Sausio 26, 2022
Geriausio interjero projekto Europoje apdovanojimas atiteko lietuviams
Cle de Maison interjero studijos įkūrėja Vaida Žemaitytė ir marketingo vadovė Indrė Žemaitytė.

Artėjant 21-ųjų metų pabaigai, Londone vyko Prestižiniai Tarptautiniai interjero dizaino ir architektūros apdovanojimai (The International Design & Architecture Awards), kurie neretai prilyginami interjero dizaino Oskarams. Juos kasmet organizuoja lyderiaujantis UK interjero žurnalas design et al.

Iškilmingos raudonojo kilimo apdovanojimų ceremonijos metu buvo skelbiami laimėtojai. Lietuvių interjero studija Cle de Maison laimėjo kategorijoje "Geriausias interjero projektas Europoje"! "Varžytis su pasauliniais dizaino milžinais iš viso pasaulio, kurių projektų įrengimo vertė svyruoja nuo 1 iki 20 milijonų svarų, Lietuvai yra didžiulė garbė", - džiaugiasi Cle de Maison marketingo vadovė Indrė Žemaitytė.

Šiais metais vyko 12-oji, netgi dviejų metų Apdovanojimų ceremonija (2020 ir 2021 m.), kadangi dėl pandemijos praėjusių metų ceremonija buvo atšaukta. Be šių Apdovanojimų, design et al taip pat organizuoja Tarptautinius viešbučių ir nekilnojamo turto apdovanojimus bei Jachtų ir aviacijos apdovanojimus. 

Balsavimo sistema yra padalinti į dvi dalis - interjero dizaino ir nekilnojamo turto kategorijas.

Tik 16 projektų yra atrinkti į kiekvieną kategoriją, tad konkurencija išties didelė. Šiais metais paskelbtos iš viso 53 kategorijos, tokios, kaip: geriausias interjero projektas pagal kontinentus, projektai pagal įgyvendinimo vertę, namų kinas, vonios kambarys, produktų dizainas ir kt.[

Skirtingai nuo kitų apdovanojimų, čia nebalsuoja vien tik profesionalų komisija. Į finalą patekę projektai publikuojami internete, tad balsavimas yra atviras viso pasaulio interjero dizaino bei architektūros industrijos profesionalams, design et al skaitytojams bei klientams. Čia dalyvauja dizaineriai bei architektai iš viso pasaulio. Kiekvienas projektas yra peržiūrimas daugiau nei 162,140 šios srities profesionalų. 

Lietuvos atstovai šį apdovanojimą pelno pirmą kartą.

Raktažodžiai: InterjerasDizainasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai