Paraše gogash
Prieš 132 mėn

VALGIO GAMYBAAA......

kai gyvenau lietuvoj valgymas ne namie atrodydavo tiktu kazkokiai isskirtinei progai ar pan, visa laika maista darydavomes namie. dabar maisto virimas namie tapo tikra prabanga... Londonas visa laika surija! aaaaaargz!
Paraše sypsenele
Prieš 132 mėn
sutinku kad nebeatrandam laiko maisto gaminimui, tik uzkandam "take away"ir viskas. oi nepatinka man toks maistas, pilnas nezinia ko...
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Sutiku, take away maistas pilnas visko...
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
O gal mielosios ir mielieji turite ideju ar geru receptu?
Paraše ASTA
Prieš 132 mėn
NESENIAI ATRADOM IR PAMEGOM TOKIAS GREITAS SALOTAS:6-8 KRABU LAZDELES,30-50G.FERMENTINIO SURIO,3 POMIDORAI,KETVIRTADALIS ILGO AGURKO,TRUPUTI DRUSKOS,PIPIRU IR KELI SAUKSTAI MAJONEZO.LAZDELES IR POMIDORUS PJAUSTOM GABALIUKAIS,O SURI IR AGURKA PAILGOM JOSTELEM.VISKA SUDEDAM,PABARSTOM DRUSKA,PIPIRAIS IR ISMAISOM SU MAJONEZU.LABAI SKANU,PAPRASTA,PIGU,NA GAL TRUPUTI KALORINGA..SKANAUS
Paraše Anonimas
Prieš 131 mėn
Tai suraskite lietuvisku patiekalu Take Away. Ten tikrai maistas naturalus :)
Paraše Anonimas
Prieš 131 mėn
Kaip galima nerasti laiko valgio gaminimui ir kas gali buti skaniau uz pjaustytas gabaliukais vistienos krutineles su darzovemis, ananasais! visa ta stir-fry uztrunka 15-20 minuciu pasigaminti.
Paraše Abrakadabra
Prieš 131 mėn
Labai paprastai....Arba tiesiog galima labai nekesti gaminti (pvz as)...Geriausias maistas curry!!!
Paraše sypsenele
Prieš 131 mėn
as asmeniskai niekada nemegau gaminti maisto ir sakykim nerasdavau tam laiko (patiko gaminti tik ivairius konditerinius skanumynus:D)ir man tai atrodydavao laiko svaistymas, bet atejo toks metas, kai reikejo ismokti gaminti viska, ir net juokas ima dabar pagalvojus, kad man tai patinka, patinka eksperimentuoti, ir tiesiog ka nors sugalvoti ir pasigaminti:))
Paraše saulyte
Prieš 131 mėn
esu kulinare is pasaukimo ir negaliu atsisakyti GERO MAISTO, nes tai yra mano pasaukimas. Tuo paciu metu esu mama 2 nuostabiai isrankiams britisko skonio vaikams, tad esu perrasiusi begale lietuvisku- britisku-kitu saliu virtuviu greitu receptu seimai, kur laiko trukumas gali pavergti maisto kokybe ir laika, praleista su seima (ar abu kartu), tad klauskite, patarsiu kiek galesiu, tuo paciu priimsiu pasiulymus ir issukius, nes mano gyvenimo didziausias issukis yra "tiek gera maista savo seimai ir buk aktyvus seimos narys". Esu gera mama ir zmona, bet , kad ir kaip megauciaus laiku, praleistu virtuveje, visalaik ieskau galimybiu, kaip pagerinti, papiginti ir sutrumpinti maisto gamyba, kad seima isliktu poagrindine mano gyvenimo dalis. Musu vaikai yra musu siela, as tuo visada tikesiu
Paraše mamyte
Prieš 131 mėn
Kokio amziaus tavo isrankus britisko skonio vaikai?as teturiu tik viena:beveik triju metu visai neturincio jokio skonio. berniuka...Gaminu tik lietuviska maista-gal pasidlintum patirtim-kaip tas britiskas skonis pasireiskia...Gal as neatrandu kuom ji maitinti?Ar sriubas tu jiems trini?ka jie valge siandien vakarienei?maniskis tik piena isgeres uzmigo...
Paraše saulyte
Prieš 131 mėn
Mano dukrai-9, o sunui-3. Sunus nenori ziureti i vaisius ar darzoves, tik duona ir jos gaminiai, sausainiai ir limonadas ji domina, taciau as gan greit ji perpratau ir nusprendziau su tuo nesitaikstyti. Dukra buvo dar didesne problema, bet su laiku as jai parodziau, kas yra bosas, tad dabar jau valgo geriau, nors anksciau neisiulydavau nieko! Pati gaminu padazus makaronams- savaitgali isverdu dideli puoda, tada sudedu i 0,5 arba net mazesnio dydzio saldikliui tinkamus indelius ir uzsaldau. Sriubas pertrinu, kad nematytu darzoviu, nes jei pamatys- ne vienas nevalgys. Ka begaminciau, gaminu daugiau, nei suvalgytume tuo metu ir dedu porcijomis i saldikli. Kada nesinori gaminti ar paprasciausiai nera laiko, ar kazkuris seimos narys oziuojasi, susirandu ka turiu saldiklyje, kad valgytu, uzvirinu vel ar imetu i mikrobange ir valgymo metas savaime tampa ramesnis. Kadangi mano vaikai nelabai puola prie darzoviu, bet jos musu visu organizmams yra butinos (ypac vaikai labiau oziuojasi kai nevalgo garzoviu ir vaisiu) as gaminu makaronu padaza vien is darzoviu, bet mesos sultinyje (siais laikais sultinio kubeliai yra geros kokybes). Padaza susmulkinu blenderyje, o kai maisau makaronus su padazu, idedu smulkiai tarkuoto parmezan surio, tad padazas prilimpa prie makaronu ir vaikai jo nepalieka. Jei turite kokiu klausimu, kaip elgtis valgymo metu kai vaikas atsisako valgyti, rasykite, atsakysiu nes turiu gan ilga patirti su tuo. Zinau, kaip vaikai gali varyti is proto ir galiu pasakyti, kad reikia spresti ta problema, kai jie dar yra gan mazi, nes veliau darosi labai sunku. Jei kas jusu namuose nemegsta kazko, galiu patarti kaip "pataisyti" recepta, kad dauguma butu patenkinti.
Paraše Anonimas
Prieš 131 mėn
idomu butu suzinoti is ko gamini padaza makaronam.Palyginti mano vaikai geriau valgo,bet tavo patarimai irgi neblogi.parasyk padazo recepta,aciu.Asta
Paraše saulyte
Prieš 131 mėn
Gamindama maista as nemegstu laikytis grieztu normu nes kasdienybe ir taip gan daznai pilna komplikaciju. Taciau gamindama makaronu padaza visada naudoju kelius pagrindinius produktus- morkas, svogunus, cesnaka ir pomidorus (tai daznai buna pomidorai skardinese, nors vasara naudoju pomidorus, augintus savam sode). Pirmiausia pakepinu morkas (gali buti pjaustytos ar tarkuotos- kaip greiciau) ir svogunus aliejuje ant letos ugnies gal 5 minutes- tai galima daryti tam paciam puode, kur virs padazas- bus maziau plovimo. Kadangi vitaminas A verdant labai greitai zuna, visada pirmiausia pakepinu morkas aliejuje, nes vitaminas A pereina i ji ir taip isilaiko net per ilga virima. Po to truputi pastumiu darzoves i puodo sona, kad vienoj pusej butu likusi tustoka dalis su aliejumi. Idedu i ta krasta 2-3 kupinus saukstus pomidoru pastos is tuteles ir ja truputi pamaisydama pakepinu gal 2 minutes. Pakepinus pomidoru pasta isgaunama daugiau skonio. Po to viska sumaisau ir sudedu pjaustytus (ar is skardiniu) pomidorus, kelias pjaustytas ar trintas cesnako skilteles, ipilu siek tiek vandens. Tam uzvirus itrupinu sultinio kubeliais (tai buna mesos, gan daznai kiaulienos sultinys, dedu tiek, kad butu pakankamai skonio, nes nededu druskos) ir dedu pjaustytas darzoves- kokias tik turiu namie. Saknines darzoves kaip ropes ar parsnips (nezinau, kaip jos lietuviskai vadinasi...) turi virti ilgiau, tad jas dedu pirmas. Paverdu gal 10 minuciu, tada dedu pjaustytas cukinijas ar panasias darzoves ir dar pavirus gal 5-10 minuciu dedu lapines darzoves- tai gali buti uzsilikusios ar apvytusios salotos. Pavirus kelias minutes isjungiu ir visa tai susmulkinu blenderyje. Jei iseina daug, tai darau per kelis kartus. Beje, sultinio kubeliu galima itrupinti ir daugiau siek tiek veliau, nes visada ragauju, kad butu skanu bet ne per suru. Noriu pamineti, kad darzoves turi buti pjaustytos nestambiai arba geriausia yra sutarkuoti tas, kur imanoma tarkuoti- tai galima padaryti vienu prisedimu visoms darzovems. Virdama gan daznai maisau, kad sultinys gerai pasiskirstytu ar darzoves nepritrauktu, juk padazas turi buti tirstokas. Mano visa seima labai megsta si padaza, pries tiekiant dar kartais idedu pesto, nes mes ji megstam, ir uzbarstau smulkiai tarkuoto parmesan surio. As megstu virti si padaza, nes tai neuzima daug laiko, be to darzoves turi buti verdamos trumpai, kad isliktu kuo daugiau vitaminu. Visada verdu jo daug, nes likuti sudedu porcijomis i palyginus mazus indelius, juo laikau saldiklyje, tad kai griztu su vaikais is mokyklos greit isverdu makaronu, juos sumaisau su ikaitintu padazu ir vakarienes gaminimas man uztrunka tik 20 minuciu!
Paraše saulyte
Prieš 131 mėn
Jei kas laikotes dietos bet nenorite atsisakyti kazkokio megstamo patiekalo, galiu padeti padaryti ji "liesesni" neprarandant jo skonio. Ar jei jums nusibodo gynenti valgant liesus nuobodzius patiekalus, galiu pasiulyti budu kaip juos paskaninti neriebiais bet skaniais padazais ar kaip paivairinti maista, bet nenuklysti nuo norimo svorio metimo. Po gimdymo as pati turejau virsvorio problema, bet nenorejau atsisakyti gero maisto, tad sugebejau "perrasyti" daugeli mano megiamu receptu ir ligi siol islaikiau toki valgio gaminimo stiliu, nes nebenoriu vel susidurti su sia problema. Rasykite, mielai padesiu.
Paraše Anonimas
Prieš 131 mėn
O is kur tokios zinios apie maisto gamyba, gal esi baigusi kazka su tuo susijusi?Ar tiesiog gyvenimiska patirtis.....
Paraše Anonimas
Prieš 131 mėn
jau radau atsakyma i savo klausima skirta saulytei...
Paraše Anonimas
Prieš 131 mėn
labai panasu ir as pati darau,o zinoma klausiau smalsumo genama..ir aciu aciu-tavo receptas tobulesnis,tu saunuole
Paraše danute
Prieš 131 mėn
Astai-jeigu vartotum padaza sumaisymui vietoje majonezo tik alyvu alieju ir truputi raudono vyno arba apelsino sultis,isspaustas sviezias,arba citrinos sultis-labai geras valgis butu ir sveikas.Darbo trukme-ta pati..netikru krabu lazdeliu geriau nevartoti-turi ivairiu stimuliatoriu ir dazu prideta-gal tiktu krevetes,vistienos krutinele ar kiausiniai,
draugiskai-kuo sveikiau gyventi visiems!
Paraše saulyte
Prieš 131 mėn
Jei kas megstate tailandietiska maista, galiu parasyti Tom Yam sriubos recepta- labai sveikas ir gana lengvas, be to nuostabiai graziai atrodo. Jei nesveikuojate po isgerimo ta sriubyte padeda atmerkti akis, kadangi joje yra imbiero, tai skatina organizmo valymasi, o cili pipiras susildo. Kiek esu virusi ja sveciams- negalejo atsivalgyti.
Paraše asta
Prieš 131 mėn
isanksto aciu uz sriubytes recepta,laukiam laukiam receptuko..
Paraše asta
Prieš 131 mėn
saunus pakaitalas majonezui,butinai pabandysiu.del krabu lazdeliu tai zinau;kad ten nieko vertinga neideta,bet karais norisi greit,paprastai ir nebrangiai..
Paraše saulyte
Prieš 130 mėn
Siai sriubai reikia nykscio didumo imbiero saknies, saujeles kalendru lapeliu, keliu cesnako skilteliu, poros cili pipiru, kafir lime lapeliu, citrinzoles, poros sauju mazuciu pomidoru (cherry). Si sriuba gali buti juros gerybiu ar vistienos- kas jums labiau patinka, nors as ja verdu su juros gerybem. Zodziu, taip. Visu pirma patariu viska is kato pasiruosti, nes sriuba yra greita. Nulupkite imbiero sakni ir supjaustykite riekelemis,darykite ta pati su cesnaku. puoda ipilkite vandens, i ji idekite citrinzole, kafir lime lapelius, imbiero ir cesnak riekeles. Tuo metu perpjaukite pomidorus perpus i papjaustykite kalendros lapelius, bet nepjaustykite ju smulkiai- stambiau graziau atrodo. Jei darote sriuba su juru gerybem, is anksto nulupkite pora sauju nevirtu kreveciu, palikdami uodega, ir perpjaukite nugaros virsu, kad iimti juoda "vena", jei dedate kalmaru ar cuttlefish (nezinau, kaip ji lietuviskai), vienoj pusej peilio galiuku padarykite istrizas irezas is kampu, bet negilias, kad neperpjauti. Jei dedate mussels (velgi neziau, kaip jos lietuvikai...), jas nuplaukite ir nutraukite "barzdeles". Taip pat galite naudoti ir baltos zuvies gabaliuku, yra geriau, kai su kaulu. Jei darte sriuba su vistienos krutinele, ja pjaustykite gabaliukais. Kai vanduo uzverda, itrupinkite vistienos ar zuvies sultinio kubeliais. Dekite paustytus cili pipirus ir juros gerybes ar vistiena. Virkite ant labai karstos ugnies, jei tai juros produktai. Po uzvirimo pavirite gal 5-7 minutes ir dekite pomidorus, jiems tereikia virti 30 sekundziu. Vistiena virkite 10 minuciu. Isjunkite ir dekite kalendros lapelius, ipilkite 2-3 saukstus fish sauce. Tiekite su lime skiltelemis, pries valgant jas kiekvienas ispaudzia i sriuba. Skanaus. Tikiuosi jums patiks, tuo labiau, kad uztrukau virs valandos parasyti si recepta, nes mano klaviatura psichuoja.
Paraše saulyte
Prieš 130 mėn
Labai atsiprasau uz klaidas ir nerisluma, bet mano klaviatura is proto issikrauste ir mane iskrauste tuo paciu. Jei ko nesuprasite- rasykite, atsakysiu.
Paraše saulyte
Prieš 130 mėn
Tom yam sriuba iseina gan skani tik su balta zuvim su kaulu ir sauja kreveciu- tokia viriau broliui, grizusi i Lietuva, nes jis nemegsta juros gerybiu, be to kitokiu gerybiu ten rasti beveik neimanoma. Jei norite vieno patiekalo vakarienes ar pietu, i ja dekite noodles- jie buna dziovinti pakeliuose, paprasciausiai uzvirinkite vandeni (atskirai), dekite i ji noodles, uzdenkite puoda dangciu ir po 4 minuciu juos isimkite ir dekite i dubenelius, o sriuba pilkite ant virsaus. Mano mazylis vien del noodles vis praso, kad virciau ta sriuba, o dukra pradejo valgyti krevetes ir mussels! Vistienos krutinele ar juros gerybes yra sio patiekelo proteino dalis (nuo jo ilgiau jauties sotus), bet turi daug maziau kaloriju, nei kitos skerdienos (mesos) dalys. Si sriuba yra nuostabus patiekalas akims ir organizmui- ja verdu karta per savaite. Jei neturite laiko ar noro lupti kreveciu, dekite jau virtu is pakelio, bet virkite ne daugiau, nei 1 minute- joms tik reikia ikaisti-kai netycia buvau uzklupta nelauktu sveciu, dariau si "tinginio" varianta, rezultatas buvo ne kiek ne blogesnis. Sekmes. Butu smagu, jei parasytumete, kaip isejo ar kas neisejo- galiu patarti, kaip tai pataisyti kita karta.
Paraše asta
Prieš 130 mėn
ryt butinai bandysiu viska nusipirkt ir isvirti.parasysiu kaip isejo.
Paraše sypsenele
Prieš 130 mėn
oo, kokia populiari tema, maisto gamyba, tik speju skaityti ir gaminti. na ir isradingumas visdelto:))aciu
Paraše saulyte
Prieš 130 mėn
Nagi, gyvenimas yra išradingumo mūza, bent jau mano atveju. Galiu pasiūlyti porą kario receptų ar badži (baji), ar kaip pasidaryti naan duonos- pirštelius galima aplaižyti. Oi, mėgstu skaniai pavalgyti... Jei norite daugiau įdomių receptų, rašykite man į [email protected] mielai pasidalinsiu. Norėčiau rasti bendraminčių maisto mylėtojų, gal net draugų... Gyvenu Ispanijoj, tad gaminu ir ispanišką maistą. Pagerintą, nes vietiniai labai mėgsta chemiją (fui...). O aš labai vertinu gerą maistą, gerus įspūdžius ir gerus draugus. Tai va, tiek ;D
Paraše saulyte
Prieš 129 mėn
Mano recepto pagrindas yra mano mociutes receptas- ji visada dedavo grybu, mat gyveno prie misko. Kartu su bulvem as tarkuoju parsnip (nepamenu, kaip lietuviskai...), tik bukite atsargus- kadangi parsnip yra kietesne, yra daug lengviau isitarkuoti, as siandien nusivariau visa ranka, nes skubejau... Truputi pakepinu lasinukus, dedu i juos svoguno ir dar pakepinu. Po to keptuven dedu grybu ir kepinu, kol dingsta ju vandeningumas. As naudoju misko grybus, nes pievagrybiai turi labai mazai skonio, bet juos galima sumaisyti su mirkytais dziovintais grybais, tik reikia juos pjaustyti labai smulkiai. Tada dedu brokoliu ar ziediniu kopustu- juos pakepinus gaunasi skaniau. Kadangi kugeliui reikia kiek daugiau riebaliuku, pilu i spirgucius alyvuogiu aliejaus, nes jis turi "gero" cholesterolio, ir maisant, sakykim, su gyvuliniais riebalais jis mazina "blogo" cholesterolio poveiki. Kadangi mano mazasis tiesiog nekencia darzoviu man tenka jas smulkinti blenderyje- netgi svogunus ir grybus. Sitaip darydama, pastebejau, kad taip iseina dar skaniau, nes skonis dar geriau pasiskirsto. Tai va, maisau tarkuotas bulves ir parsnip su visu kuo, kas buvo kepta keptuveje. Na, o po to jau jokio stebuklo- dedu kiausini, druskos, pipiru, truputi miltu. Ko kiek deti, manau, atsirinksite pagal skoni. Toki kugeli kapdama netgi ne visada darau padaza- mums patinka ir taip. Skanaus.
Paraše saulyte
Prieš 129 mėn
Pamirsau parasyti, kad, kai darau kugeliui padaza, vietoj grietines i kepintus spirgucius ir svoguna pilu neriebaus pieno ir naturalaus jogurto. Darau padaza gan skysta, bet idedu dar truputi druskos ir pipiru, tad skonis buna tas pats, bet padazas DAUG LIEKNESNIS.
Paraše mineja
Prieš 116 mėn
REGINA
tai mergaites prikabinkit ir savo sedevru nuotraukeles:))