Paraše oem
Prieš 176 mėn

Kokios jusu svaro prognozes?

man kazkaip neramiai jauciasi del kitu poros ateinanciu menesiu. gal kas skaitete ar radote analitiku info apie valiutos kurso kaitos prognozes?
Paraše Bzekas
Prieš 173 mėn
Kiek zinau negerai yra vai negerai su Uk ekonomika ir kuo toliau tuo bus blogiau, parlamentas pradeda kaltinti emigrantus, daugelis gyvena is benefitu, plesikauja, kiti atvaziuoja, padirba ir gydosi uz dyka:P as tokiu zmoniu nesuprantu, voge is savo valstybes, ateina kaip cigonai vogti cia. geda!
Paraše Domas
Prieš 173 mėn
kredito krize prasidejo amerikoje, bet sako, kad uk ji pasijaus labiausiai. kaip bebutu, manau, kad kas saziningai dirbo iki to, neturetu issigasti. juk nera taip blogai, kad darbu nebutu. pakelsim mes ta ekonomika.
Paraše lalka
Prieš 173 mėn
kas lt turi paskolas ir siuncia svariukus-svaro kritimas kirs ir kirto labai net.bet siaip jau pries metus esu girdejusi,kad svaras kris iki euro lygio-lt turetu buti apie 3.50lito,kol kas prognozes pildosi,bet noretusi,kad ne iki 3.50.nors jau 4litai tegul buna
Paraše asta
Prieš 173 mėn
na vadinasi islose tie, kas netaupe;) ar ne??
Paraše nida
Prieš 173 mėn
Vyras darbuojasi Londone, o as Lietuvoje labai nerimauju del svaro kritimo. Kaip cia taip atsitiko? Juk tokia stipri valiuta buvo. Girdejau, kad gali kristi svaras iki 2,66 Lt. Ziuresim.
Paraše Perekupas
Prieš 173 mėn
Kitavertus nera taip blogai. Prekiu is UK priperkam pigiau.
Paraše sypsenele
Prieš 165 mėn
atejo jau laikas tikrai labai stebeti svaro kritima, tuoj susilygins su euru. kai kam bus nuostoliai, kai kam ir pelnas