Liepos 2, 2010
Vasaros asociacijos
LoNDONIETĖ,
© Flickr/Edgaa
Vakar žingsniuodama centrinio Londono gatvėmis pastebėjau, kad beveik visos parduotuvės pasislėpė po užrašu 'Sale'. Prasidėję didieji Londono vasaros išpardavimai man simbolizuoja greičiau už greičiausią 'Top Gear' automobilį skriejančią vasarą. 

Trumpiausia naktis sudegė su Joninių laužais ir beliko džiaugtis dviem mėnesiais kalendorinio karščio – nežinia, ar visą vasarą lepinsimės saulės spinduliais kaip kad paskutinėmis birželio dienomis. 

Su kuo jums asocijuojasi vasara? Man – su kibirais šalto vandens, kuriuos pusbrolis negailestingai ištuštindavo šliukštelėdamas ledinę srovę besideginančioms tetoms ir pusseserėms, kai viešėdavome pas močiutę kaime. Arba su aviečių spalvos pledu, ištraukiamu į lauką jau visiškai sutemus, vėsiomis vasaros naktimis. Braškėmis su pienu. Žemuogėmis ant smilgų. Rūgpieniu tepama nuo saulės nudegusi oda. 

Arba, kaip pasakoja Agnė, su mamos darželyje augančiais pomidorais, kuriuos skini ir valgai kaip obuolius, nesvarstydamas, ar jis priklausytų 'Organic' produktų kategorijai. 

Foto: Flickr/HermiG.

Man vasara asocijuojasi su paprastumu. Basomis kojomis ir lengvomis mintimis.  

Liepą pradedame nuo interviu su žavia lietuvaite, prie kurios įkvepiančio palinkėjimo – niekada nenuleisti rankų – prisideda ir Londonietė. 

Naujovė Londonietėje – kalendorius, kuriame renginių ir pasiūlymų, kur nueiti ir ką pamatyti daugės kas dieną. Taip pat ruošiame dar kelis siurprizus skaitytojams. 

Kaip ir daugelis užsienyje gyvenančių lietuvių, vasarą planuoju bent savaitę paviešėti Lietuvoje. Nenoriu, kad mano brolio beveik dviejų metukų sūnelis Kostas ir toliau manytų, kad jo teta – tai kompiuteris, 'Skype' programa, kurios pagalba taip dažnai bendraujame.  

Dirbantiems – kantrybės. Atostogaujantiems  - saulės. Keliaujantiems – gražių nuotykių. Kad ir ką planuojate liepos mėnesiui – džiaukitės akimirkomis ir parsivežkite daug gražių vasaros asociacijų.

Dovilė
[email protected]


Raktažodžiai: Užrašaivasararedakcijos žodis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta