Paraše Ieva
Prieš 123 mėn
Dovile, tu buni skypej kada nors ? ;DDD
Paraše Idomu
Prieš 123 mėn
Sveiki, idomu suzinot ar kam nors is jusu pavyko cia susirasti draugu?
Paraše Atsakymas
Prieš 122 mėn
Paraše Vaida
Prieš 122 mėn
Sveiki,as 22 metu mergina,istekejusi,vaiku neturiu, truksta mergaitiskos kompanijos paplepet,kavutes isgert,apsisopint galbut pasportuot,ir t.t. gyvenu SE (Woolwich) lauksiu jusu i el.: [email protected] gmail.com
Paraše vaiva
Prieš 122 mėn
sveikutes mamytes ar yra kas is siaures vakaru londono. niekaip nesusirandu draugiu,gal kas atsiliepsit rasykit man i el pasta ; [email protected] lauksiu ziniu;) kazkaip labai noretusi pabendrauti su lietuvaitem mamytem
Paraše Optimiste
Prieš 122 mėn
sveiki,gyvenu Pietryciu Londone.Ieskau kompanjones pasivaikscioti po parodas,ir panasiai :)amzius nesvarbu.svarbu bendri interesai :) lauksiu laiskuciu,labai smagu butu jei kas nesidrovetu ir parasytu.esu draugiska,nuosirdi,labai vertinu tikrus draugus.megstu skaityt knygas,labai ivairia muzika,lankytis teatruose,parodode ir tt....neatsisakyciau ir kur pasisokti nueiti :)rasykite ,laukiu be galo :skype: greeneyes_890email: [email protected] 26
Paraše Sveiki
Prieš 122 mėn
Paraše arunas
Prieš 120 mėn
labukas.gal kas gyvena chelmsforde.turiu seima dvi dukryte,megstu pasivazineti dviraciu,vakarais su dukrytemis.gyvenu salia parko kuriame yra krepsinio aikstele galetume krepsini pazaisti,daznai su seimyna vaziuojame prie juros pasivaikscioti,piknika pasidaryti.gal yra seima gyvenanti chelmsforde ir noretu draugauti ir bendrauti.rasykite i [email protected]
Paraše Gintare
Prieš 120 mėn
gal kas gyvenat wembley rajone?naujai cia atsikrausteme nieko nezinau apie si rajona, butu idomu, kad kas papasakotu apie apilinkes:) [email protected]
Paraše Inga
Prieš 120 mėn
labutis visiems:) vienisiems, mamytems , vaikuciams teveliams, zmoguciams kurie iesko poros, arba seip draugu...jeigu yra noras pabendrauti, kvieciame i laisvalaikio kluba sekmadieniais:)pabendrausime, pasikalbesime, susipazinsime...jeigu kas suidomejo skambinkite...\inga tel. 07597642248. klubas \\golders \green netoli stoties.\
Paraše sveiki
Prieš 120 mėn
Ar yra studijuojanciu Londone merginu? Atsiliepkite.
Paraše Ausrine
Prieš 120 mėn
Paraše viktoria
Prieš 120 mėn
I gal yra mamyciu su vaikuciais Oxfordo mieste? jei taip brukstelkit: [email protected]
Paraše rimas
Prieš 119 mėn
givenu netoli HOUNSLOW londone ieskau draugu gal ira norinciu bendrauti pasukit tel.07591710736
Paraše regina
Prieš 119 mėn
Cia bendrauja vien jaunimas ir beveik visi givenantys Londone.Gal yra vyresnio amziaus zmoniu,ar vienisu mamyciu norinciu pasikalbeti,butu labai smagu.As gyvenu Cloucester miestelyje.Gal cia yra gyvenanciu ar kur aplinkinuose miestuose
Paraše Aiste
Prieš 119 mėn
na gal siek tiek as cia ir ne i tema, bet tiems kas labai pasiilgstate namu,... radau labai pigui buda skambinti i Lietuva, pamaniau pasidalinsiu :) Sorry uz span jei ka :)Va cia nemokama SIM galite gauti: [url=http://www.delightmobile.co.uk/onlineorder/dmukonelithuania.aspx?utm_source=Contracts&utm_medium=Banner&utm_campaign=Lithuania&utm_content=One&utm_term=980x200]DelightMobile[/url]
Paraše aiste
Prieš 119 mėn
Deligth Mobile cia :) Nepavyko graziai parasysti, nelabai man kaip su IT :))))))
Paraše vilma
Prieš 119 mėn
sveikos mamytes jieskau draugiu mamytciu kartu pabendrauti auginu dukryte 7men man 23m londonas rasykit numeriu 07552579756vilma iki malonaus
Paraše aaaa
Prieš 119 mėn
labas vilma o kurioj londono vietoj gyveni?:)as siaures vakaru...bet butu malonu pabendrauti
Paraše Rita
Prieš 119 mėn
labas mamytes. ieskau draugiu mamyciu. man 25-eri. turiu beveik 2 metu suneli. gyvenu rytu Londone, Stratforde.rasykite: [email protected] arba i skype markox.rita1. iki :)
Paraše anonimas
Prieš 119 mėn
jieskau merginos kuri neturi kur gyventi sunku anglijoj reikia pagalbos atsiliepkit padesiu parasykit nr cia savo padesiu butinai jai galesiu atskambysiu jums
Paraše vilma
Prieš 119 mėn
sveika as gyvenu tottenham neseniaj atsikraustem tai liudna man cia
Paraše vilma
Prieš 119 mėn
sveikos mamytes gyvenu tottenham nesenej noretciau susipazinti su mamom man 23 vilma turiu dukryte 7men butu malonu pabendrauti 07552579756
Paraše aistė
Prieš 119 mėn
laba,as irgi neturiu daug draugu bet bandaudelto neloudeti
Paraše Aistėr
Prieš 119 mėn
darnoreciau daurti kad pries puse metu mane isdave vaikinas tai labai noreciau dar kad parasytu koks vaikinas iki 20 m aciu
Paraše AIstė
Prieš 119 mėn
laba,as ieskau draugo iki 19m aciu kad parasysit nr 868358520
Paraše Rima
Prieš 119 mėn
Jauciuosi labai vienisa ir labai truksta moteriskos kompanijos. Po darbo trumpiems susibegimams ar savaitgalio iskyloms... As gyvenu Vakaru Londone, butu labai smagu sulaukti merginu atsakymu. Rasykit [email protected]
Paraše laba diena
Prieš 119 mėn
Paraše londoniete
Prieš 119 mėn
Sveikutes, MERGAITES! ;) Matau, cia retokai kas lankosi, bet vistiek nusprendziau parasyti :) Arteja pavasaris, bunda gamta.. Taip norisi svieciant saulutei islekti kur i parkeli pasedeti, arbatos atsigerti.. Pasivaikscioti po prekybos centrus ir siaip mergaitiskai pasisnekuciuoti :) Jei ir TAU norisi to paties - parasyk man, gal pavyktu susidraugauti! Mielai lauksiu!!! ;) --->
Paraše londoniete
Prieš 119 mėn
---> TESINYS AYKSCIAU ESANCIOS ZINUTES :) Man 25-eri, esu is PIETRYCIU LONDONO. Amziui ribu nestatau, seimyninis statusas taip pat nesvarbus, taip kad jei tik turit noro -rasyt ir mamytes, nors as pati dar vaikuciu ir neturiu.. :) [email protected]