Paraše Migle
Prieš 97 mėn
tai pasidariau pas ja laura ilgalaiki jau ir sugyjau laukiu korekcijos,nes noriu lupu tusavimo neuztenka vien konturo.Taip galiu duoti balza uz sia meistre:}
Paraše Evuka
Prieš 97 mėn
Sveikos Londono lietuvaites,skaiciau daug jusu nuomoniu,pastabu,ir komentaru. Esu jauna 20 metu mergina ir mastau apie ilgalaiki antakiu makiaza..Ka patartumete? Vis del to daugelis jusu jau su patirtimi. Is anksto dekoju.
Paraše Simona
Prieš 97 mėn
aciu mergynos uz nuomones taip lengviau yra pasirinkti specialysta grozio:}
Paraše Aldute
Prieš 97 mėn
Turiu klausimeli,kaip su puslelynemis?ar labai jos puola po lupu makiazo?
Paraše vaiva
Prieš 97 mėn
sveikos mergaites noriu darytis permenent makiaza pas Laura kuri gyvena Hendone -siaureje jeigu kas zinote. Pameciau jos numri gal kas zinote ir galetumete parasyti busiu laaabai dekinga.
Paraše toma
Prieš 97 mėn
aldute,beveik visom buna pusleline,kokia 90%
Paraše lelyte
Prieš 97 mėn
man nebuvo bet mano mamai buvo mazulyte
Paraše Grasilda
Prieš 97 mėn
Laura 07921661905 cia jos nr.bet ji persikelusi i rytus east ham dirba:}
Paraše Grasilda
Prieš 97 mėn
kaip laurai prisiskambinti,kad ji neatsako:{
Paraše Martyna
Prieš 97 mėn
Buna bunapuslelyniu ,as geraiu acic ir viskas ok buvo,jokiu spuogeliu
Paraše vida
Prieš 97 mėn
o as geriau tabletes nuo herpio ir buvo visos lupos pusleline ismetitos
Paraše vaiva
Prieš 97 mėn
mergytes gal jus zinote kas vakaruose geraoi daro permenent makiaza? reikia korekcijos o laura jau east hame gyvena man labai toli :(
Paraše Lenka
Prieš 97 mėn
sandra daro vakaruose.nezinau gerai ar ne negaliu nieko skayti
Paraše Zita
Prieš 97 mėn
Labas, merginos. Pazistu profesionale is Maskvos. Baigusi tarptautini koledza "Biotek" Maskva- Milanas ir dirbusi su "Dior", "Živanči" "Gerlen" briandais. Atvaziuoja i LT pas klientes, ir kai susirenka kelios merginos. Jei jau ryztis tokiai procedurai, tai tik pas profesionale. Cia as netaupau. :) Bus norinciu kreipkites, padesiu susitikti. Mano skype: Spilke1.
Paraše asennn
Prieš 97 mėn
Paraše asennn
Prieš 97 mėn
Zitute mums ir lietuviu profesionaliu pakanka,kuo ji geresne nei lietuvaites? Kad turi popieriuka dar nereiskia profesionalumo.Tokia profesionale kad net maskvoi darbo neuztenka renka klijentes lietuvoje.}}}}}
Paraše Magda
Prieš 97 mėn
Tikrai ir as manau kad jei tokia populiari ir gera meistre,ko jei vazineti i lietuva laimes ieskoti,turetu pakakti darbu rusijoje.
Paraše gabija
Prieš 97 mėn
as dariausi antakiukus pas Indra ji siaures vakaruose isikurusi.Numerio nezinau,nes susirasem per FB.gerai man padare as patenkinta.
Paraše GOSIA
Prieš 97 mėn
SVEIKOS MERGINOS,CIA INDROS NR 07884481465.KASKAS PRASE VAKARUOSE.AS IR PAS JA DARIAU ANTAKIUS.LABAI GERAI PADARE
Paraše Magda
Prieš 97 mėn
Sakykite prasom gal kas Egles nr.turi?
Paraše Agota
Prieš 97 mėn
sveikos merginos as dariausi pas Eglute labai esu patenkinta!!! nuosirdus bendravimas ir gerai atliktas darbas daugiau nieko nebereikia!!! va mergaites Egles nr 07988159651
Paraše vaiva
Prieš 97 mėn
GOSIA aciu labai as prasiau .O gal zinai kokia kaina antakiuku siai as ja pasidariusi bet nelabai patenkinta man reikia korekcija pasidaryti.ir labai noreciau lupytes dar pasidaryti.
Paraše Loreta
Prieš 97 mėn
labuxmnestelsiu ir as savo atsiliepima apie Laura.Noriu jnuosirdziai padekoti uz grazu makiaza.Tai buvo mano sena svajone.Antakiu forma turiu pagaaaaaaaliau nerealu....kaip maza mergaite sokineju,tikra ta zodziu prasme.Aciu gerbiama Laura.
Paraše Vaiva
Prieš 97 mėn
Kaip saunu kad paisseke tau Loreta,o mano pasisekimas nekoks dariausi lietuvoje pas ilgaamze meistre ir rezultatas ne toks dziuginantis koki norejau papatyti. ir forma kas liecia ir spalva.Reikia eiti koreguotis pasieiskoti kas istaisis klaidas.Ar ka galite pasiulyti mergytes?
Paraše Goda
Prieš 97 mėn
Einu snd darytis makiaza laikikyte kumscius mergynos,tikiuosi viskas bus gerai nes Laura cia labai gyre tai ir man gal pasiseks. Parasysiu kiap seksis gryzus.O jus kaip minejau laikykite kimscius:}
Paraše nandos
Prieš 97 mėn
gal kuri galite rekomenduoti lt.specialysta gera?
Paraše Laima
Prieš 97 mėn
Kaip cia pasakius Del Eglutes....pavz.man paciai antakiai po padarymo kai sugyjo nuejo sasiukai buvo MELYNI...Nei trupucio neperdedu,tai ta diena keikiau visais galais geraja EGLUTE.Nepatariu naudotis jos paslaugomis. ir kiap taisiausi jos sudirbta darba,tai sake kad ne as viena ir nepaskutine kuriai taip nutiko. fui niekada nebedaryciau nikeo pas ja.
Paraše laima
Prieš 97 mėn
ir dar ,ejau pas ja kad istaisytu klaida,bet po pokalbio neiko nebenorejau is jos tik kad grazintu pinigelius,bet deja.Mnaau ji neprabagotejo o as nenubendnejau,tik smarkiia apsvilau. Gal kam ir gerai,abejoju...
Paraše Anna
Prieš 96 mėn
Laimes dalykas,gaila Laimuze kad tau taip nepasiseke.
Paraše Simona
Prieš 96 mėn
Aciu visoms uz komentarus ir suteikta galimybe pasirinkti specialyste. Pasidaiau ilgalaiki makiaza antakiu ir lupu kontura pas Laura.Galesiu siltai dziaugtis sventemis:}}} Kas abejojete kuria specialyste pasirinkri ,drasiu balsu rekomenduoju sia specialyste. Visoms graziu ir siltu artejanciu svenciu!Simona