Paraše
Prieš 158 mėn

Manikiuras/pedikiuras namuose

Sveiki, Norejau pasiteirauti,ar darotes manikiura/pedikiura namuose, ar i salonus keliaujate?nes cia , Lietuvoje,jau trejus metus dirbau ir priiminejau klientes namuose arba pas jas i namus vaziuodavau, tad atvaziuoju cia gyventi ir dabar mastau, ar tai yra aktualu ir cia..? kokios kainos? ar esate patenkintos?
Paraše Jur
Prieš 158 mėn
Paraše Mantuke
Prieš 158 mėn
tai tiesiog pati sau daraisi ar eini pas meistre, kuri dirba namuose? :)
Paraše Mamyte
Prieš 155 mėn
Dazniausiai darausi pati arba begu pas kokia manikiuriste i namus ( nes salonuose ta pati padaro + daugiau paiima )
Paraše sara
Prieš 137 mėn
Maloniai kvieciame!dirba kokybiskai ir nebrangiai!
Paraše RugileRar
Prieš 86 mėn
RugileRar
Cia gal klausimas asmeniskai pedikiuristem - jei pas mane yra nuospaudos tarpo koju pirstu, ar imanoma sutvarkyti tokias bedas namuose?
Paraše RugileRar
Prieš 67 mėn
RugileRar
Kažkaip miega šitas forumas, bet paklausiu. Artėja sesės vaikučio krikštynos, nors didžiausias galvos skausmas, ka dovanoti per krikstynas, labai svarbu ir kur šventinį manikiūrą pasidaryti. Ieškau netoli Peterboro lietuvės manikiūristės. Gal pažįstat?
Paraše nomoney
Prieš 64 mėn
nomoney
Aš taip pat darausi namuose. Gal patartumėte kokias kokybiškas priemones čia įsigyti? Lietuvoje pirkdavausi iš čia https://www.groziui.lt/manikiurui-ir-pedikiurui/gelinio-lakavimo-priemones/uv-lakai bet čia vietoje tokių neužmačiau. Nesinori prisipirkti nekokybiškų
Paraše laimon555
Prieš 18 mėn
laimon555
https://gel.lt/lt/ cia galima visai neblogu nagu laku rasti ir namu salygomis galima pasidaryti tik aisku priemoniu reikia.