Kovo 14, 2021
NT verslą Anglijoje sukūrusi Indrė: esu mama ir tai - didžiausia motyvacija

Šį savaitgalį Anglijoje švenčiama Mamos Diena. Sėkmingą nekilnojamojo turto (NT) ir statybų verslą įkūrusi INDRĖ SERVAITĖ sako, kad tapimas mama jai buvo pati didžiausia motyvacija ir priežastis sukurti savo verslą. Indrės sūneliui Jonui netrukus sukaks aštuoneri, o JONAS PROPERTIES gyvuoja jau septynerius metus. 

“Atvykus į Angliją su minimaliomis kalbos žiniomis pradžioje teko griebtis bet kokio darbo: valytoja viešbutyje, vėliau padėjėja mokykloje. Gyvenimas aukštyn kojomis apsivertė susilaukus sūnaus. Supratau, kad noriu kuo daugiau laiko praleisti su savo mažyliu, tad vis galvodavau, kokia veikla man suteiktų ne tik finansinę laisvę, bet ir galimybių daugiau laiko skirti šeimai ir vaikams”. 

Investicijomis į nekilnojamąjį turtą lietuvė susidomėjo prieš septynerius metus, apsilankiusi nemokamame seminare. “Visuomet maniau, kad turi būti milijonierius, jei nori imtis tokios veiklos. Tačiau seminaras man atvėrė akis. Pasiklausius NT srities ekspertų supratau, kad tai verslas, kuriuo norėčiau ir galėčiau užsiimti. Jei sugeba kiti, kodėl nepabandžius ir man?”.

Indrė jau sukūrė pelningą NT portfolio, skaitė paskaitas septyniose Europos šalyse ir yra mokiusi Kanados bei Australijos investuotojus, kaip imtis NT verslo JK. Ketvirtadienį, kovo 18 d., savo sukauptomis žiniomis ir patirtimi ji pasidalins su lietuviais virtualiame nemokamame seminare. “Noriu paskatinti visus, ypatingai kuo daugiau moterų domėtis šia sritimi. Jei reikia pagalbos perkant, nuomojant, investuojant į NT, nežinote nuo ko pradėti, metų metus apie tai galvojate, bet jus stabdo žinių trūkumas, finansinė baimė, prisijunkite ir paklausykite. Pasidalinsiu savo patirtimi ne tik nekilnojamojo turto investavimo srityje, bet ir apžvelgiu namų renovacijos klausimus ir dažniausiai daromas klaidas”, - kviečia verslininkė.

Šiuo metu, pasak Indrės, klausimų susijusių su investavimu į NT ji sulaukia daugiau nei bet kada. Per pastarąjį mėnesį įvyko daugybė pokyčių, tad kaip sukurti sėkmingą nekilnojamojo turto portfelį 2021-aisiais? “Spėju, ko žmonės iš tikrųjų klausia - ar lengva užsidirbti investuojant į nekilnojamąjį turtą? Dažnas seminarų dalyvis tikisi, kad atsakymas yra ‘taip, užsidirbti lengva’. Bet NT ekspertai žino, jog ieškantiems greito praturtėjimo schemos, čia jos nerasite. Vietoje lengvų atsakymų seminare jūsų lauks žinių bagažas ir patarimai apie NT sistemas, formules, patikrintus metodus, strategijas ir, be abejo, paskatinimas ir palaikymas”.

“Ne visuomet pasiteisina, kaip mes lietuviai sakome, ‘nupirksim, suremontuosim ir parduosim aukštesne kaina’ strategija, - pataria Jonas Properties įkūrėja. - Tik jei realiai vertinsite situaciją ir investuosite tikslingai, tai ilgainiui atsipirks ir sukursite pelningą nekilnojamojo turto portfolio. Tam reikia mokymosi kreivės, atsidavimo, darbo ir žinių”.

SEMINARO TEMOS

1. NT pirkimas šiandieninėje rinkoje ir investavimo strategijų apžvalga.

2. Žemės mokesčio pokyčiai ir ką 2021 m. biudžetas reiškia NT būsto rinkai? 

3. Kaip pradėti investuoti neturint didelių santaupų?

4. Pasyvių pajamų sukūrimas iš NT nuomos.

5. Dažniausiai pasikartojančios klaidos. “Nekartokite tokių pačių klaidų, - pataria Indrė. - Būkime gudresni pasimokykime iš kitų”.

a) Žinių trūkumas. Kai trūksta žinių apie nekilnojamąjį turtą, jo pirkimą ir projektų valdymą, išvengti neplanuotų išlaidų yra sudėtinga. Neturėdami pakankamai žinių, išeikvosite daug laiko ir lėšų vienam projektui, kai tuo tarpu galėtumėte tą laiką ir lėšas skirti pelningų NT projektų paieškai.

b) Nekvalifikuoti darbininkai. Nesamdykite žmonių tik dėl to, kad jie žada padaryti darbus pigiausiai. Labai svarbu - patikimumas. Klauskite rekomendacijų. Jūsų namų renovacijos procesas taps įtemptas ir gali kainuoti ne tik daug nervų, bet ir pareikalauti papildomų kaštų. Skupus moka du kartus.

c) Savęs pervertinimas. Nedarykite visko patys! Pradžioje atrodo, kad tai sutaupys ir pinigų, ir laiko. Tačiau galutiniame rezultate suprasite, kad tai jums kainavo daugiau laiko (o kartais ir lėšų), nei pasamdžius profesionalą, žinantį visas darbų subtilybes. Laikas yra jūsų pinigai. 

Į Asset Academy ir Jonas Properties įkūrėjos Indrės Servaitės internetinį seminarą galite nemokamai prisijungti iš bet kurio pasaulio krašto.

Laikas: Kovo 18 d., 7pm

Registracija į renginį Zoom platformoje būtina: registruotis galima čia >>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai