Paraše Monika
Prieš 131 mėn
Londone tik studijuoju, vasaromis griztu i LT,bet tos nurios ziemos buna dar niuresnes kai esi vienas.Meginau su tais anglais bendrautis ir kitais Londono gyventojais,taciau bent jau studentai tai ten tokie labai jau... sedi bendrabutyje dienu dienas ir geria...na..sunkoka bent jau man su tokiais.Dabar Lietuvoje esu,kol atosogos,bet Rugseji griztu.Jei kas noretu tada susitikti,tiesiog pasneketi,pabendrauti gimtaja kalba,arba ir ka nors daugiua nuveikti,tai gali parasyti [email protected]
Paraše Jolia
Prieš 131 mėn
ieshkau draugiu....labai labai labai...nes nupushti galiu kaip man truksta bendravimo... mano skype: joliag gyvenu Londone, Pekham rajone :)
Paraše Matas
Prieš 131 mėn
Paraše laura
Prieš 130 mėn
labukas,esu to paties likimo zmogus ieskanti draugu is Carlisle miestelio. butu labai faina susirasti kazka is savo tautieciu gyvenanciu salia Carlisle ar paciam miestely :( truksta bendravimo su mergaitem, kadangi gyvenu tik bachuriuku apsuptyje, o mergaitiskai paplepeti tikrai truksta. jei atsirastu norinciu bendrauti palieku savo skype (lauriukas203) ir el pasta ([email protected]). :)
Paraše Eri
Prieš 130 mėn
noreciau susirasti drauge, su kuria galima ir pasishopinti butu ir pabegioti rytais parke, zodziu daryti wiska kas linksma, nes gywenu su 4 vaikinais todel truksta mergaitisko bendrawimo. man 19m ,esu is leyton :) [email protected]
Paraše Indre, 23
Prieš 130 mėn
Labuka, o as gyvenu Southgate, labai noreciau susirasti drauge ar drauga pabendrauti, pabegioti parke :)
Paraše Aura
Prieš 130 mėn
sveikutes ieskau lietuvaiciu mamyciu Chelmsforde,as persikelsiu rugseji su trimis vaikuciais labai noreciau rasti ten draugu,mazai zinau si miesta,ir nieko ten neopazystu nei su kuom kavutes paragauti,nei su kuom i parka pasiplepeti :(
Paraše joana
Prieš 129 mėn
sveiki :) i londona atskrendu uz keliu savaiciu ,gal kas gyvenat stnsted'e ?
Paraše Jurate
Prieš 129 mėn
Gal yra lietuvaiciu mamyciu BOREHAMWOODe? Atsiliepkit, pabendrausim.
Paraše Neringa
Prieš 129 mėn
Ieskau issilavinusiu, idomiu draugiu (man 34). Gyvenu Notting Hill'e.Email [email protected]
Paraše Aurelija
Prieš 129 mėn
Sveikos paneles!:) ieskau draugu is east london, nes zadu kraustytis, tai butu faina kazka pazinoti ;) man 20 metu.. Greit turesiu vaikeli... :) butu idomu pabendrauti, jeigu kas norit parasykit i mano skype mulateeee....
Paraše Juste
Prieš 129 mėn
Sveiki! Ieskau Londone draugiu pabendravimui, pokalbiam prie kavos, ir butu dar smagiau jei ir turiningesniam laisvalaikiui..:)beje, jei svarbu, man 25m. Rasykit [email protected]
Paraše asta
Prieš 128 mėn
sveikos mergaites :) ir as ieskau draugiu east londone. gyvenu londone dar tik 3 men, taciau jau jauciuosi vienisa, neturiu draugu salia. truksta man bendravimo. todel ieskau draugiu su kuriuomis galeciau ka nors mergaitisko smagaus nuveikti rasykit man [email protected] galesim pabendrauti
Paraše vilma
Prieš 128 mėn
Sveiki,gal yra lietuviu mamyciu WALSALL. Ieskau idomiu,issilavinusiu [email protected]
Paraše jonas
Prieš 127 mėn
labas noreciau susirasti drauge nuo 25 iki 35m pas gyvenu petebore
Paraše liudas
Prieš 127 mėn
sveiki,tikrai sitas klausimas manau yra aktualus ne vienam ,atsidurus svecioj saly ir kartais tu draugu tikrai pasigendi,o klausimu simtais iskyla cia, o nera su kuo pasitarti....jai kam bus laisvo laiko pabendrauti skaype-liudas37gyvenu londone
Paraše Ausrine
Prieš 127 mėn
labas visiems! londone gyvenu dar tik 3 menesius, bet taip pasigestu maloniu mergaitisku vakaru, plepant apie nieka, ir apie viska, tuo pat metu.. gal yra kokiu draugisku mergyciu, kurios taip pat jauciasi vienisos, ir noretu tureti drauge? man 16metu, gyvenu south west londone (crystal palace). butu taip smagu nuveikti ka nors mergaitisko :D laukiu laisku [email protected] :))
Paraše Germante
Prieš 127 mėn
Labai noreciau susipazinti su lietuviais is londono nuo 15-18 metu manau butu linksma susipazintiemail me [email protected] skateskate7
Paraše Lijana
Prieš 125 mėn
Sveiki visi!!!Gyvenu rytu Londone,atsikraustem cia is S.Airijos ir ziauriai liudna neturiu nei vienos drauges.Jau tis menesius slampinejam su 2metu suneliu po parkus ir parduotuves,o taip noretusi susitikt su kokia panasaus amziaus mamyte(man 30) kavos atsigert,paplepet apie bet ka:)))Gal kam nors taip pat liudna rasyskit man i [email protected]
Paraše Jovita
Prieš 125 mėn
Laba,esu mamyte is Colchesterio,gal yra gyvenanciu cia pat ar aplinkui norinciu pabendrauti,paplepeti,susitikti,atsipusti.Labai butu smagu ;).Rasykit [email protected] Lauksiu :))))).
Paraše Aoste
Prieš 125 mėn
O gal yra ir ne mamyciu norinciu susipazinti , kavos isgert , paplepeti rytu londone ?
Paraše Ernesta
Prieš 125 mėn
Sveiki,gyvenu Londone antrus metus ir tuos metus esu be draugiu, taigi labai noreciau susipazinti su merginomis,kurios taip pat iesko ko nors draugisko:) Butu linksma pabendrauti,nes lietuviu Londone beveik visai nepazistu,o lietuviu kalbos be galo pasiilgau. Butu smagu iseiti pasikulturinti su bendratautemis, nes vienai jau nusibodo:) mano skype: nupuoles_angelas rasykite:)
Paraše Aiste
Prieš 125 mėn
ERNESTA is kurios vietos esi ? kiek metu ?
Paraše Enijele
Prieš 125 mėn
Sveiki :) Norisi ir man prisidėti prie jūsų.Gaila,bet nesu iš Londono :( Gyvenu Milton Keyne,bet gal atsirastų kokia nuoširdi,draugiška panelė ,,kuri norėtų turėti drauge :) iš anksto garbingai pasisakau,kad esu žmogutis iš to mažesnio % kurie neprilygsta steriotipams apie Lietuvius,o kuris tikrai žino ką reiškia būti tikru draugu :) Jei kas susidomėsit,mielai lauksiu :) Man 24 m. Vaikų ir vyro neturiu :) tik širdies draugą :) --> [email protected] PS.Sėkmes visiems beieškantiems :)
Paraše Kestas
Prieš 123 mėn
Sveiki,gal kas is carlisle? Kestas.. skype: neziniux1
Paraše Vaiva
Prieš 123 mėn
sveiki :) esu is Londono:)neturiu cia su kuo bendrauti,tad noreciau susirasti drauge,kad nueit kur prasiblaskyt,ar pabut viena kitai peciu retkarciais.man 25 M.esu linksma,draugiska ir paprasta kaip trys kapeikos :)skype : greeneyes_890
Paraše Arturas
Prieš 123 mėn
Labas Vaiva. As noreciau su tavim draugauti. :-)
Paraše Inesa
Prieš 123 mėn
Sveiki, gal yra paneliu is pietvakariu Londono, cia jau gan senokai gyvenu, ir kartais truksta mergaitisku paplepejimu, man 25, jei yra mergaiciu norinciu pabendraut, rasykit:)
Paraše .....
Prieš 123 mėn
Ar yra norinciu susipazinti paneliu , isgert kavytes ,pasisnekuciuoti ? Man 20 [email protected]