Paraše Dziaugsmelis
Prieš 88 mėn

Ieškau darbo

Sveiki mielieji ! patarkit kur jaunai merginai susirast darbą :) gyvenu netoli Coliers wood . Ir micham. :) Ačiū už dėmesį. ;)
Paraše Auksiarankis
Prieš 75 mėn
Auksiarankis
Sveiki, neseniai persikėlėme gyventi į Londoną, žmona dirba padavėja, o aš - fabrike (normali darbo diena). Yra noras užsidirbti papildomai laisvu laiku. Girdėjome, kad yra galimybių dirbti internetu ir prisidurti papildomą svarą laisvu nuo darbo metu. Gal teko girdėti apie tokius uždarbio būdus?
Paraše Donataxo
Prieš 70 mėn
Donataxo
Dear friends, I am writing to you from London School of Business. We are now recruiting you to come and study at the top London Universities. We help you in choosing the most suitable course for you, as well as getting the finance you need in order to study. Call me today on 07597454223 and let’s discuss your most positive next step.
http://www.lsbuk.com/
Paraše Vakareja
Prieš 63 mėn
Vakareja
O ar darbo skelbimai jau visi peržiūrėti? Niekas nepatars geriau, nei pati nuspręsi ko nori :)
Paraše deimantedal
Prieš 22 mėn
deimantedal
Pabandyk pasimokyt dirbti iš namų, pvz svetaines kurti, ar supportu dirbti klientų, jug dabar karantino metas, pats tas. nebūsi priklausoma nuo vietos, tik kompo tereikės. Ir galesi dirbti kokioj agency :) pvz be reklamos negerai
Paraše Mantem
Prieš 22 mėn
Mantem
Pabandyk pasimokyt dirbti iš namų, pvz svetaines kurti, ar supportu dirbti klientų, jug dabar karantino metas, pats tas. nebūsi priklausoma nuo vietos, tik kompo tereikės. Ir galesi dirbti kokioj agency :) pvz be reklamos negerai ❤️‍🔥😎