Paraše irisi
Prieš 178 mėn

kaip idomiai praleisti savaite Londone?

Sveiki, kovo gale skrendu i Londona savaitelei, noreciau patarimu kur ka pamatyti idomaus, noreciau ir patarimu kokiose parduotuvese verta apsilankyti? ;)
Paraše sypsenele
Prieš 178 mėn
REGINA
siek tiek net tau pavydziu, kad vyksti i londona, bet cia is geros puses:))as ir noreciau kokiai sav ten nuvykti. as galiu tau pasiulyti tik is savo patirties praleistos londone. Man asmeniskai labai patiko muziejai(national history, science), kai kurie yra nemokamai, nes tie kur mokami tai sakyciau kai kurie brangokai, jei patinka pasivaikscioti gryname ore tai siulau parkus:)tikrai grazu:royal, hide park, st.james. manau savaites neuzteks kad viska pamatytum:)zinoma, visas londono grozis yra centre, ten kai aplink pavaiksciosi ar pavazinesi pamatysi daug ka. o del apsipirkimo, kai pereisi visa oxfordo gatve tikrai rasi ka nusipirkti idomaus, man siaip patinka camden turgus, ten galima rasti tokiu isskirtiniu rubu ir siaip visokiu dalykeliu:)geros tau savaites londone:)
Paraše Aristida
Prieš 178 mėn
REGINA
As Londona skirstau i dvi dalis: WEST EDN ir CITY.

WEST END
Westminster,
Trafalgar Square,
Piccadilly Circus,
Leicester Square,
Soho,
Oxford Street (parduotuves). Butinai nueik i Selfridges.

Jeigu labai traukia pirkiniai, vakaru Londone atsidare naujas prekybos centras - berods didziausias Europoje. Vadinasi Westfield. Atrimiausia stotis - Shepherd's Bush (centrine linija).

CITY:
Tower Bridge,
London Bridge,

Muziejus taip pat skirstau i dvi dalis:

Idomus:
Madame Tussauds. (vaskines figuros. Manau kiekvienas ten privalo apsilankyti)

http://www.madametussauds.com/London/

London Dungeon (man asmeniskai labai patiko) Kiek zinau, dabar jie turi nauja programa - gyvus aktorius, taip, kad eiti patarciau tik stipriu nervu lankytojams.

http://www.thedungeons.com

Nuobodus:
National History Museum (Free)
Victoria & Albert Museum
Science Museum (Free)
British Museum

Sekmes. Geru atostogu!


Paraše VaidaRose
Prieš 84 mėn
VaidaRose
Skrydžių kainos Vilnius - Londonas dabar juokingai žemos. Tad gera proga aplankyti aukščiau aprašytas lankytinas vietas.
Atvažiuokite per Kalėdų atostogas!
Paraše Guarana94
Prieš 71 mėn
Guarana94
Nors čia ir sena tema, bet man tikrai pravers Aristidos patarimai, nes po 3 metų petraukos skrendu i Londona paturistauti ir tikiuosi kad aplankysim vaskiniu figuru muzieju
Paraše GretaAS
Prieš 69 mėn
GretaAS

Makiažo kursai SAU KOVO 4 dieną vyksta Londone.
Puiki proga išmokti pačiai makiažo gudrybių!
Taip pat 4 dienų profesionalūs makiažo kursai.
https://www.facebook.com/events/136720930445343/
Paraše Guarana94
Prieš 67 mėn
Guarana94
Buvom ilgajam savaitgaliui Londone, tai nepavyko nueiti į vaškinių figūrų muziejų. Pirmąją dieną šiaip visur po centrą vaikščiojom. Kadangi gyvenom labai arti centro - t.y centre Tower Bridge Travelodge, tai iki centro centro pirma nuėjom peškom, kadangi buvo labai grazus oras, tačiau jau grizti atgal nebepavyko, tai lėkėm su autobusu. Aplankėm Tate Modern muzieju, nuėjom prie shardso, toliau palei upę ejom link london eye, karalienės rūmų bei trafalgaro aikštės. Deja tačiau į nacionalini muzieju nėjom...kitą dieną skyrėm šopingui ir buvom picadili circus :) Trumpos atostogėlės, bet buvo faina dar kartą susipažinti su Londonu :)

https://www.hannacrm.lt/
http://verslovaldymosistemos.eu/
Paraše Vakareja
Prieš 63 mėn
Vakareja
Būtinai aplankykite Tauerio tiltą. Nepamirštami įspųdžiai garantuoti :)