Lapkričio 28, 2017
Princas Harry ir jo sužadėtinė Meghan Markle susidūrė su „daug netiesos“
Foto: Instagram @kensingtonroyal.

Didžiosios Britanijos princas Harry (Haris) ir jo sužadėtinė aktorė Meghan Markle (Megan Markl) tikisi sukurti šeimą, pirmadienį pareiškė pora per pirmą savo interviu.

Žurnalistų paklaustas, ar planuoja turėti vaikų, princas atsakė, kad eis „žingsnis po žingsnio“. Anksčiau jis yra sakęs, kad norėtų sukurti šeimą.

Vyresnysis Harry brolis princas Williamas (Viljamas) vedė savo išrinktąją Kate (Keit) 2011-aisiais. Jiedu turi du vaikus ir laukiasi trečiojo.

Per pirmą poros interviu M. Markle sakė, jog „kad ir kaip naiviai skambėtų“, ji nė neįtarė, kokio milžiniško susidomėjimo sulauks jos santykiai su princu. Ji sakė, kad jųdviejų pora susidūrė su „daug netiesos“, ir moteris greitai nutarė nebeskaityti, ką apie jų santykius rašo spauda.

 

His Royal Highness Prince Harry and Ms. Meghan Markle are "thrilled and happy" to be engaged. Here they appear at a photocall at Kensington Palace Gardens this afternoon, on the day their engagement is announced.

A post shared by Kensington Palace (@kensingtonroyal) on

Ji taip pat teigė, kad „apmaudu“, jog daugiausiai dėmesio skiriama faktui, kad jos tėvas – baltaodis, o motina – juodaodė.

Princas sakė, kad „niekam nėra lengva“ prisijungti prie karališkosios šeimos, tačiau jis tvirtino, kad jis ir sužadėtinė planuoja su ateities iššūkiais tvarkytis kaip komanda.

Pirmadienį aktorius Wendellas Pierce'as (Vendelas Pirsas), televizijos seriale „Kostiumuotieji“ (Suits) vaidinantis M. Markle herojės tėvą, socialiniame tinkle „Twitter“ pasveikino sužadėtinių porą ir parašė: „Harry, turi jos televizijos tėčio palaiminimą.“

33 metų Harry, penktasis žmogus eilėje į Jungtinės Karalystės sostą, ves 36 metų M. Markle ateinantį pavasarį.

Pirmadienį paskelbtame pranešime sakoma, kad princui Harry „labai malonu pranešti“ apie savo sužadėtuves ir kad jis gavo M. Markle tėvų palaiminimą.

Dianos deimantai

Didžiosios Britanijos princas Harry (Haris) savo išrinktajai aktorei Meghan Markle (Megan Markl) sužadėtuvių proga įteikė žiedą, inkrustuotą dviem jo velionei motinai princesei Dianai priklausiusiais deimantais.

Praėjus kelioms valandoms po to, kai buvo paskelbta apie jųdviejų sužadėtuves, princas Harry ir jo būsimoji žmona trumpam susitiko su fotografais Kensingtono rūmuose.

Mėlyną kostiumą vilkėjęs ir tamsų kaklaraištį ryšėjęs princas sakė esąs „susijaudinęs“ ir pažadėjo vėliau atskleisti daugiau detalių apie piršlybas. Paklaustas, ar jos buvusios romantiškos, Harry atsakė: „Žinoma!“

Švytinti M. Markle sakė esanti „labai laiminga“. Ji dėvėjo baltą paltą su diržu ir pirmąkart viešumoje mūvėjo savo sužadėtuvių žiedą.

Pasak rūmų pareigūnų, princas pats sukūrė žiedo dizainą. Jis inkrustuotas dviem deimantais iš princo velionės motinos kolekcijos. Diana žuvo autokatastrofoje Paryžiuje 1997-aisiais, kai Harry buvo 12 metų.

Žiedą taip pat puošia dar vienas deimantas iš Botsvanos. Šioje Afrikos šalyje Harry lankėsi daugybę kartų, taip pat ir drauge su M. Markle.

Auksinį žiedą su deimantais pagamino oficialus karalienės Elizabeth II (Elzbietos II) juvelyrikos gamintojas „Cleave and Company“.

Sužadėtiniai iš susitikimo su fotografais išėjo apsikabinę.

BNS inf.

Raktažodžiai: Anglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai