Gegužės 5, 2020
E. Musko draugė pagimdė poros pirmagimį
© Foto: Twitter@ElonMusk.

Elono Musko (Ilono Masko) draugė pagimdė poros pirmagimį, pirmadienį pranešė pats JAV elektromobilių gamybos milžinės „Tesla“ vadovas. 

48 metų E. Muskas su 32 metų muzikante Claire Boucher (Kler Bušė), muzikos pasaulyje geriau žinoma Grimes (Graims) pseudonimu, susitikinėja nuo 2018-ųjų.  

Kai gerbėjai JAV kosminių technologijų bendrovės „SpaceX“ vadovo socialiniame tinkle „Twitter“ paklausė apie kūdikį, E. Muskas atsakė, kad jis turėtų gimti „po kelių valandų“. 

Po keturių valandų E. Muskas tviteryje paskelbė: „Mamytei ir kūdikiui viskas gerai.“  

Jis nepateikė daugiau jokių detalių apie kūdikį.  

Tai yra pirmasis Grimes vaikas. E. Muskas jau turi penkis sūnus. Ekscentriškas verslo magnatas yra triskart išsiskyręs, du kartus – su ta pačia moterimi.  

Grime apie nėštumą paskelbė sausį socialiniame tinkle „Instagram“. Ji pasidalijo nuotrauka, kurioje matoma apsinuoginusi, su pastebimai suapvalėjusiu pilvuku. Prie nuotraukos muzikantė parašė: „Nėštumas yra labai laukinė ir karinga būsena.“    

Pirmasis poros pasirodymas drauge Kostiumo instituto pokylyje „Met Gala“ 2018 metais sukėlė šurmulį tiek muzikos, tiek verslo pasauliuose. Grimes tame renginyje pasirodė su kaklo papuošalu, primenančiu „Tesla“ logotipą.   

Didžiulėmis ambicijomis ir ekscentrišku būdu garsėjantis E. Muskas praėjusią savaitę vėl buvo atsidūręs žiniasklaidos dėmesio centre dėl savo tirados tviteryje, įskaitant pareiškimą, kad „Tesla“ akcijų kaina yra „per aukšta“.   

 Šis jo įrašas bendrovei atsiėjo beveik 15 mlrd. JAV dolerių prarastos rinkos vertės. 

Redaktorius Raimondas Čiuplys, BNS

Raktažodžiai: NaujienosPasaulis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai