Gegužės 15, 2020
Tenoras and dviračio. Tarp aplodismentų NHS darbuotojams skambėjo Edgaro Montvido arijos
DOVILĖ ILEVIČIŪTĖTekstas: DOVILĖ ILEVIČIŪTĖ
© Foto: Edgaras Montvidas / Facebook.

Kiekvieno ketvirtadienio vakarą Jungtinėje Karalystėje plevėsuoja vaivorykštės spalvos vėliavos ir girdisi aplodismentų gausa. Plojimus papildo vuvuzelų, šūksnių ar barbenamų puodų garsai – tarsi pergalės krepšinio ar futbolo varžybose proga. Taip JK gyventojai išreiškia padėką šalies medikams ir NHS darbuotojams. #clapforNHS, #clapforcarers dėkingumo akcija prasidėjo prieš aštuonias savaites ir tęsiasi iki šiol.

Praėjusio ketvirtadienio vakarą Pietų Londono Clapham rajone tarp jau įprastų garsų skambėjo ir pasaulyje žymaus operos solisto, tenoro Edgaro Montvido atliekamos arijos.

„Tai buvo pirmas trumpas susitikimas su publika nuo kovo mėnesio. Naujas mano amplua - tenoras ant dviračio!“ - Facebook’e komentuoja garsusis Londono lietuvis.Negana to, pasak Edgaro, per 10 minučių surinkta apie tūkstantis svarų, kurie dvi dienas pamaitins šv. Jurgio ligoninės medikus!

Šios akcijos įkvėpėjai – paramos organizacija Critical NHS ir garsus britų aktorius Jason’as Flemyng'as. Nuotraukose ir video, kuriais pasidalino maestro jis matomas mojuojantis vaivorykštės spalvų vėliava.

„Širdis džiaugės, žmonių akys ir šypsenos džiugino. Geriausias meno įvertinimas - juo gyventi, mėgautis, kad jis būtų neatsiejama kasdienybės dalis! Manau, tokia eisena taps tradicija - kitą savaitę vėl kartosime!“ – Londonietei sakė Edgaras.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai