Paraše Jura
Prieš 132 mėn
As jums pasakyti noriu, kad tas skyrstymas i juodus ir baltus darbus yra tiek iauges i krauja lietuviams, kad net pragyvenus cia 8 metus dar negalite atsikratyti sito komplekso, visi darbai yra verti pagarbos ir reikalingi !
O zmones juos dirba pagal sugebejimus, ne visi juk gali buti advokatais, kaip ne visi gali dirbti ir slaugytojais, tam reikia ypatingu gabumu ir charakterio ypatumu, geras valytojas nemaziau vertas pagarbos !

Tol kol Lietuvoje bus rusiuojami zmones pagal tai ka jie dirba ir kiek uzdirba, pagal tai kiek turto jie turi ir ka pazysta, tol ir negrysime :)
Sekmes visiems !
Paraše saulyte
Prieš 132 mėn
Sutinku su kiekvienu zodziu. Pasaulis nera tik juodas ir baltas, tuo paciu pilkuma yra nelygi pilkumai. Skaudu yra skaityti, kaip zmones rusiuoja vieni kitus pagal pinigu ar daiktu kieki. Manau, del tokio poziurio ir atsiranda draugu ir laimes stygius. Kartais jauciuosi kalta, kad ismokau vertinti pacius zmones, taip tapau laiminga. Geri draugai verti daug daudiau, nei pinigai. Lietuviai, nustokite buti tokie niurus ir isskaiciuoti.
Paraše jokubas
Prieš 132 mėn
lietuviai - gryskit namo! realizuokit savo idejas GIMTINEJE !
bukit stipresni negu kelisimtai svaru per savaite ;)
Paraše jura
Prieš 132 mėn
Paraše saulyte
Prieš 132 mėn
Nagi is kokios planetos tu cia nusileidai, Jokubai? Jei visi griztume Lietuvon, kokiu darbu gimtine mums pasiulytu, jei ir dabar ten esantys skundziasi ju stoka? Mane cia ne tik keli simtai svaru per savaite laiko, bet seima ir draugai ( manau, nesu vienintele tokioj situacijoj).
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Jus galit malti liezuviais apie darbu rusiavima ir zmoniu savybes kiek tik norit. As, asmeniskai, noriu is gyvenimo pasiimti viska ka galiu, nes gyvenu viena karta. Man darbas, materialine padetis, seimos gerbuvis, socialine padetis - svarbiausios gyvenimo savybes.
Taip, visi darbai yra geri ir ju visu reikia, taciau zmogus turi tobuleti ir kazko gyvenime siekti. O jeigu jums su sluota visa gyvenima gerai, tai ka as galiu pasakyt - sekmes jums sluojant.
Paraše mama
Prieš 132 mėn
butinai grysiu bet tik tada kai vaikai cia baigs mokslus
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Na bet ne visi tokie, ir ne visi nori siekti karjeros, zmoniu visokiu yra ir poreikiai ju yra skirtingi, na negi visiem buti vadybinkais ar gydytojais?! Rodos, jum reikia atsipeikyti ir tureti daugiai pagarbos zmonem, ka jie bedirbtu...
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
o Jums reikia ismokti neprisikabineti prie dalyku, kurie nera esminiai siuo momentu, komentara sugebejote perskaityt?? - o tai svarbiausia!!..sekmes!
Paraše Anonimas
Prieš 132 mėn
Paraše saulyte
Prieš 131 mėn
Pries pora savaiciu kitoje diskusijoje pasakiau, kad nebegrisiu i sita svetaine, nes nenoriu prisiminti, kaip emigrave lietuviai dergia savo kilme. Visi mes esam grazus savam darbe ir savame gyvenime. Broliai lietuviai lietuvisko krasto, sikim i skyle, o ne...vienas ant kito! Sikart isitikinau, jog tikrai nera verta grizti i sita svetaine su jumis diskutuoti. Liudziu ir apgailestauju, kad esu kilusi is tos pacios salies, kur emigrave zmones negerbia vienas kito paziuru ir rusiuoja kitus pagal darba, nors Lietuvoje tai nera taip akivaizdu. Juk visi mes esame lietuviai. As esu isdidi lietuve, gerbiu savo ir jusu visu kilme, tik nesikite vienas ant kito, nes taip bet kokios tautos atstovo pagarba isgaruos kaip dumas...Esu nusivylusi, bet tai nera pirmas kartas. Ir ne desimtas. Ir ne simtinis... Nemanau, jog gatves sluojantis zmogus yra gyvenimo nuoseda- gali buti, kad daugeliui zmoniu paprasciausiai nepasiseke. As turiu savo seimos bizni, bet niekada nezeminu zmoniu maziau apmokamais darbais. Darosi slykstu, pagalvojus, kad galime dergti vienas kita vienas kito nepazine... Daug slykstyniu paliko Lietuva tik del to, jog ten nepritapo, bet, prasau, neapderkite likusiu tautieciu, juk mes istoriskai ir psichologiskai esame grazus! Mano britas vyras negali atsistebeti lietuviskos dvasios grazumu, as esu be galo laiminga, kad jis nesupranta lietuviskai pakankamai, kad skaitytu, ka lietuviai raso vieni apie kitus sioje svetaineje. Tad peskites kiek jums patinka, bet as nebegaliu to pakesti. Sekmes ir sudie!
Paraše RURUTA
Prieš 100 mėn
MANO SEIMYNA DUBLINE GYVENA 8METUS.SIUO METU LAUKIAM ANTRO VAIKELIO,TIKIUOSI DUKRYTES.PER TIEK METU PRALEISTU DUBLINE NEJAUCIAM POTRAUKIO GRYZTI LIETUVON.TEN MUSU NIEKAS NELAUKIA.NAMAI TEN KUR JAUCIAMES SAUGIAI IR GALIM PASIRUPINTI SAVO SEIMYNA.LIETUVOJ KOKIE ATEITIES PLANAI,MAN MAKSIMOJ DIRBTI,SIAUBAS,DARBO NEBIJAU,BET TOBULEJIMO IRGI NERA.DZIAUGIUOSI KAD GALIM SAVO VAIKA LEISTI MOKYTIS IR JEI MUSU SEIMYNAI NUTIKTU BEDA MUMS PADES AIRIJOS VALSTYBE.KO NEDARO LIETUVA SAVO PILIECIAMS.
Paraše sara
Prieš 87 mėn
Gyvenu Anglijoje jau 14metu,turiu savo bizni,auginu 3vaikucius esame Aglijos pilieciai.I lietuva negrysiu niekada!Del savo vaiku del gyvenimo salygu ir del nesaugumo lietuvoje...cia mes esame ZMONES o lietuvoje taptume aukomis...
Paraše LauraGoliak
Prieš 3 mėn
LauraGoliak
Mielieji susiplanuokite atostogas Lietuvoje!
pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, kad šypsena būtu ne tik graži, bet ir sveika!
Puikus pasiūlymas Atidarymo proga!
Cirkonio dantis tik 279eu!!!
Implantologijos klinika „Goldenta“- naujai įsikūrusi privati medicinos klinika Klaipėdoje, kurioje atliekamos visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos.
-----REGISTRACIJA-----
-----869117199-----
Kontaktinis asmuo- FB Laura Goliak
Paraše LauraGoliak
Prieš 3 mėn
LauraGoliak
Mielieji susiplanuokite atostogas Lietuvoje!
pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, kad šypsena būtu ne tik graži, bet ir sveika!
Puikus pasiūlymas Atidarymo proga!
Cirkonio dantis tik 279eu!!!
Implantologijos klinika „Goldenta“- naujai įsikūrusi privati medicinos klinika Klaipėdoje, kurioje atliekamos visos šiuolaikinės odontologijos paslaugos.
-----REGISTRACIJA-----
-----869117199-----
Kontaktinis asmuo- FB Laura Goliak
Paraše Petrolbomb
Prieš 10 d
Petrolbomb