Gruodžio 19, 2022
Anglijos lietuviams – verslo kontaktų užmezgimo renginiai
Lapkričio mėnesio 'networking' renginys Bernelių Užeigoje.

Jei seniau buvo manoma, kad užsienio šalyse gyvenimą pasirinkę lietuviai vengia vienas kito, tai šiandien šis stereotipas vis labiau nyksta. Anglijos ir pasaulio lietuviai noriai buriasi į bendruomenes, kartu sportuoja, linksminasi, keliauja ar dalinasi verslo kontaktais. 

Tai patvirtina ir buhalterinės bei verslo konsultavimo įmonės Finrego įkūrėja Diana Hurta. Jos organizuojamuose verslo kontaktų užmezgimo (networking) renginiuose dalyvauja įvairiausių veiklos sričių lietuviai įkūrėjai – statybų, inžinerijos, internetinių technologijų, grožio, sveikatos, medicinos, mados. Renginio dalyviai išsineša ne tik naudingų Finrego atstovų patarimų kaip auginti verslą, tvarkyti finansus, bet ir užmezga naujų pažinčių, draugysčių, apsikeičia vizitinėmis kortelėmis.

Lapkritį Finrego kompanija Anglijos lietuvius pakvietė į dar vieną verslo kontaktų užmezgimo renginį. Bernelių Užeigoje Londone, Beckton rajone vykusioje popietėje dalyvavo jau klestinčių verslų savininkai, o taip pat ir pradedantieji (start-up) ar dar tik ieškantys patarimų, idėjų, būsimieji įmonių savininkai.

Renginio  organizatorė Diana Hurta teigia, kad ‘networking’ – tai puiki proga atrasti naujų galimybių ir pažinčių. „Visus mus vienija bendras tikslas – augti ir klestėti. Panašius renginius Finrego organizuoja jau kelis metus. Laukiami yra visi, ne tik jau esamų verslų savininkai, bet ir dar tik planuojantys pradėti nuosavą veiklą. ‘Networking’ metu galima pristatyti savo verslą, apsikeisti vizitinėmis kortelėmis, kontaktais, ar tiesiog įdomiai praleisti laiką, susipažinti su Anglijos lietuviais. Džiugu, kad renginiuose sulaukiame lietuvių verslininkų ne tik iš Londono, bet ir kitų Anglijos miestų. Sulaukėme svečių net iš Velso“, - pasakoja D. Hurta.

Pasak Finrego įkūrėjos, renginys jau tapo tradicija. Lietuvių verslo kontaktų užmezgimo dienas Londone ir kituose JK miestuose planuojame organizuoti ir toliau.

Finrego (seniau žinoma kaip DH Accounts and Business) yra profesionali įmonė, teikianti verslo konsultacines, buhalterines, apskaitos, mokesčių ir bendrovių finansų paslaugas mažoms įmonėms. Kaip teigia D. Hurta, pagrindinis įmonės tikslas padėti ir mokyti verslo savininkus kaip valdyti finansus.  Daugiau informacijos: [email protected] arba www.finrego.uk, app: https://www.finrego.uk/resources/tools

Sekite Finrego bei Londonietės naujienas ir prisijunkite prie verslo renginių ateityje.

Veterinarijos studijas baigusi Justina Paškevičiūtė į renginį atvyko gauti idėjų, patarimų ir įkvėpimo. Veterinarijos studijas baigusi Justina Paškevičiūtė į renginį atvyko gauti idėjų, patarimų ir įkvėpimo.
Dalius Eismontas, medinius langus gaminančios įmonės Woody Man Ltd savininkas, su žmona Gyte Eismontiene. Pora taip pat yra lietuviško knygyno Londone Knygnešys įkūrėjai. Dalius Eismontas, medinius langus gaminančios įmonės Woody Man Ltd savininkas, su žmona Gyte Eismontiene. Pora taip pat yra lietuviško knygyno Londone Knygnešys įkūrėjai.
Svečiai iš Velso. Giedrius Geštautas, JK lietuvių bendruomenės Velse pirmininkas ir įmonės GD Solutions Ltd vadovas. Svečiai iš Velso. Giedrius Geštautas, JK lietuvių bendruomenės Velse pirmininkas ir įmonės GD Solutions Ltd vadovas.
Diana Hurta ir Lina Aksomaitienė, kompanijos Lieknėkime Kartu atstovė. Diana Hurta ir Lina Aksomaitienė, kompanijos Lieknėkime Kartu atstovė.
Diana Hurta su mama Audrone Diomkina, siuvimo, drabužių taisymo įmonės Audrey Tailoring Ltd įkūrėja. Diana Hurta su mama Audrone Diomkina, siuvimo, drabužių taisymo įmonės Audrey Tailoring Ltd įkūrėja.
Lapkričio mėnesio 'networking' renginys Bernelių Užeigoje. Lapkričio mėnesio 'networking' renginys Bernelių Užeigoje.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai