Paraše Liepa
Prieš 134 mėn

GROŽIO PRODUKTŲ APŽVALGA

Sveikos moterys, merginos! Pagalvojau, kodėl mums visoms nepasidalinus grožio naujienomis ir išbandytais produktais. Juk visko tiek daug, kad kartais gerai išgirsti patarimą. Pradėsiu pirmoji. Ilgai ieškojau man tinkančios ir patinkančios skystos pudros. Estee Lauder kompanija niekuomet nepateko į mano mėgstamiausių sąrašą, kol vieną kartą žurnale neradau šios kompanijos mėginuko. Siūlė išbandyti Esteer Lauder Double Wear skystą pudrą. Įsimečiau ją į kelioninė krepšį, neva panaudosiu iš bėdos. Panaudojusi negalėjau atsidžiaugti: oda tapo matinė, neblizganti, net nepanaudojus birios pudros. Šaunus produktas, kaina apie £22. Mano buteliukas jau baiginėjasi ir manau vėl pirksiu tą pačią Double Wear. Arba išbandysiu naują Double Wear Light seriją. Gal kažkuriai jau teko naują pudrą išbandyti?? Laukiu jūsų grožio patarimų.
Paraše romanson
Prieš 132 mėn
YSL-pats geriausias is visu turetu. ne mano vienos nuomone.
Paraše lalka
Prieš 132 mėn
jo del YSL akiu tuso tai tas tiesa,labai geras,tik kazko greitai baigiasi.o kas leicia kremine pudra tai as jau daug metu naudoju clinique kremine pudra,isbandziau bent kelias,visos tiko ir patiko.kai atsibosta bandau kitas firmas,bet finale vistiek gryztu prie clinique.o DIOR IR CHANEL tai daugiau nepirkciau,kurios 2 viename.na uzsitepi kaip kremine,o atrodo kaip kompaktine pudra.labai nepatiko,atidaviau mamai.
Paraše Aristida
Prieš 132 mėn
Merginos, padekite. As jau keli metai kaip naudoju MaxFactor long lasting krempudra vel del to, kad ji pakankamai sunki. Man skystos krempudros netinka, nes veidas pakankamai riebus, tenka maskuoti spuogelius ir t.t.
Gal kas nors turite patarimu kokia geresne kremine pudra galeciau isbandyti. Taciau ji turi buti sunkoka.
Clinique, Lancome kremines pudros per skystos. Ziurinejausi Chanel, taciau suzaveta nelikau. Jusu patarimai labai laukiami.
YSL tusas - nuostabus, taciau kaip ir kazkas cia minejo, greitai sutirsteja ir baigiasi.
Paraše lalka
Prieš 132 mėn
zinok is tu pigesniu ,esu lorealio bandziusi,patiko.tik nezinau ar begamina,butent suteikia matini efekta,nera blizgesio,maskuoja gerai.tik jau kokie 4 metai atgal pirkau,nezinau ar begamina tokia.
siaip-geriausia pasitarti su konsultante.va,dar atsiminiau.man patare konsultante su clinique pudra,kremine,rinktis bespalve biria pudra uzbaigimui.na,ji tam ir skirta-nuima visa blizgesi ir maskuoja,man patinka,naudoju.perkant su kremine ir ta uzbaigimo pudra,gaunasi apie 35 svarus gal ir ilgam uztenka.rekomenduociau
http://www.clinique.co.uk/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGORY_ID=CAT1030&PRODUCT_ID=PROD1026 va cia yra uzbaigimo pudra.
Paraše Liepa
Prieš 132 mėn
Oi mergaites kaip dziaugiuosi, kad sita diskusija uzsivede, nes jau nusibodo tik su konsultantais tartis, kas cia geresnio. O jie dazniausiai gruda, kas brangesnio arba ka jiems priklauso grusti. O su jumis noriu pasidalinti dar vienu savo atradimu: Avene kompanija. Jei jusu oda jautroka, linkusi raudonuoti ir neesate labai turtinga, kad islaidautumete super brangiems kremams - tai Avene puiki iseitis. As pati naudoju kauke veidui (nepamenu dabar pavadinimo, bet super), krema, makiazo valikli. Isigyti galima didesnese Boots parduotuvese. Ja prekiaujama ir Lietuvos vaistinese. Mergaites, bukim grazios:))
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Jei tavo oda riebi, tau atvirksciai sunkios krempudros netinka. Gal del to ir spuogeliu atsiranda, kad netinkama naudoji. Kai rinksies krempudra, ziurek, kad butu parasyta "oil-free" jei tavo oda riebi. Siulyciau pabandyti Estee Lauder Double Wear Light. Be to, spuogelius geriausia maskuoti specialia priemone -"concealer".
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Aciu Lalka. As turiu sita pudra. Pirkau kartu su skystaja krempudra, taciau man kazkodel tai nelabai patiko.
Si su blizgesiu biri pudra labai faina, bet krempudra suzaveta nelikau.
O kokias veido priemones jus naudojate? Taip pat Clinique?
Keli menesiai kaip naudoju Clarins veido priemones. Isbandziau as ju ivairiu: Estee Lauder, Clinique, Lancome, Guerlain taciau Clarins man labiausiai patiko. Patarciau ir kitoms merginoms pabandyti jeigu dar nebandete.
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Aciu uz patarima. Butinai isbandysiu. Ziuriu sita pudra daug kam patinka.

Paraše lalka
Prieš 132 mėn
o man clarins labai nepatiko,turejau dienini ir naktini krema,tonika ir pieneli.zodziu s...kaip reikalas,bet manau cia nuo odos tipo priklauso.mano jautri ir greit reaguoja i viska.o gal netiko,nes tuo metu kai naudojau nescia buvau.bet jei is pigiuju-geriausia garnier su rozemis.pudras naudoju brangesnes,o kiek brangiu kremu isbandziau-visvien neradau gerseniu kaip GARNIER.esu sio sfirmos bandziusi zalia pakuote kremu,jau net nebezinau su kuo ten,netiko odai.o va su rozemis-jau beveik 5 metai su pertraukomis naudoju.Ka tik radau tinklapyje,kad si firma pripazinta ir kartu dirba su The British Skin Foundation.tai va
Paraše romanson
Prieš 132 mėn
elizabet arden idejo kremines pudros bandinuku neseniai, kaip pirkau kazka pas juos, nereali pudra, buvau nustebus (jie buvo plast.indeliuose su kamsteliu). manau ja pirksiu kai baigsiu tuos bandinius.
Paraše Aristida
Prieš 132 mėn
Bet matai kaip idomiai, tau Clarins nepatiko. Mano Clarins 'all skin types' ir tikrai labai dziaugiuosi. Cia jau tikriausiai, kad nuo odos priklauso.
Garnier ir as esu naudojusi, neblogi kremai. Bet mane baime ima, jau 25 perzengiau, norisi kazkaip laiku susirupinti, atrodo bet kiek uz tuos kremus mokeciau, kad tik jie padetu:))))Taciau suvokiu, kad tai ne kainoje esme, bet vistiek gi... kazkaip tai savo odai padeti norisi:)))

Paraše lalka
Prieš 132 mėn
man ir 25 ir galvoju,bet nesugalvoju.nutariau naudoti ta pati ka naudoju ir kas tinka kol kas.ziurejau neseniai apie kremus rode laida,dave moterims isbandyti kremu nuo 2 svaru iki 100 svaru vertes.tik jos nezinojo kokius bando-visoms labiausiai patiko ir tiko is tu vidutiniu,pigesniu .kai parode paskui firmas tu kremu-jos pacios buvo sokiruotos.snekejo kosmetologai-sake ju visu sudetis yra vienodi,o faktas seniai aiskus,kad dazniausiai mokam uz varda,bet ne kokybe.
Paraše Aš
Prieš 132 mėn
Maxfactor pudrą naudoju gal dešimt metų, nieko geresnio odos defektų maskavimui neradau, nors išbandžiau daugybę brangesnių ir pigesnių pudrų. Prieš mėnesį atradau tikrai gerą VICHY pudrą DERMABLEND. Puikiai maskuoja ir ilgai laikosi. Apie ją žinojau seniai, tačiau tokios Lietuvoje nebuvo.
Paraše KARINA (BECTONAS)
Prieš 132 mėn
Geliniai,akriliniai naguciai.iliejimas spalvoto gelio,gelyciu,foliju,blizguciu,daile akvarele,spalvotu geliu.Puosimas svarovskio kristalais.Akrilo gelyciu iliejimai.Antakiu korekcija.Dirbu su aukstos kokybes produktais. 02074742484 KARINA
Paraše rita
Prieš 131 mėn
As tai siulyciau pabandyti egipto zemes pudra,veidas atrodo naturaliai,turi idegio atspalvi,pudros ilgam uztenka.
Paraše as
Prieš 131 mėn
nepasakyciau,kad kazkas tai tokio.nieko ispudingo.nesakau,kad bloga,bet ziemai-tikrai netinka
Paraše Inga
Prieš 131 mėn
na perskaiciau visas zinutes ir norejau pasidalinti savo patirtimi! esu isbandziusi labai daug firmu pudru, bet viena is geriausiu tai Estee Lauder double wear light- super(mano odos tipas-misri)! Ilgai islieka ir spalvu palete gera! Bet dar geresnis dalykas tai YSL top secret!!!! Tai makiazo pagringas(iki pabandymo niekada nebuvau naudojusi nieko panasaus, galvojau, kad kremo daugiau nei ustenka, bet po pabandymo- tai mano makiazo mazute paslaptis) Galbut brangoka £34, bet oda aksomine padaro ir pudra tepasi kaip ant sviesto(net sausai odai tinka-tai mano drauges pastaba)!!Ka tik baigiau YSL, tai dabar nusipirkau pabandyti Chanel Long Lasting makeup base, nebloga, bet Man labiau YSL Top Secret patiko. O kas del kremu, vis dar ieskau to vienintelio :) bet esu visai patenkinta Vichy firma!Taip pat naudoju egipte zeme, ir nepritariu, kad ji tik vasarai...tiesiog reikia atsargiau naudoti, kad per daug nenurudintum veido, bet produktas geras(tik bukite atsargios pirkdamos , nes viena karta vaistineje visai netokia buvau nusipirkusi)Tikiuosi, kad nors kam mano patarimas bus naudingas..SEKMES grazinant save !!
Paraše Klauda
Prieš 130 mėn
Labukas!
noreciau rekomenduoti pudra Shiseido ji tinka visiems veido tipams.Kas liecia bronzas tai siulyciau pabandyti Bobbi Brown Shimmer Brick Compact,suteikia skaistumo ir zavumo , veidas tiesiog svyti ir oda atrodo ispudingai.Tusa siulyciau TOO FACED LASH INJECTION MASCARA.Mano blakstienos plonos ,tiesios ir be tuso atrodo nekaip:)O sitas tusas man daro stebuklus.Jis nebrangus uztenka ilgam galima isigyti Debenhams.Sutinku Avene kremai geri, bet po 30 siulyciau naudoti brandesnei odai kremus.Velgi viskas priklauso nuo odos tipo.
Pasidalinau su jumis savo paslaptimis, noriu ,kad butumete grazios, zavios ,mylimos!
Veliau dar pasidalinsiu su jumis moteriskomis gudrybemis.Beje kauke turetu naudoti kiekviena moteris karta per savaite, nors paprasta is boots uz pora svaru.
Bet visu svarbiausia spindesys akyse ir viduje.Daugiau sypsenu , nors sirdyse ir liudesys!
Paraše Ruta
Prieš 130 mėn
Dekui Klauda uz tokia smagia zinute.... Snd pabudau labai nevykusios nuotaikos, o jusu zinute labai pagyvino nuotaika....ypac paskutines eilutes!!!SUPER!
Paraše vesta
Prieš 130 mėn
Noreciau paklausti,kaip laiko sis tusas ar nenubyra t.y. nepajuoduoja paakiai ir ar lengvai nusivalo, nes jis lyg atsparus vandeniui.
Paraše Klauda
Prieš 130 mėn
Labukas mergytes!Dziaugiuosi nors kazkam pakelusi nuotaikele.
Man paciai buna juodu dienu ,kaip net nenoriu buti grazi!
Bet privalau, nes esu moteris.
Del tuso man jis nenubyra,nusivalo su akiu valikliu labai gerai.
Bet velgi cia man ,puse draugiu patenkintos, mazesne puse ne!
Ir beje as dar naudoju znypleles riesti blakstienoms tada zvilgsnis atrodo daug grazesnis.
Zinau ir tai ,kad Lt visazistai nerekomenduoja, bet cia esu baigusi Make up School ,jie nieko pries neturi.
Naudoju rietikli jau pora metu ir nieko.
Praejo nemazai,laiko kaip su juo ismokau elgtis, nes anksciau jis man nieko nedarydavo ,tiesiog nemokejau elgtis.
Juo reikia stipriai uzlengti ir palaikyti apie 6 sekundes.
Kagi begu iki kito karto.
Kita karta papasakosiu apie korektorius ir ju tipus ju yra isties nemazai, ir jie daro stebuklus! :))
Neliudekite, siandien Penktadienis,gal kada reiktu visoms susibegti ir pasidaryti svente!

Paraše Simosius
Prieš 116 mėn
REGINA
O man si krempudra pradzioje atrode lyg ir nieko,bet truputi panaudojus supratau,kad man ji visiskai netinka.Issausino oda,tepasi tokiais plemais,labai matosi,nenaturaliai atrodo.Pliusas tik tas,kad gerai maskuoja ir netepa rubu. O vat Lancome Photogenic Lumessence,visiska priesingybe,atrodo naturaliai,oda tiesiog svyti,neblogai maskuoja.Bet tepa rubus :-P O,kad butu visiskai ideali pudra,dar tokios neradau,nors esu isbandzius visokiausiu :-)))
Paraše egiptiete:)
Prieš 112 mėn
mergaites, o ar bandete Egipto Zemes pudra??? ja visi tiek giria, sako, kad tinka jautriai odai. please please please pasidalinkite patirtimi, jei kazkuri naudpjote. mano veido oda sausoka. aciu, buckiai
Paraše Lola
Prieš 107 mėn
As naudojau Egipto zeme, bet nuo jos man veida bere.. nzn , gal tau tiks, visoms skirtingai, nes mano veido oda misri.. Man ji visiskai netiko, net keleta kartu po pertraukos vel pabandziau ir vel buvo tas pats - uzsiterse oda :(
Paraše asesuas
Prieš 104 mėn
sveikos!o gal kas zinote,kur Londone galima rasti"Babuskos Agatkos"kosmetikos plaukams?
Paraše nesakysiunesakysiu
Prieš 13 mėn
nesakysiunesakysiu
Sveiki, galvoju pirkti burberry kvepalus https://www.parfumexpress.lt/katalogas/burberry/ tik dar neišsirenku kvapo, gal patartumėt ką nors? Ačiū