Paraše
Prieš 131 mėn

Laisvalaikis su vaikuciais

Sveikos mamytes.Atsilo oras ir taip norisi su savo maziukais kazkur nueiti ,nuvaziuoti papramogauti.Gal zinote kokiu graziu vietu.Mes gyvename rytu Londone.
Paraše VARDAS
Prieš 128 mėn
O man irgi patinka varyt , dėt , ant krepšinio pcshiozės. O dar man patinka kai pradeda eit kalbos iš garsiausių (garsiausiai kalbančių?) krepšinio žmonių apie tai kaip pasaulis jau neva kalba apie naujas žvaigždes, naujas svajonių komandas, auksus , kai miestus numargina plakatai, kad mes parodysim kaip reikia žaisti ir tt, štai tada netveriu iš džiaugsmo, kai po tokių kalbų, puikybę lydi trenksmingi pralaimėjimai Šiemet, beje, gera, tegu ir draugiškų rungtynių, pradžia o kalbų jau irgi buvo
Paraše Alinka
Prieš 54 mėn
Alinka
Mano vaikas jau šiek tiek ūgtelėjęs, todėl pasivaikščiojimai jam neatrodo labai įdomūs.. Bet radau išeitį, kaip daugiau laiko praleist kartu. Nusipirkom žaidimų konsolę (nebrangų variantą iš čia https://pigu.lt/lt/zaidimu-konsoles-kompiuteriai-xbox-sony-playstation-nintendo) tai dabar abu labai smagiai leidžiam laiką :D
Paraše Dzukijosuoga1
Prieš 24 mėn
Dzukijosuoga1
Jei turite planų atostogas su vaikais praleisti Lietuvoje (tikiuosi, kad greitu metu gyvenimas grįš į senas vėžias:), aplankykite sodybą "Dzūkijos uoga' - Dzūkijos nac. parko pušynų ir vandens apsuptyje, netoli Druskininkų. Organizuojame aktyvaus laisvalaikio pramogas šeimoms su vaikais. Daugiau informacijos rasite čia:
https://kaimoturizmosodyba.eu/
Facebook: https://www.facebook.com/dzukijosuoga/
In EN: https://kaimoturizmosodyba.eu/en/
Paraše Kamile258
Prieš 19 mėn
Kamile258
Esame išbandę pramogas čia https://noriupramogauti.lt/ Galima rasti įvairių aktyvių žaidimų ir pramogų, mėgstantiems ekstremalius žaidimus ir ramesnius, tikrai rekomenduoju!