Paraše irma
Prieš 148 mėn

RESTORANAI

Gal kas zinote, kur ne geda butu nuvesti uzsienieti, kad su lietuviska virtuve supazindinti?? aciu
Paraše l
Prieš 148 mėn
nekas...smilte arba lina ir i abi vestis geda:(
Paraše Anonimas
Prieš 147 mėn
Na apie Smile tai nekoki atsiliepimai tikrai ir maistas neskanus , Lina irgi ne ka geriau..
Paraše linelis
Prieš 147 mėn
Atsidare Camden Town'e neblogas restoranelis, kaitaip vadinamas iMperial VODKA room - Zorya (48 Chalk Farm Road,Camden Town
London, NW1 8AJ). Nearest Transport: Chalk Farm
020 7485 8484
Daug degtines rusiu:))), tradiciniu yra ir lietuvisku patiekalu. man labai patiko ir cia veduosi svecius, noredamas supazindinti su musu virtuve. Dar yra Baltic, bet tas jau nusibodes.
Zorya is a modern and traditional Eastern European restaurant bringing together the eclectic Eastern European cuisine into a consolidated identity of a singular cuisine, from the Russian influenced Latvia, Poland and Lithuania to Czech and Hungarian delicacies and the Turkish-Greek influenced Moldova, Bulgaria and Serbia.
Paraše slapukas
Prieš 147 mėn
Alfama... lietuviskas restoranelis finslyje....tiklaus adreso nezinau bet maistas puikus.... !!!
Paraše birute
Prieš 119 mėn
gal kas gali pasiulyti koki faina bara lietuviska kur butu galima atsvesti gimtadieni
Paraše lina
Prieš 119 mėn
Birute, o kurioj pusej liet baro ieskai??? vakaruose, rytuose? zinau kelsi, tik pasakyk tikslesne vieta:)
Paraše birute
Prieš 119 mėn
Paraše Alinka
Prieš 24 mėn
Alinka
Geriausiai supažindintumėt, jei pati ką nors pagamintumėt. Pasirūpinkit virtuvės techhnika (pati viską pirkau iš čia https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/virtuves-iranga) ir nustebinsit ne tik lietuviška virtuve, bet ir savo sugebėjimais. :))
Paraše sambuki
Prieš 23 mėn
sambuki
Sveikos, o gal pasiūlysit kokią vietelę, kur užsienietį draugą galima būtų nusivesti ?:) Čia veiksmas būtų Vilniuje. Pats draugas turi tikrai išlavintą skonį, tai reiketų kokio restorano kuris sugebėtų nustebinti :)
Paraše simonalat
Prieš 22 mėn
simonalat
Restoranas Daugirdas esantis Kaune tikrai nenuvils. Ten yra ir įspūdingo grožio terasa, kurioje vasaros sezonu vakarieniauti ar pietauti tikras malonumas. Rudenį ten nesu buvusi, bet manau turėtų būti taip pat labai gražu. Manau ten nusivedus net patį išrankiausią kompanioną šis restoranas padarytų įspūdį.
Paraše Vakareja
Prieš 22 mėn
Vakareja
Nusivesk mėsainių, Vilniuj apstu gerų restoranų, kurie specializuojasi burgeriuose :) Gera tema Best Burgers in Vilnius, kaip ir restoranai geri išvardinti :)