Paraše monikute
Prieš 128 mėn
REGINA
o tai kaip pavyko viresniuosius issiauklet? bo maniskiai net negali patiket, kad imanoma bendrauti ne telefonu :)
Paraše Pilypas
Prieš 128 mėn
REGINA
Taip, kai mes jaunesni, tai intika pilnai isnaudojame :) bet tevai...Jie seno sukirpimo - jiems telefonas Uber geras daiktas :)
Paraše ako
Prieš 128 mėn
REGINA
as tai perku kortele talk home 5 svarai kainuoja, skambinu is laidinio arba 0800 is taksafono nemokamai leidzia kalbet 52 min i mobilu o jei i laidini i lietuva 250 min
Paraše Estera
Prieš 128 mėn
REGINA
EE kur sitas korteles perki??? Sudomino mane :)
Paraše ako
Prieš 128 mėn
REGINA
indu ar pakistanieciu parduotuvese arba i afrikieciu parduotuve (visokie newsagents vadinas) dar yra bonus kortele i laidini gerai kalbet irgi leidzia, o i mobilu priklauso nuo tinklo lt i omnitel labai brangu
Paraše estera
Prieš 128 mėn
REGINA
Paraše ako
Prieš 128 mėn
REGINA
bonus gali nusipirkt 3 uz 10 svaru

Paraše Estera
Prieš 128 mėn
REGINA
Va db netik zinosiu, bet ir zinosiu kaip ji atrodo :)
Paraše agnuze
Prieš 128 mėn
REGINA
na mobilusis atrodo patogiau, gali is belekur su juo kalbeti, skirtingai nuo laidinio, bet paskui tokios milijonines saskaitos ateina,kad nebeimanoma...o dar ir artimieji skundzias saskaitomis kai man skambina..oi
Paraše Aurelija Preikyte
Prieš 128 mėn
REGINA
va cia tai aciu didelis. net nezinau kaip atsidekoti tau, ako. zinosim ko ieskot :))
Paraše ako
Prieš 128 mėn
REGINA
prasom, tikiuosi dabar pakalbesit daznaiu su lietuva.
linkejimai
Paraše lalka
Prieš 128 mėn
REGINA
buvo anksciau nemokami kodai,bet padare mokamus,kiti skambina per kodus ir moka nedaug,priklauso nuo tinklo.as is O2(kontrakto) skambinu tiesiogiai i lietuva,mobilu,man kainuoja 17pp minute su vat cia iseina.nu apytiksle kaina,bet tikrai ne daugiau.prakalbu per menesi nuo abonimento virsaus apie 30-40 svaru.i savaite iki £10,bet skambinu netaupau ir kalbu belekiek.
Paraše renatadomas
Prieš 127 mėn
renatadomas
Turiu T-Mobile tai i Lietuva skambuciai kainuoja beveik 1£min.kaskoks kosmaras ,turejau O-2 ir ten s..dar 3 visai nieko gal puse svaro min bet ir tai nesamone.o skype ne visi gi turi.
Paraše laima
Prieš 104 mėn
sveiki,vakar nusipirkau talk houm kortele,norejau paklausti ar galima su ja is taksofono skambinti.ir gal zinot kiek kainuoja jei skambini is mobilaus i mobilu,kokie ten tarifai.aciu
Paraše leta
Prieš 104 mėn
Yra labai gera sim kortele nemokamai LEBARA,pasipildai kiek nori bet kurioje komercineje parduotuveje.I Lietuvos laidinius telefonus 1minutes kaina 1pensas,o i mobilus 19pensu,plius uz kiekviena karta pildomus 5 svarus duoda 100 minuciu ir 100zinuciu nemokamu i LEBAROS tinkla. Pabandykite,man tai labai patinka ir PIGU :)
Paraše Leili
Prieš 103 mėn
Man tai patogiausia O2. Pasipildau £15 ir gaunu nemokamai 100 minuciu skambinti i Leituva, be to dar galima dalyvauti zaidime. O tada keliauju i spa arba manikiurui. Fantastika!!!
Paraše andze
Prieš 102 mėn
O as naudoju vadafone ir man i Lt i laidini telefona tik uz 5ct..
Paraše Aivaras
Prieš 90 mėn
sveiki bukit malonus, parasykit kas nors koda, kad sakmbinti is o2 i Lietuva mobilu.ACIU
Paraše Alinka
Prieš 14 mėn
Alinka
Aš dažniausiai bendrauju per skype. Neseniai nusipirkau planšetę (radau čia https://pigu.lt/lt/plansetiniai-kompiuteriai/plansetes-tablets), todėl susiskambint pavyksta dar patogiau :)
Paraše Vakareja
Prieš 14 mėn
Vakareja
Per Facebook'ą bendraujam su draugais from Lithuania :)