Liepos 29, 2018
Victoria Beckham gailisi pasidariusi plastinę operaciją
© Foto: Vogue.

Devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk. Kai kurių sprendimų gyvenime ištaisyti nebeįmanoma, kad ir kaip norėtųsi. Tad gerai pagalvokite prieš pasiryždami nebeištaisomiems dalykams. Dizainerė Victoria Beckham – viena iš garsenybių, kuri atvirai prisipažįsta, jog gailisi pasiryžusi plastinei operacijai.

Buvusiai Spice Girls atlikėjai atlikta daugiau nei viena krūtų didinimo operacija. Prieš dvejus metus, britų žurnalo Vogue rubrikoje, “Laiškas jaunesniai sau”, dainininkė visoms moterims ir merginoms pataria tiesiog būti savimi ir mylėti tai, ką turime. “Tai buvo nepasitikėjimo savimi ir kompleksų ženklas. Tikrai visai be reikalo atsiguliau po chirurgo skalpeliu. Tai buvo kvailas sprendimas”, - rašo Victoria.

Pirmoji plastinė operacija moteriai atlikta 1999-aisiais, pakartotinai - 2006-aisiais. Galiausiai 2009 m. ji ryžosi jau krūtų mažinimo operacijai ir grįžo prie natūralesnių formų.   

V.Beckham nėra vienintelė žvaigždė apgailestaujanti pasidariusi plastinę operaciją.  Amerikiečių aktorė Courteney Cox prisipažino, kad verčiau nebūtų atsigulusi po skalpeliu norėdama susigrąžinti jaunystę.

“Pažvelgdavau į save ir pagalvodavau, Dieve, atrodau baisiai. Apgailestauju dėl tokio savo sprendimo, nes po operacijos tikrai neatrodžiau geriau. Nuo šiol mano moto – yra kaip yra”, - sako aktorė.  

Raktažodžiai: Plastinė operacijagrožissveikata

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai