Balandžio 21, 2023
Lietuviai vienijasi: teiks aukščiausios kokybės buhalterines – teisines paslaugas
Londonietė
Lauros, Sandros ir Tomo, atskirai įkurtos kompanijos sėkmingai gyvavo jau virš penkiolikos metų. Trijulė nusprendė suvienyti jėgas.

Jei kada lankėtės Mažąja Lietuva vadinamame Beckton rajone Rytų Londone, tikriausiai užsukote į Lituanica parduotuvę. Šio prekybos centro antrajame aukšte duris atvėrė Global Info Ltd, buhalterines ir teisines paslaugas teikianti kompanija. 

Lietuvių, Lauros, Sandros ir Tomo, atskirai įkurtos kompanijos sėkmingai gyvavo jau virš penkiolikos metų. Trijulė nusprendė suvienyti jėgas, augti ir tvirtėti bei aukščiausios kokybės paslaugas teikti drauge: Global Info Ltd konsultuoja verslo apskaitų, skyrybų, fizinių asmenų ir įmonių bankrotų, būsto pirkimo ar pardavimo ir kitais klausimais.

Konfidencialumas kaip bažnyčioje

„Visų pirma garantuojame, kad paslaugas atliekame ne tik profesionaliai, bet ir konfidencialiai, laikantis aukščiausių buhalterinės etikos taisyklių, - sako Laura. – Juk klientai mums patiki tokius dalykus, kurių kartais nemato net jų artimiausi. Iš finansinių išklotinių kaip ant delno, ką žmogus veikia ir kuo gyvena. Kaip kunigai ir psichologai daug išklausome ir matome“.

Lietuviai pastebi tendenciją, kad buhalterijos standartai Jungtinėje Karalystėje tampa vis griežtesni. Įstatymai ir reikalavimai nuolat keičiasi, finansų valdymas darosi dar painesnis, reikalaujantis daugiau nuoseklumo, kruopštumo ir atidumo. Bet kuriam, jau sėkmingai veiklą vykdančiam ar dar tik naujai besikuriančiam verslui bei jų vadovams patariama tvarkingai vykdyti buhalterinę veiklą. „Specialistai užtikrins, kad jūsų mokesčiai skaičiuojami teisingai ir jūsų veikla tvarkinga ir teisėta. Taip galėsite koncentruotis į verslo augimą, išvengsite ne tik didžiulių bereikalingų išlaidų ateityje, bet ir nemigo naktų”, - pataria Laura.

Pirminė Global Info Ltd konsultacija visuomet nemokama. Dažniausiai pokalbiai vyksta nuotoliniu būdu, tad aptarnauti klientus kompanija gali ne tik Londone, bet ir visoje JK ar net kitose šalyse. „Kai kurių klientų gyvai nesame sutikę, - pripažįsta Laura. – Vienas iš svarbiausių dalykų yra patikimumas ir pasiekiamumas, stengiamės kuo greičiau atsakyti į klientų skambučius ir užklausas, kad ir kur jie bebūtų”.

Global Info Ltd įkūrėjų patirtis įgyta ne tik dešimtmečius renkant praktines žinias, vadovaujant savo įmonėms, dirbant su klientais, bet ir studijuojant. Sandra baigė Buhalterijos bei verslo ir vadybos studijas Anglijoje, Laura mokėsi buhalterijos ir teisės. Žinias šiose srityse lietuviai nuolat atnaujina ir gilina, lankosi seminaruose, mokymuose.

Skaičiai ir žinios – ne viskas ko reikia geram buhalteriui ir teisininkui. „Labai daug ką lemia nuoširdumas, kokybė, atsakingumas, bendravimas klientui suprantama kalba, - sako Sandra. – Tikras srities profesionalas net ir sudėtingiausius dalykus gali paaiškinti visiems suprantamai. Mūsų klientai tai išties vertina”.  

Kreipiasi ir su problemomis

„Dažnai sulaukiame klientų su problemų bagažu. Tiesiog nutinka gyvenimas“, - atsidūsta Laura, pasakodama, kokias istorijas kartais tenka gvildenti. Skyrybų bylos, bankrutuojančios įmonės ir asmenys, finansinės apgavystės ir manipuliacijos, skolos, kurios kartais siekia milijonus. Jau daugiau nei penkiolika metų profesionalias buhalterines ir teisines paslaugas Jungtinėje Karalystėje teikianti lietuvė sako, kad finansiniame akligatvyje gali atsidurti kiekvienas: kartais piktybiškai, kartais per aplaidumą, neapsižiūrėjimą, nežinojimą, o kartais patekus į sukčių pinkles. 

Finansinės bėdos gali sužlugdyti emociškai, kenkti sveikatai, išskirti šeimas, o silpnesniuosius netgi priveda prie bedugnės krašto kai nebesinori gyventi. „Svarbiausia atvirai nušviesti tikrąją padėtį, kad žinotume kaip sutvarkyti problemą, - pataria Tomas. - Per ilgus darbo metus susidorojome su ne vienu iššūkiu, bendradarbiaujame su teisinėmis ir buhalterinėmis įmonėmis JK ir Lietuvoje, tad mūsų kontaktų ir patirties skaičius gali išgelbėti pakliuvus į sudėtingiausias situacijas. Esame ne vienam klientui suradę išeičių iš visiškų akligatvių“.

Idealiausias variantas - nedaryti klaidų pradedant veiklą arba neleisti, kad jau esama problema taptų dar didesnė. Galvoti, kad „galbūt praslysiu“, Global Info Ltd tikrai nerekomenduoja. Jei asmuo nusiteikęs geranoriškai, sistema leidžia ištaisyti klaidas. Tačiau klaidų taisymas dažniausiai kainuoja daug brangiau. Geriausia kreiptis į profesionalus, turinčius ilgametę patirtį, kurie gali padėti ne tik ištaisyti klaidas, bet ir sudaryti strategijas, parašyti apeliacinius laiškus. 

„Jei nutinka, finansinių bėdų nereikia užsidaryti, - sako Laura. - Visi esame žmonės, kartais paliekame darbus paskutinei minutei, kažko nesuprantame, priimame neteisingus sprendimus ir pasirenkame klaidingus kelius. Mes nesame tam, kad jus teisti, bet tam, kad padėti. Kai klientas pradeda ramiai miegoti naktimis, tai yra geriausias įvertinimas”.

Daugiau informacijos: https://globalinfoltd.co.uk, +44 7985 1582 29, [email protected]

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai