliauti arba rudenį, rugsėjį pats tas, turistų mažiau, šilumos pakankamai, o ir kainos puikios visur. Mes keliavom spalį į tenerifę, tai užteko ir saulės ir jūros. O ir kainos skrydžių bei nuomos nesikandžiojo. Informacijos apie salą susirinkom iš įvairių straipsnių, blogų ir Skrydžiai į Tenerifę
Paraše trottoir
Prieš 33 mėn
trottoir
Aš pati vasaros atostogoms mėgstu nukeliauti kurnors toli toli į visiškai svetimus kraštus, tai jau teko pabuvoti Indijoje, Tunise, Vietname, bet labiausiai įstrigo Tailandas. Jeigu norisi tikrai neišdildomų įspūdžių, tai siūlau ten nuvažiuoti. Visiškai kita kultūra, tiek žmonės tiek ir gamta yra kažkas kaip iš kito pasaulio. Ir beje, ne melas, kad Tailande žmonės daugiausiai šypsosi :) Ten sugyvena ir žmonės, norintys pasilinksminti, ir tie kurie nori ramybės ir meditacijos. Prabuvau ten beveik tris savaites, bet pradėjo kaip viena diena tas laikas:) Tai jei nebuvai, tikrai siūlau nuvykti ten, nes ir kaina nėra tokia didelė palyginus kaip toli pats kraštas https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-tailanda Galima ir su agentūra keliauti, nes ten be gido iš tikrūjų sunku būtų viską pamtyti :)
Paraše Dzukijosuoga
Prieš 31 mėn
Dzukijosuoga
Na o kas nori privataus poilsio su šeima Dzūkijos miškų ir upių apsuptyje- užsukite į sodybą "Dzūkijos uoga".

Ši kaimo turizmo sodyba įsikūrusi mažame etnografiniame kaime , Dzūkijos nacionaliniame parke šalia Druskininkų.Plačiau apie sodybos nuomą: https://kaimoturizmosodyba.eu

Video turas po sodybą: https://kaimoturizmosodyba.eu/en/virtual-tour/

Sodybos nuoma
Paraše agne_22
Prieš 31 mėn
agne_22
O mes praėjusią vasarą ryžomės avantiūrai ir kartu su mažąja vykom automobiliu į Olandiją pas gimines. Važiuodami dar sustojom Vokietijoj, bet vis tiek labiausiai patiko Olandijoj. Jei kuri nebuvot, būtinai aplankykit :) Mes lankėmės Utrechte ir Hagoj, su orais irgi pasisekė, tai ir jūroj gavom išsimaudyti. O labiausiai turbūt patiko palei kopas dviračiais važiuoti, mažę ant specialaus dviračio pasisodinom ir super, nuostabiai laiką praleidom. Nors ir bandė mus atkalbėti nuo keliavimo mašina, bet mes turim gerą kėdutę (https://www.babycity.lt/lt/parduotuve/autokedutes-ir-priedai/grupe-01/nania-automobiline-kedute-maxim-pop-red-0-1-078907-3507460075410/p177272), todėl patogiai keliavom. O kaip jums sekasi su mažyliais keliauti? Ar pasiimat juos išvis į keliones? :)
Paraše Eglee999
Prieš 28 mėn
Eglee999
Labas, planuoju kelionę į Egiptą https://www.baltictours.lt/keliones/egiptas/sarm-el-seichas/ galbūt kas galėtumėte patarti, ką verta pamatyti ten? :)
Paraše Alinka
Prieš 28 mėn
Alinka
Mums tai šiemet atostogų nenusimato, vasarą nusprendėm paskirt remontams... Dabar vis pirkiniais užsiimam: tai šaldytuvas tai orkaitė, tai dar kas nors.. Iš čia https://pigu.lt/lt/buitine-technika niekaip neišeinu :D Tikiuosi žiemai pavyks kur nors išvykti :)
Paraše trottoir
Prieš 28 mėn
trottoir
Kalbant apie rojaus kampelius, tai verta paminėti šitą kelionę https://www.travelplanet.lt/keliones/gruzija-kelione-pazintine-vasara-azija-103
. Teko būti man ir Amerikoj, ir Azijoj, bet vat būtent su Gruzija jaučiu kažkokį ryšį, vis norisi ten grįžti. Nežinau net kodėl, gal dėl to kad gruzinai tokie draugiški, ir šiaip mėgsta lietuvius, ar kad mes turim tokią panašią istoriją, bet ten visada norisi sugrįžt bent kartui per metus :D Jau nekalbu apie ten esančią gamtą ir virtuvę. Bent kartą tai būtina ten rekomenduoju nuvažiuot bet kuriam lietuviui :D
Paraše Dzukijosuoga
Prieš 27 mėn
Dzukijosuoga
I Lietuva varykit atostogaut!! I miskus, prie juros. Niekur geriau nera. Saslu gamtoje pasikepkit. Pvz. kaimo turizmo sodyboje Dzūkijoje:
https://kaimoturizmosodyba.eu/
Paraše Nurmangalijeva
Prieš 26 mėn
Nurmangalijeva
Labai pigūs skrydžiai į Malagą, į abi puses apie 80 €. Ten po Andalūziją pasibastyti galima, Gibraltaras, persikelti į Maroką - nuostabus kraštas.
Paraše nahmesh
Prieš 26 mėn
nahmesh
zašlete následující informace:
-Příjmení
- jméno
-Datum narození
- místo narození
-bydliště
- vaše fotografie. musíte čelit fotoaparátu
- Zaregistrujte svůj podpis na bílý papír a upevněte jej.

veškeré další informace vám budou sděleny.
Paraše Dzukijosuoga
Prieš 20 mėn
Dzukijosuoga
Štai keletas idėjų atostogoms Lietuvoje su vaikais Dzūkijos nacionaliniame parke ir aplink Druskininkus

https://kaimoturizmosodyba.eu/atostogos-su-vaikais-lietuvoje/
Paraše Loyalty
Prieš 19 mėn
Loyalty
Pirkite 100% neaptinkamą A klasei, Blacknotes valymui ir SSD Chem tirpalui @ ([email protected])
 

 
Mes esame geriausi ir unikalūs AUKŠTOSIOS KOKYBĖS Nepatikimų padirbtų banknotų gamintojai.

visame pasaulyje platinamus produktus. Visoms šalims tiekiame tik originalias aukštos kokybės padirbtas pinigų užrašus

Pasaulyje. ŠIOS BANKNOTAI YRA ATSIŽVELGIANT Į RANKŲ IR PATIRTŲ AKIŲ KŪRIMĄ IR PATIKIMĄ. ŠIS

PINIGŲ VEIKSMAI INDIVIDUALIOS SERIJOS IR BIPASS VISOS SAUGUMO BANDYMAS, ĮSKAITANT UV-ŠVIESĄ IR JODINĮ SKIRTĮ PEN MARKER.
 
Siūlome aukštos kokybės padirbtus užrašus apie šias valiutas;
 
 
EUR - EUR
USD - JAV doleris
DNR - DINAR
GBP - Didžiosios Britanijos svaras
INR - Indijos rupija
AUD - Australijos doleris
CAD - Kanados doleris
AED - Emirati dirhamas
ZAR - Rand
CHF - Šveicarijos frankas
CNY - Kinijos ženminbi renminbi
MYR - Malaizijos žiedas
THB - Tailando batas
 
 
Siuntimas:
1. Per 3 dienas po apmokėjimo gavimo jį išsiųsiu.
2. LAISVŲJE VANDENYJE (PASAULYJE).
3. Siunčiu registruotą AIR MAIL (su sekimo numeriu)
4. Prekių pristatymas paprastai užtrunka iki 5 darbo dienų dėl lėtų pašto paslaugų ir griežtų užsakymų.
 
 
El. Paštas: [email protected]
 
WhatsApp: +237673528224
 
Skype“:info documents4