Sausio 9, 2022
Švytintis 40-metis | Gimtadienio proga Kate Middleton pasidalino įspūdingomis nuotraukomis
© Image: The Duke and Duchess of Cambridge / Paolo Roversi.

Jubiliejinio gimtadienio proga Kembridžo hercogienė Kate Middleton pasidalino įspūdingomis nuotraukomis. Britų karališkos šeimos pelene vadinama Kate sausio 9 dieną švenčia 40-ies metų gimtadienį.

Mados fotografo Paolo Roversi portretuose ji švyti pasipuošusi Alexander McQueeno suknelėmis.

Image: The Duke and Duchess of Cambridge / Paolo Roversi. Image: The Duke and Duchess of Cambridge / Paolo Roversi.

Kate Middleton gyvenimas įspūdingas, tad hercogienei yra ką prisiminti. Gimusi British Airways piloto ir stiuardesės šeimoje mergina sutiko tikrų tikriausią princą. Po karališkos santuokos jos gyvenimas išties pasikeitė pasikeitė: jai atiteko trijų vaikų mamos, būsimos karalienės ir svarbios visuomenės veikėjos vaidmuo.

Image: The Duke and Duchess of Cambridge / Paolo Roversi. Image: The Duke and Duchess of Cambridge / Paolo Roversi.
Image: The Duke and Duchess of Cambridge / Paolo Roversi. Image: The Duke and Duchess of Cambridge / Paolo Roversi.

Hercogienės gimtadieninė fotosesija įvyko dar lapkritį, Kew Gardens soduose. Nuotraukos bus eksponuojamos trijose galerijose, kurios Kate turi ypatingą reikšmę: jos globojamoje Nacionalinėje portretų galerijoje, Berkšyro grafystėje, kurioje ji užaugo ir St Andrews mieste, kur ji mokėsi ir universitete sutiko savo būsimą vyrą princą William. 

Būsimoji karalienė

 

Vis labiau auga Kembridžo kunigaikštienės Catherine ir princo Wiliamo, kaip būsimojo Jungtinės Karalystės karaliaus, vaidmuo.

2011-aisiais į britų karališkąją šeimą atitekėjusi Kate Middleton tapo viena populiariausių karališkosios šeimos narių ir monarchijos ateičiai svarbia figūra.

Catherine, kurios jubiliejaus proga buvo paskelbtos trys oficialios jos portretinės nuotraukos, monarchijai sudėtingu metu užsitarnavo patikimo ir atsakingo žmogaus reputaciją, o jos įvaizdį dar labiau pagerino gruodį per televiziją transliuotas kalėdinis koncertas, kai ji sužavėjo gerbėjus akompanuodama fortepijonu britų dainininkui ir dainų kūrėjui Tom'ui Walker'iui.

Kate slapta repetavo šiam netikėtam pasirodymui Vestminsterio abatijoje. Pasirodymas buvo skirtas visiems, kas tarnavo savo bendruomenėms per COVID-19 pandemiją.

„Ji buvo absoliučiai nuostabi... Labai talentingas, malonus, nuoširdus, žavingas žmogus“, – sakė T. Walkeris ir pridūrė, kad kunigaikštienė su visais elgiasi labai maloniai.

Kate ir Williamas, kuriam 40 sukaks birželį, kilus pandemijai tapo daug labiau matomomis viešomis figūromis. Pora rengė vaizdo susitikimus su sveikatos apsaugos darbuotojais, kovojusiais su 150 tūkst. gyvybių šalyje nusinešusia COVID-19. 

Pora taip pat leido visuomenei pažvelgti, kaip ji su trimis savo vaikais gyveno karantino sąlygomis, nors ir dideliuose karališkuose užmiesčio rūmuose.

Kai suvaržymai buvo panaikinti, jie rodydavosi oficialiuose renginiuose – nuo pasaulinės naujo filmo apie Džeimsą Bondą premjeros iki susitikimų su pasaulio lyderiais per Didžiojo septyneto (G-7) ir Jungtinių Tautų klimato konferencijas.

Kate taip pat daug dėmesio skyrė savo pačios iniciatyvoms, įskaitant ankstyvojo ugdymo propagavimą, be to, drauge su Williamu akcentuodavo psichikos sveikatą ir aplinkos apsaugą.

Teigiamas įvaizdis

Buvęs poros asmeninis sekretorius Jamie Lowtheris-Pinkertonas (Džeimis Louteris-Pinkertonas) laikraščiui „The Times“ sakė, kad prie teigiamo Kate įvaizdžio labai prisideda jos mandagumas, paprastumas ir ramybė.

Jis palygino kunigaikštienę su karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) motina, tapusia britų atsparumo Antrojo pasaulinio karo metais simboliu.

Kate ir Williamas pradėjo susitikinėti studijuodami universitete Škotijoje ir iš pradžių daug dėmesio teko tam, kad ji yra kilusi iš vidurinės klasės – daug kabėta, kaip ji pritaptų tradicijų ir formalumų varžomoje karališkojoje šeimoje. 

Kate neišvengiamai būdavo lyginama su Williamo motina princese Diana, sunkiai išgyvenusia didžiulį žiniasklaidos dėmesį po 1981metais įvykusių vestuvių su sosto įpėdiniu princu Charlesu (Čarlzu).

Tačiau Kate bent jau viešumoje sudaro įspūdį, kad nori prisiimti karališkąsias pareigas, ir yra santūresnė už savo svainę Meghan (Megan).

Britų žiniasklaida bendrai palankiai rašo apie Kembridžo kunigaikštienę, ypač p to, kai Meghan ir jos sutuoktinis princas Harry (Haris) pernai atsisakė karališkosios šeimos narių gyvenimo ir persikraustė į Jungtines Valstijas.

Ir nors Kate, apie šeimos gyvenimą pasakojanti kruopščiai apgalvotais įrašais socialinėje žiniasklaidoje, sulaukia ne vien liaupsių, ji aiškiai yra laikoma patikima figūra karališkajai šeimai sudėtingu metu.

Karališkąją šeimą pastaruoju metu supurtė ne tik Harry ir Meghan pasitraukimas bei itin atviri pareiškimai. Jungtinėse Valstijose yra iškeltas civilinis ieškinys dėl lytinės prievartos karalienės antrajam sūnui princui Andrew (Endriui); jis yra siejamas su lytiniais nusikaltėliais Jeffrey Epsteinu (Džefriu Epsteinu) ir Ghislaine Maxwell (Gislen Maksvel).

Be to, Harry šiemet turi išleisti savo atsiminimų knygą, tad baiminamasi naujų karališkajai šeimai nepalankių jo pareiškimų.

Karalienei šiuo metu yra 95-eri ir ji dėl sveikatos atsisako dalies savo viešų pareigų, tad didesnis vaidmuo tenka sosto įpėdiniui, Williamo tėvui Charlesui bei jo antrajai žmonai Camillai (Kamilai).

Tačiau Charlesui yra 73-eji ir jo būsimas valdymas jau dabar yra laikomas pereiga prie Williamo ir Kate modernesnės, labiau empatiškos, „instagramui tinkamos“ monarchijos versijos.

Kaip sakė apie karališkąją šeimą rašantis Philas Dampieras (Filas Dampjeras), „visa ateitis priklauso Williamui ir Kate“.

„Laimei, jie atrodo galintys vykdyti šią užduotį“, – sakė jis laikraščiui „Daily Mail“.

Parengė Miglė Giri BNS, Londonietė

Raktažodžiai: AnglijaNaujienosKarališka Šeima

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai