Spalio 7, 2010
Rudeniniai linkėjimai
LONDONIETĖ,
© Viktorija Griškutė
Ar žinote, kad šis spalio mėnuo turi 5 penktadienius, 5 šeštadienius ir 5 sekmadienius! 
 
Tikiuosi, kad jums tie magiški rudens penketukai atneš sėkmę ir laimę. 
 
Londonietei spalis prasidėjo nuo ypatingai šiltų ir įkvepiančių mūsų skaitytojų laiškų. Labai simboliškai – vienas iš Lietuvos, Šiaulių, kitas – iš nedidelio Anglijos miestelio. 
 
Negaliu su jumis nepasidalinti:  
 
Sveiki, 
Truputį lengviau būti čia skaitant "Londonietę". Nors ir ne Londonas po kojom, o mažas Anglijos miestelis - bažnyčia, kelios parduotuvės ir galybė sandėlių... Gal ir nereikia to daugtaškio, ir taip aišku, kad dėl pastarųjų mes ir atsidūrėm čia.  Šiandien - lygiai metai kaip aš ir mano vyras palikome Lietuvą. Metai buvo sunkūs. Stengiuosi į viską žvelgti filosofiškai, ieškoti prasmės. Pavyksta:) Lengvesnio požiūrio į emigraciją, adaptaciją, savirealizaciją semiuosi ir iš jūsų. Nuotaikingi ir nepaviršutiniški esate. Žinau, kad dirbant tokį darbą smagu ir netgi būtina jausti grįžtamąjį ryšį iš tų, kurie skaito. Sekmės ir ..... gero oro;) 
Pagarbiai, Viktorija 

xxx 
 
...suradau jus interneto platybėse... gyvenu Lietuvoje... Jūsų dėka trumpam nusikėliau į Londoną ir pabraidžiojau rudeninėmis Londono gatvėmis... ...gero rudens jūsų kolektyvui...ir gardžios rytinės kavos :) 
 
pagarbiai, LauraR, Šiauliai 
 
Labai labai ačiū Laurai ir Viktorijai. Ne tik už šiltus žodžius, bet ir už rudeninę Viktorijos nuotrauką bei nuostabią Lauros dainą 'Kavos puodukas', kurią ji pati sukūrė ir dainuoja. 
 
Paklausykite:

 
Gražaus ir magiško spalio! 
 
[email protected]

Raktažodžiai: užrašailaiškai

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta