Gruodžio 30, 2010
Veidrodėli, veidrodėli... Grožio idėjos Naujų Metų vakarui
JURGITA VEČKYTĖ, 3
Foto: Alvaidas Lukauskas. Makiažas: Rita Jankevičiūtė. Modelis: Inga © www.alvaidasphotography.com
Kuri iš mūsų nesvajoja turėti tokią krikštamotę kaip pasakoje apie Pelenę: stebuklingos lazdelės mostelėjimu ji mus akimirksniu papuoštų karališkai puotai nuo galvos iki kojų. Tokios svajonės ypatingai atgyja artėjant Naujų Metų vakarėliui. Ar laukiant svečių ar keliaujant į svečius atrodo, kad laikas bėga trigubai greičiau: baltą mišrainę dar reikia pagaminti, o ką rengtis nežinia, plaukai nesutvarkyti, ką bekalbėti apie makiažą ir nagų laką. 

Kai ryt stovėsite priešais veidrodėlius besiruošdamos Naujų Metų sutikimui – prisiminkite šiuos patarimus. 
 
MAKIAŽAS
Foto: www.alvaidasphotography.com. Makiažas: Rita Jankevičiūtė. Modelis: Inga.

Naujų Metų vakarėlis – tai viskas apie spindesį, atsinaujinimą, gerą savijautą. Vyną keičia šampanas, kuklią suknelę – puošnus apdaras, kasdienį natūralų makiažą – blizgus. Galite užsivilkti paprastų paprasčiausią suknelę, bet jei makiažas pribloškiantis – pataikysite į dešimtuką. Tačiau nepersistenkite, kad šventėje neatrodytumėte panašios į spinduliuojančius disko burbulus. Štai ką pataria visažistė Rita Jankevičiūtė

„Išryškinkite akis, skruostus arba lūpas – vieną iš jų, bet tik ne visus. Blizgalai dar labiau atkreipia dėmesį, padidina bruožus. Tad jei išblizginsite viską – spindesys taps nemalonus. Venkite pernelyg daug blizgučių jei jūsų oda riebi ar linkusi raukšlėtis – blizgučiai susikaups į  raukšlių griovelius ir dar labiau jas paryškins. Jei turite minutę laiko – nusifotografuokite baigusios makiažą ir pažiūrėkite kaip jis atrodo nuotraukoje: juk nenorite Facebook'o foto albume atsidurti su tokiu blizgančiu veidu, jog atrodo, kad visu greičiu prabėgote 10 kilometrų trasą“. Net jei neesate ryškaus makiažo mėgėja – bent vieną kartą metuose ryžkitės podiumų ir raudono kilimo numylėtinėms padūmavusioms akims. „Atrodysite elegantiškai, jei lūpas paliksite blyškias“, - pataria Rita. Kaip susikurti padūmavusių akių makiažą skaitykite čia >>>> 
Foto: 123RF
Foto: image.net
Elisa Palomino modelis. Foto: image.net

Žinoma, makiažas, kaip ir apranga bei šukuosena, priklauso nuo to, kokiam vakarėliui ruošiatės. Jei esate pakviesta į prabangų Naujų Metų pobūvį – atitinkamai rinkitės ir elegantišką, rafinuotą makiažą bei apdarą. Jei planuojate valiūkišką fiestą su draugais – išbandykite spalvas, crazy stilių. 
 Mercedes Alonso modelis. Foto: image.net
 
PLAUKAI  


Kaip kartą pasakė viena mano draugė, užtenka pusvalandžio pas kirpėją ir gera savijauta garantuota. Tikra tiesa, kad plaukai turi raganiškų galių – blogų plaukų dieną norisi tik užsimaukšlinti kepurę ir nebent tik iki vietinio Tesco nukulniuoti. Naujų Metų vakarėlį veidas, suknelė ar batai gali ir nespindėti, bet plaukai – būtinai. Nekalbu apie plaukų blizgiklius, bet tiesiog apie gerai išplautus, atgaivintus ir nusausintus plaukus. Norite tokių garbanų kaip Cat Deeley fotografijoje aukščiau? Holivudo žvaigždžių stilistas ir šios šukuosenos autorius Danilo tikina, kad vienas juokas raudono kilimo vertą šukuoseną pasidarysite namuose. Iki Cat Deeley garbanų  - keturi žingsniai: 1) išplaukite plaukus  (Danilo rekomenduoja Pantene Pro-V Aqua Light Shampoo & Conditioner, kainuoja apie £2.19), 2) perskirkite juos šone (ne per vidurį), prieš džiovindamos užpurkškite nenuplaunamo, plaukus lepinančio balzamo (pvz. Pantene Pro-V Aqua Light Leave-In Treatment, £3.99), 3) džiovinkite fenu naudodamos didelį, apvalų šepetį plaukams, 4) susukite galiukus vidutinio didumo žnyplėmis, garbanas prisekite, palikite 5 -10 minutėms ir galiausiai išleiskite. Šiek tiek, bet labai nedaug, papurkškite laku.  

Jei nusiteikėte romantiškam vakarui – pinkite kasas. Netvarkinga pynė atrodo valiūkiškai, bet labai seksualiai. Tad sąmoningai palikite kelias besidraikančias plaukų sruogas arba jas išpeškite jau supynusios kasą. Mažos kasytės smagiai atrodys ir trumpų plaukų šukuosenoje. Papuoškite jas spindinčiais aksesuarais.
Cati Serra modelis. Foto: image.net
Roberto Verino modelis. Foto: image.net
 Foto: image.net

POILSIS  IR GERA NUOTAIKA

Prisiminkite, kad bet koks makiažas ir suknelė daug gražiau atrodo ant išpuoselėtos, pailsėjusios odos, tad prieš vakarėlį gerai išsimiegokite, veidą palepinkite kauke, akis atgaivinkite šaltos ramunėlių ar juodos arbatos kompresais. 

O svarbiausia - vidinis spindesys ir gera nuotaika. 
 
Pasakiško Naujų Metų sutikimo jums linki Londonietė!

Raktažodžiai: Nauji Metaigrožismakiažasvakarėlis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta