Lapkričio 10, 2023
Pirmą kartą Anglijoje: renginys statybų, architektūros, interjero srityse dirbantiems lietuviams

Pirmą kartą Anglijoje organizuojamas renginys statybų, architektūros, interjero dizaino srityse dirbantiems lietuviams. Kontaktų užmezgimo vakaras bei industrijų atstovų diskusija įvyks ketvirtadienį, lapkričio 30 dieną, Lietuvos ambasadoje Londone. Vietų skaičius ribotas, tad būtina registracija >>>

Renginį drauge su Lietuvos ambasada organizuoja Ecohardwood - medinių grindų, durų, laiptų ir kitų ąžuolo produktų gamintojai. Vakaro metu industrijų atstovai galės ne tik užmegzti naudingų pažinčių, bet ir išgirsti ekspertų įžvalgas apie statybų, architektūros, interjero verslo Anglijoje iššūkius ir galimybes.

Vakaras prasidės susipažinimu, susirinkusius pasveikins ambasados atstovė, diplomatė Lina Zigmantaitė bei Ecohardwood direktorė Aistė Freestone. Vėliau vyks trumpa panelinė diskusija, kurioje dalyvaus statybų, dizaino, architektūros sričių ekspertai, jau daugybę metų sėkmingai dirbantys Anglijos bei Europos rinkose.

Virtuvių interjero dizainerė Toma Navickienė skaičiuoja virš 20 metų patirtį industrijoje. Dirbusi su didžiausiais JK virtuvių gamintojais Wren Kitchens, šiandien Toma vadovauja savo verslui. Prieš kelis metus įkūrusi Kutchenhaus atstovybę Potters Bar mieste Hertfordshire grafystėje, ji šiuo metu ruošiasi ir antro salono atidarymui Welwyn Garden City.

Rūta Benetytė dvylika metų praleido studijuodama architektūrą Anglijoje, Plymouth, Londono South Bank bei Westminster universitetuose. Dabar Rūta yra inovatyvios, progresyvios Vita Architecture studijos vadovė bei architektė. Rūta taip pat dėstė architektūrą Vilniaus dailės akademijoje.

Giedrius Leliūga, įmonių Medžio Stilius ir Ecowood Group vadovas, ąžuolo perdirbimo verslą įkūrė prieš 25 metus. Šiandien Ecowood  yra viena moderniausių medienos gamyklų Europoje, o Medžio Stilius - didžiausias grindų, durų, laiptų pardavimo ir įrengimo tinklas Lietuvoje. Kompanija sėkmingai veikia ne tik Lietuvoje, bet ir Europos šalyse. 

Dangis Sulžinskas pratęsia Ecowood veiklą: Ecohardwood atstovybę Londone jis įsteigė prieš dešimt metų ir nuo tada produktus tiekia ir Anglijos rinkai. Ecohardwood ąžuolo grindis galima rasti garsiame Gaucho Grill restorane. Vienu geriausiu britų nekilnojamojo turto (NT) vystytojų ženklu laikomo the Lakes by YOO patalpose medžio gaminiai iš Lietuvos yra ne tik pagrindiniame SPA, jogos, sveikatingumo ir sporto centre, bet ir daugelyje čia esančių privačių atostogų namų interjere.

Diskusiją moderuos Londonietės įkūrėja bei Ecohardwood komunikacijos vadovė Dovilė Ilevičiūtė. Renginio svečiai bus kviečiami užduoti klausimus, o po diskusijos prisijungti prie networking vakaro dalies su vyno degustacija ir vaišėmis, pabendrauti, susipažinti, apsikeisti kontaktais.

Vietų skaičius ribotas, tad būtina registracija emailu [email protected] arba čia >>>

Laikas: Lapkričio 30 d., ketvirtadienis, pradžia 18 val.
Vieta: Lietuvos ambasada Londone, Bessborough Gardens, Londonas SW1V 2JE
Atvykdami į renginį ambasadoje su savimi turėkite asmens dokumentą

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai