Paraše Ana
Prieš 158 mėn

Kaip isdrysti vyrui pasakuti sudie ! ?

Na merginos prasau jusu patarimo! Noriu pasakyti draugui, kad viskas baigta, bet bijau ir nerandu tam tinkamu zodziu..gal kas patarimu??
Paraše Anonimas
Prieš 157 mėn
tai blogai suprantate vienas kita kad neturi zodziu? arba bijai? geriausiai kai eisite kartu kurnors lauke arba veiksite kanors kad nebutu tik taip kad ziurite televizoriu ir paksyti, paprasicausiai dar dienos pradzioje.. paprastais zodziais.
Paraše jura
Prieš 156 mėn
REGINA
nekankink baxuro. tiesiai sviesiai pasakyk - bus skausminga - bet tada zmogus gales toliau keltis ir gyventi. nereikia gumos tempti..
Paraše susidomejes to baxuro likimu..
Prieš 156 mėn
REGINA
butent. ir taip tos gumos pritampyta, va pilnos gatves metosi visokiu pakaruokliu ir ceburasku..
Paraše Anonimas
Prieš 156 mėn
REGINA
kaip kazlas pasakytu: cherubashku...
Paraše Aristida
Prieš 156 mėn
REGINA
Tiesiog, ziurek jam i akis ir atvirai sakyk, kad manai, jog tavo nuomone santykiau ilgiau testis negali, nes tam nera prasmes. Taip pat paklausk kaip jis galvoja, juk ir jo nuomone svarbi. Gal but jis taip pat jauciasi, tada viskas bus daug paprasciau ir liksite draugais. Na, o jeigu jis jauciasi priesingai, tai kogero kazkiek isizeis, o galbut bandys tave sulaikyti ir zades aukso kalnus. Taip, kad turi susivokti, ar tikrai nori mesti ji is savo gyvenimo, o gal jums paprasciausiai reikia issikalbeti?? Sekmes.
Paraše mediator
Prieš 154 mėn
mediator
Padedu taikiai išspręsti šeimyninius konfliktus ir apginti vaiko interesus. www.mediator.lt
Šeimos mediacija Lietuvoje