Paraše
Prieš 106 mėn

Laisvalaikis su vaikuciais

Sveikos mamytes.Atsilo oras ir taip norisi su savo maziukais kazkur nueiti ,nuvaziuoti papramogauti.Gal zinote kokiu graziu vietu.Mes gyvename rytu Londone.
Paraše VARDAS
Prieš 103 mėn
O man irgi patinka varyt , dėt , ant krepšinio pcshiozės. O dar man patinka kai pradeda eit kalbos iš garsiausių (garsiausiai kalbančių?) krepšinio žmonių apie tai kaip pasaulis jau neva kalba apie naujas žvaigždes, naujas svajonių komandas, auksus , kai miestus numargina plakatai, kad mes parodysim kaip reikia žaisti ir tt, štai tada netveriu iš džiaugsmo, kai po tokių kalbų, puikybę lydi trenksmingi pralaimėjimai Šiemet, beje, gera, tegu ir draugiškų rungtynių, pradžia o kalbų jau irgi buvo
Paraše Alinka
Prieš 29 mėn
Alinka
Mano vaikas jau šiek tiek ūgtelėjęs, todėl pasivaikščiojimai jam neatrodo labai įdomūs.. Bet radau išeitį, kaip daugiau laiko praleist kartu. Nusipirkom žaidimų konsolę (nebrangų variantą iš čia https://pigu.lt/lt/zaidimu-konsoles-kompiuteriai-xbox-sony-playstation-nintendo) tai dabar abu labai smagiai leidžiam laiką :D
Paraše Vakareja
Prieš 27 mėn
Vakareja
Jei prastas oras, tai visuomet galima apsilankyti kino teatre ir pažiūrėti kokie naujausi filmai rodomi, gal kils idėjų vakarui praleisti :)
Paraše jamiei10
Prieš 5 mėn
jamiei10
in the flood of darkness, wish is the mild. it brings comfort, faith, and self belief. it gives us guidance whilst we are misplaced, and gives assist when we are afraid. and the moment we give up hope, we give up our lives. the world we live in is disintegrating into a place of malice and hatred, where we want desire and find it harder. on this world of fear, desire to locate higher, but less difficult said than executed, the more meaningful existence of religion will make life significant.
sacramento escorts
Paraše jamiei10
Prieš 5 mėn
jamiei10
[url=https://www.totopnews.com]https://www.totopnews.com[/url]