Paraše aida
Prieš 129 mėn
as ir maciau lauros darbu FB ir man nepatiko nors ir nesu profesionale
Paraše GABRIELE
Prieš 129 mėn
SVEIKUTES,AS LABAI STIPRIAI REKOMENDUOJU ANTAKIUS DARYT PAS INDRA.DAREMES 3 IR VISOMS LABAI PATINKA.ZIAURIAI GRAZIAI PADARE O FORMOS TOKIOS NOREJAU VISA GYVENIMA.
Paraše GABRIELE
Prieš 129 mėn
Paraše elena
Prieš 129 mėn
as neradau...facebooke...gal kur kitur galiu ieskoti AIDOS darbu?
Paraše edita
Prieš 129 mėn
pabandyk FACEBOOKE Permanent Make Up Aida....rasi...pasiziurek
Paraše Lijana
Prieš 129 mėn
O musu gimines mertgynoms labai gerai ir graziai padare Luara.Nezinau apie tas proporcijas,bet manau jeigu nebutu jau taip proporcinga tai nebutumeme visos suleke pas ja...kaip mano mama sako niekada ir nebuciau suspnavusi kad galesiu turetu tokius grazius antakius ir lupas.Mes visos uz ponia Laura:}
Paraše Kukolka
Prieš 129 mėn
Mabo akys taipogi buvo patyne ir dariausi pas profesionale specialyste su ilgaamze patirtimi,as nemanau kad akys nebuna patyne juk breziama su adata,antra dedami vaistai nori nenori tinsta vien zmogui verkiant jos istinsta,cia truputi nusneketa:}}}
Paraše Erka
Prieš 129 mėn
kvailyste del akiu nesamone...kaip jos gali nepatinti,zmogus nusprende specialyste pasmeizti...juk tokie jietuviai yra pavyduoliai,biski kam geriau ir viskas:}}}
Paraše Gurmante
Prieš 129 mėn
Labas vakaras. Ieskau geros specialystes makiazui ilgalaikiui.Siandiena uzsirasiau pas Laura,kazkodel jos darbai man uzstrigo,visada norejau antakiu piesiamu plaukialeis.Forma kaip ir turiu,tik galiuku antakiu ne,tai gal tik galiukus darysiu,ziuresime ka pasiulys.Parasysiu satsiliepima su nuotrauka kaip patiko man:}}} gero artejancio savaitgalio!!!
Paraše Gurmante
Prieš 129 mėn
Tiesa skaykite ar skauda darytis akis? Noriu,bet-bijau:{{{ isivaizduoju kad turetu skaudeti nes tokia plona odyte...kokie jus atsiliepimai siuo klausimu>???Dekoju
Paraše Jura
Prieš 129 mėn
Ne ne tikrai buna ,as asmeniskai nesu dariusi akiu,bet mano Pusesere yra dariusi,tai buvo ir pirma ir antra diena patyne,paskui atsileido.Nieko cia baisasu,normalu:}
Paraše Nadiezda+Tatjana
Prieš 129 mėn
As su teta puosiausi veida pas Laura.Tikrai geras zmogus ismanantis ilgalaiki makiaza,ir pataria ir parodo keliata formu,kad lengviau apsispresti butu.Mes pas ja jau 6metus vaikstome tvarkytis kai pablunka ir net nesisivaizduoju jei kitur reiketu kreiptis.Gerai zinanti dirbanti svao darbus.Senas vilkas sioje srityje...+
Paraše Liama
Prieš 129 mėn
Ziuriu kalba eina apie ilgalaikio makiazo meistrus ir as noriu paissakyti....pas mane kiek kitokia situacija.Dariausi ilgalaiki antakiu makiaza ir deja jis buvo nevykes,antakiai buvo padaryti nevenodai,ir kadangi moteris esu jau su metais,neteplioju tiek krem pudros tai akvaizdziai matesi.Buvau nuejusi cia daug kur konsultacijos ir vis nesirizdavau,tiesiog bijojau kuo ir pasitiketi,po tokios situacijos.Galu gale galutinai ikirejo tas vaizdas ir nuejau taisyti pas Laura.A
Paraše Laima
Prieš 129 mėn
Is savo patirties noriu palinketi visoms atsargumo ir ziureti pas ka eina,bent jau darbus pamatyti ,kaip daroma.Nes cia jokiu trintuku neistrinsi.Sekmes.
Paraše ANDZELIKA
Prieš 129 mėn
sprendziant pagal gramatines klaidas tai jus kaimietes galit darytis pas kaimiete Laura...nes tragiski tie jos darbai...sekmes jums.o normalios merginos ieskokit kitu meistru...kaimas lieka kaimu-joms svarbu padaryta.o supratimo jos neturi...sekmae... ANDZELIKA....
Paraše LAURA
Prieš 129 mėn
...IR AS TOS PACIOS NUOMONES KAD DARYT REIKIA PAS GERA MEISTRA...O LAURA MAN NEPATIKO....
Paraše Luka
Prieš 129 mėn
Laima o pas ka tu dareisi pirma karta?cia uk ?
Paraše Luka
Prieš 129 mėn
Keistai cia isireiskia panos,jums nepatiko meistres darbai jus neinate pas ja,juk cia pilna yra londone ilgalaikio meistriu specialysciu.Lauros antakiu darymas,man labai patinka ka maciau fecebook puslapyje,taip graziai ji tuos formas padaro,ir plaukelius ispiesia,artrodo kaip tikri plaukai antakiu.O kaimietes-ne zmones? Jauciu antireklama meto,kaip kazkuri minejo,PAVYDAS.Nebutume lietuviai...
Paraše Aiste
Prieš 129 mėn
Buvau pametusi Lauros numeriuka,dariausi pas ja pries tris metelius kazkur ,antakius ir akiu pravedimus.Tai tikrai labai graziai padare,jau maniau reiks pas ka kita kreiptis,bet ziuriu cia yra jos duomenis,tikiuosi cia ta pati:}
Paraše Aiste
Prieš 129 mėn
Sakykite, ka geriau darytis:permanentini ar konturini?
Paraše Rita
Prieš 129 mėn
Zinok geriau aisku konturini darykis,nes permanentinis labai keicia spalva ir skauda daugiau
Paraše Andzelika
Prieš 129 mėn
Kaimietes zmones,bet jos del neissilavinimo nezino kaip turetu atrodyti..jos net neisivaizduoja kaip yra kokybiska...jei nesuprantant tai varykit i savo kaimus...prie karviu bus gerai....
Paraše Luka
Prieš 129 mėn
Buvau dariusi as permanenta pries kelis metus,po to korekcija dariausi su konturiniu,tai aisku labiau patiko konturinio rezultatas.Ne todel, kad meistre ne taip padare,paprasciausiai ne taip skauda,ir dauaug naturaliau atrodziau,nekalbu apie gijima,jis daugiau lengvesnis buvo:}}}
Paraše anonimas
Prieš 129 mėn
dieve ka jus panos snekat konturinis ir permanentinis tai pats dalykas.cia meistres kurios dyrba su ta long time liner priemonemis ta pletka sugalvojo.as prekiauju permanentinio makiazo technika jau daug metu ir zinau apie tai daug daugiau nei tos meistres.
Paraše Julia
Prieš 129 mėn
As nesu dariusi permamentinio,dariausi su konturiniu,tai visai normalus tas skausmas,galeciau daryti ir dazniau.Buvau girdejusi kad kas su permamentu ziauriai skauda ir tas skausmas jauciasi po proceduros ilga laika,nezinau kaip tai tiesa,nes nesu dariusi.:}
Paraše Jurga
Prieš 129 mėn
Mano pazystama,drauge daresi permanet make ,tai dieve apsaugok,sake skausmas labai didelis,dejo vaistu net vaistai nepadejo,ir nuo to laiko net neisivaizduoja jau daugiau ka ir darytis.
Paraše Aira
Prieš 129 mėn
Neturiu ideju kuo skiriasi sie du tipai ilgalaikio makiazo,bet paskaicius interi tai supratau,kad tatu sena tehnologija ir skirta ne veidui,o konturinis yra pritaikytas butent veido makiazui.
Paraše Ginte
Prieš 129 mėn
Nu va ir as jau savaite po makiazo ilgalaikio,pasirinkau kosmetologe Laura,is visu ji man labiausiai profesionalumu pasizymejo,kiek kalbejau telefonu su meistremis.Galiu visoms rekomenduoti,sauniai atlyko savo darba,esu patenkinta:}Aciu!
Paraše Ginte
Prieš 129 mėn
kalbate apie skausma,labiausiai lupas skaudejo,toks dilgciojimas jautesi,o antakiu isvis beveik neskaudejo po nuskausminamo.Tokie skausmai,kad net juokinga...baika:}
Paraše Luka
Prieš 129 mėn
iskylo klausimas,o kaip atskirti ta konturini nuo permamento????