Liepos 28, 2020
Nėra geresnio laiko nei dabar | Nemokamas seminaras Anglijos lietuviams, planuojantiems pirkti būstą ar investuoti į nekilnojamąjį turtą
Seminaro lektorė - INDRĖ SERVAITĖ: sėkminga verslininkė, investuotoja į nekilnojamąjį turtą (NT).

Per pastaruosius mėnesius įvyko labai daug pokyčių nekilnojamojo turto rinkoje. Vieni iš svarbiausių - pirkimai ir pardavimai įtakoti Covid-19 ir Didžiosios Britanijos iždo kanclerio Rishi Sunak’o paskelbtos laikinos atostogos už žemės mokestį, kuris namų savininkams padės sutaupyti nemažą sumą. 

Jeigu planavote pirkti būstą ar investuoti į nekilnojamąjį turtą – dabar tam puikus metas. Daugiau apie tai galėsite sužinoti nemokamame nekilnojamo turto seminare, kuris vyks šį ketvirtadienį, liepos 30 d. 18.30 val. 

Seminaro lektorė  - INDRĖ SERVAITĖ: sėkminga verslininkė, investuotoja į nekilnojamąjį turtą (NT). Kartu su savo gyvenimo partneriu per šešerius metus ji Anglijoje sukūrė pelningą NT portfolio, HMO (Houses in multiple occupation), taip pat pastolių ir statybos verslą. Indrė paskaitas apie investicijas skaitė septyniose Europos šalyse ir yra mokiusi užsienio investuotojus, kaip sėkmingai investuoti Anglijoje, naudojant įvairius finansavimo metodus ir sukurti pasyvias pajamas iš šio verslo.

„Gyvenime ne viskas buvo lengva. Atvykau į Angliją viena 2010-aisiais, su ekonomikos magistro diplomu, tik baigusi verslo studijas. Anglų kalbos nemokėjau ir nuomojausi vienvietį kambarį Londone. Pirmasis darbas - valytoja viešbutyje, paskui dirbau mokykloje. Patyriau visko. Po sūnaus gimimo nuolatos galvojau, kad turi būti geresnis būdas užsidirbti pragyvenimui, nei dirbti kitiems ilgas ir varginančias valandas. Atradau NT mokymus su Asset Academy ir 2014-aisiais pradėjau studijuoti apie nekilnojamo turto investavimą ir verslo kūrimą Anglijoje. Verslą norėjau sukurti dėl savęs ir šeimos gerovės - tai skatina mane eiti į priekį ir siekti tolimesnių gyvenimo tikslų. Labiausiai man patinkantis dalykas NT yra tai, kad galite sukurti pasyvias mėnesines pajamas ir pasiekti finansinę laisvę, leisdami savo brangų laiką su šeima “, - pasakoja seminaro lektorė.

Šį web’inarą Indrė organizuoja jau 3 kartą. Lektorė papasakos, kaip įmanoma užsidirbti iš NT investuojant Anglijoje, ypatingai dabartinėmis rinkos sąlygomis. Visi iš anksto užsiregistravę į NEMOKAMĄ internetinį seminarą, jame galės dalyvauti nepalikdami namų Lietuvoje, Anglijoje ar bet kurioje pasaulio šalyje.  Seminaras vyks lietuvių kalba.
 
Nuoroda registracijai: https://register.gotowebinar.com

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai