Paraše i
Prieš 145 mėn

UK auto draudimas UK

sveiki,

gal kokiu patarimu? :) 27m. esu, 6m. stazas, be incidentu, bet kainos duodamos nuo 1,2k iki begalybes. Kaip parodyti NCB anglams? Ar LT draudimo bendroves isduoda kokius dokumentus, kad neturejai incidentu? Dekui uz pasiulymus..
Paraše azartas
Prieš 144 mėn
Lietuvos draudimo bendrovės be problemų išduoda popieriukus anglų kalba apie tavo istoriją. Aš iš Ergo atsivežiau, bet dar kol kas nepasinaudojau, nėra poreikio.
Paraše antoska
Prieš 144 mėn
gal kas dar gali savo patirtimi pasidalinti. laaabai reiketu. as naujokelis.
Paraše Anonimas
Prieš 144 mėn
Esu girdejus, kad angliskos draudimo kompanijos lietuvisku draudimu kompaniju isduotu istoriju nepripazista.Geriausiai turbut butu pasiklaust angliskoj draudimo kompanijoj ar jie pripazintu istorija isduota uzsienio salyje
Paraše rima
Prieš 143 mėn
draudimo agente pati internetu suzinojo kad neturejau autoivikiu lietuvoje.stzas10m-neturejau jokiu problemu
Paraše Anonimas
Prieš 143 mėn
Paraše Arunas
Prieš 143 mėn
Mano amzius ir stazas pabai panasus i tavo. Draudimas (privalomas vagyste gaisras) kainavo apie 450£ be jokiu draudimo istoriju. Nezinau, kokia ten masina pas tave, kad tokios kainos... Pas mane 2.0TD. Draudejas - Churchill.
Paraše Juozas
Prieš 143 mėn
Netiesa, Lietuvos draudimo kompanijų draudimas pripažįstamas. Tuo įsitikinau pats.
Paraše Ozz
Prieš 142 mėn
LT draudejo istorija prizista visos UK draudimo kompanijos. ne nebent tavo ta istorija mena gudzius 90tuosius :)

RE: Draudimas

Na zinoma, jei imi is galvos ir priburi visokiu istoriju tai ir gaunasi 450 bet jei kas patikrintu ar padarytum avarija ir liktum kaltas tai gautum bauda atsizvelgiant i draudimo laikotaropi bei nutyleto mokescio rodikli. patikek maza nepasirodytu
Paraše Arunas
Prieš 142 mėn
Klausyk Ozz, gal aiskeriagis busi, kad taip tiksliai zinai, ka as ten draudimui priburiau :)
Jei rimtai - net minties nebuvo, kazka meluoti draudimui, juk draudiesi savo labui. O jei primeluosi, tai kad ir sumokesi kiek pigiau, bet realiai draudimo verte bus lygi nuliui.

Mano stazas - 9 metai. Teises be balu, keistos i UK neseniai, bet jie uzskaito visa staza. Draudimo istorijos nera. Masina - dyzelis. Tai ir gavosi 450£.

Aisku reikia ir paieskot kur pigiau, kas tuo metu kokias akcijas daro, nes neieskant galima laisvai ir dviguba kaina sumoketi. Beje, perkant Internetu, taip pat buna nemazos nuolaidos.
Paraše Aidas
Prieš 106 mėn
vienas is pigiausiu draudimu anglijoi: MORETHAN man draudimas atsiejo tik iki 750£ per metus..man 24metai ir stazas 4metai. lietuviskos teises. jai dar pridesit viena suaugusi zmogu kuris turi stazo ne maziau kaip 15 metu tai draudimas nukrenta iki 550£ per metus.
Paraše simas
Prieš 106 mėn
nesupratau vedziau i sita MORETHAN saita ir man nerodo kainos gal kazka blogai darau gal turi aidai skypa padetum biski tu apsidraudes zinai viska
Paraše simas
Prieš 106 mėn
ir kada tu ce draudeisi nes man 22 metai stazas beveik 4 metai masina 1.9 dyzelis pasatas ir meta kainas nerealias nzn gal kad londone gyvenu nu bet vistiek nerealu po 7000 buna ir nemaziau 3000 svaru
Paraše Martiz
Prieš 106 mėn
Pigiausias iseina directline, per emaila susirasiau su BTA ir PZU kompanijom ir jie man israse ir atsiunte pazymas kurias directline zadejo iskaityti kaip no claim discount, bet deja laiska jie ar royal mail pragane todel teko 2 syki bta ir pzu prasyt todel BTA paprase atvykti pas juos ir tik tada gausiu pazyma, o PZU is vis neatraso
Paraše Martiz
Prieš 106 mėn
todel daba DIRECTLINE uz vectra 2003 2.2 dyzeli su 8metu stazu mokesiu apie £90 i men. kai tuo tarpu MORETHAN mokeciau apie £150
Paraše kestutis
Prieš 104 mėn
Gyvenu uk 4 metai darau draudimus legalius kreipkites pastu [email protected] arba nr.+447513202125 padesiu padaryti pigius draudimus.
Paraše donce ir ausra
Prieš 104 mėn
aha..super Kestuti tu pavarai.. apie tave jau anekdotai Bektone vaiksto:)))tu geriau statybose dirbk,o tai su tavo draudimu galima tik uzpakali pasivalyti.
Paraše kestutis
Prieš 104 mėn
Bectone negyvenau ir niekam ten draudimu nedariau,kazka maisai vaikeli.
Paraše SENIS
Prieš 104 mėn
DRAUDIMO KAINA PRIKLAUSO NUO GYVANAMO RAJONO
Paraše era
Prieš 104 mėn
Job..mat , kaip zmones i metus po 500 svaru moka, man ismeta 1300 , svaru, patarkite!!!
Paraše ffddd
Prieš 103 mėn
man £13000 ismete, komentarai? :D
Paraše Dov
Prieš 103 mėn
SVEIKI DARAU UK AUTO DRAUDIMUS ARBA NCB BONUSUS.MANO DARYTI DRAUDIMAI LEGALUS. DARAU TIK KASKO (COMPREHENSIVE) TIPO DRAUDIMUS. KAINA £36-£40 PER MENESY.JEI DOMINA PRASAU RASYKIT EMAILU [email protected]
Paraše Maza
Prieš 102 mėn
Labukas jeigu pavyzdziui pasidariau draudima su viena kompanija ir noreciau atsisakyti ju. Ar butu galimybe pereiti prie kitos draudziancios kompanijos?
Paraše Otilija
Prieš 102 mėn
labukas visiems,noriu patarimo:gal kas yra susidures su tokia problema kaip:as issituokiau ir ant vairuotojo pazym.liko -iene pavarde,o ant paso yra tikroji pavarde -yte.gal galit patarti kokia pavarde rasyt del draudimo,nes noriu draust masina ant 2 vairuotoju,reikia skubiai,nors zinau ,kad turiu vykt atgal i lietuva pasikeist teises,kad butu gera pavarde.Aciu uz patarima!
Paraše Antanas
Prieš 101 mėn
Draudimas dar labai priklauso nuo POST CODE kur laikai masina. Skirtumas gali siekti 500 svaru !!!!!!!
Paraše Jola
Prieš 101 mėn
ok kas galit ka patarti kaip gauti pigu draudima, parasykit man 07896618270 galeciau moketi apie 55£ i menesi, kokia masina imti, ir t,t. aciu
Paraše Gintaras
Prieš 101 mėn
Gal kas zinot kur galima nosipirkti NCB (no claim bonus)07716948740
Paraše Rolis
Prieš 101 mėn
Ar imanoma gauti nebrangu draudima mazai corsai, jei galite padeti, sms 07407225000
Paraše Eris
Prieš 101 mėn
sveiki. gal kas zinot kiek kainuotu draudimas nedideliai masinei ir silpnu varikliu? man 17 turiu full uk teises bet neturiu no claim nes tik islaikiau.
Paraše Garri Tapor
Prieš 100 mėn
Nusipirkciau NCB(no claim bonus) 07933587551
Paraše Asta
Prieš 100 mėn
Na mums kazkaip nesiseka su tom "no claim" pazymom.Siunte Ergo ,PZU elektroniniu-netiko, jiems tik original reik. Original gavo vel blogai, nes ten isvardinta nuo kada iki kada draudeisi ir kad tuo laikotarpiu negavai ismoku is draudimo.Jiems reikia ,kadbutu parasyta pvz3 metai- no claim. Sitie kvaili kairiarankiai nezino ko nori. Gal kas patars? [email protected]