Paraše l.b
Prieš 129 mėn

vasaros atostogos

planuojame su vyru pakeliauti ir bus sunku issirinkti is begales pasiulimu, gal kas yra buve kokiame rojaus kampelyje i kuri norisi vel sugrysti?
Paraše Vilniete
Prieš 129 mėn
hm, rekomenduoju Italijos pietus ir/ar Ispanijos pietus, Sicilija.. issinuomoti automobili ir keliauti bei grozetis. autentiska, sauleta, miela ir grazu. gana jau migracijos bangu pas turkus ir arabus, kur viesbuciai baraku lygio, o servisas tiesiog siaubingas
Paraše lietuvis
Prieš 129 mėn
I Lietuva varykit atostogaut!! I miskus, prie juros. Niekur geriau nera. Saslu gamtoje pasikepkit.
Paraše filosofas
Prieš 126 mėn
Paraše virginijus
Prieš 115 mėn
REGINA
nseniai buvom su drauge.su savo masina jokiu viesbuciu ir restoranu.miegojom kempinguose valgyt virems su smielium.viska pamatem.zodziu super.
Paraše Zoja12
Prieš 33 mėn
Zoja12
Siūlyčiau aplankyti Izraelį. Dabar skrydžiai į Tel Avivą patogūs, o ką jau kalbėti apie miesto gražumą. Tikrai nepamirštama kelionė. Nors mes buvom prieš 3 metus, bet dar iki dabar prisiminimais gyvenu.
Paraše raimonda252
Prieš 29 mėn
raimonda252
Neseniai buvau viename iš Egipto kurortų labai patiko, ir visai pigūs skrydžiai į Hurgadą (būtent šią buvau). Siūlyčiau ir Jums ten nuvykti :)
Paraše Trikeidea
Prieš 26 mėn
Trikeidea
Aplankykite Ispaniją Benidorm kurortą, skrydis tik 3 val iš Londono.
Turime keletą apartamentų nuomaiPenthous su privačia didžiule terasa 5 min iki jūros ir kiti apartamentai tiesiog ant jūros kranto. www.benidormflats.com
Paraše Elzbieta91
Prieš 24 mėn
Elzbieta91
Man visada norisi sugrįžti į Tenerifę ir jums siūlau aplankyti šią salą :) Dažniausiai gerus skrydžius į Tenerifę randu būtent čia www.skrydziai.lt
Paraše RugileRar
Prieš 22 mėn
RugileRar
Planuojame vykti į kokią Graikijos salą. Gal kas neseniai buvot ir žinot, kiek kainuoja kelione i Kreta? Su kuo geriausia važiuoti (ar patiems organizuotis, ar agentūra)? Ar gal Rodo sala geresnė? Žodžiu visi patarimai yra naudingi ir laukiami!
Paraše Edvinas32
Prieš 17 mėn
Edvinas32
Mano rekomendacija vasaros kelionėms: krantas.lt
Kelionių agentūra, pasirūpinanti Jūsų nuotykiais, malonumais ir komfortu kelionės metu
Paraše Miglota
Prieš 14 mėn
Miglota
O mes su vyru šiais metais keliausime paskutinį vasaros savaitgalį praleisti Lietuvoje, pasiilgom tenykštės šilumos (na arba lietaus :D ) ir norisi susitikti su draugais, nes be Kalėdų meto daugiau niekada ir nespėjam savo gimtojoje šalyje apsilankyti. Na o kadangi norime dar kažką ten patirti tai galvojame pasidovanoti sau ir draugams pasibuvimą vadens parke https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/vandens-pramogos-pirtys-vandens-parke, nes na jau gėda ir pripažinti tačiau nuo pat šio parko atsidarymo taip ir neapsilankėme :D Labai tikiuosi, kad visi liks patenkinti, o gal dar kažkam iš jūsų kažkurio apsilankymo Lietuvoje metu teko ten užsukti ? Kokie prisiminimai? :)
Paraše RugileRar
Prieš 11 mėn
RugileRar
Sveiki, ar pagalvojote apie atostogas Ukrainoje? Tai - labai nepopuliarus sprendimas, bet pati pernai gavau dovanų skrydžius į Kijevą, iš ten vykome į Odesos kurortus - na žinokit, poilsis nerealus, niekur Europoje neturėjom tokios prabangos, aptarnavimo kokybės ir pan., kaip ten. Dabar visiems siūlau, nes tikrai buvo didžiulis atradimas!
Paraše kriptone
Prieš 8 mėn
kriptone
Buvome Kanaruose - salos be proto gražios, ketinam grįžti, kai turėsim ilgesnes atostogas. Tas pats ir su Tailandu - prieš porą metų turėjome ilgas atostogas ir keliavom net dvi savaites, kurių tenais net maža buvo, tai pažadėjom sau dar sugrįžti. buvome Tailando pietuose ir tik porą dienų šiaurėje, tad dabar planas yra kadanors susiorganizuoti kelionę į Tailando šiaurę, kuri paliko mums didelį įspūdį. Bet šiuo metu sunku suderinti ilgas atostogas, abu daug dirbame, norisi ir į Lietuvą grįžti. Tai šią vasarą atostogausime Lietuvoje, kur irgi vis norisi grįžti. Labai myliu Nidą, Birštoną, Druskininkus. Turėsim 9 dienas, gal pavyks visus šiuos kurortus aplankyti. Į Birštoną tikrai keliausim, nes jau nusipirkom kelialapį į sanatoriją: https://www.noriunoriunoriu.lt/lt/viesbutis/sanatorija-versme. Praleisime ten porą dienų, o paskui gal į Nidą :) .
Paraše Guarana94
Prieš 7 mėn
Guarana94
Na vasarą neapsimoka keliauti, kadangi sezonas, visur daug turistų, kainos sukeltos, plius labai karšta. Tai siūlau geriau arba sezono pradžioje, gegužės mėnesį keliauti arba rudenį, rugsėjį pats tas, turistų mažiau, šilumos pakankamai, o ir kainos puikios visur. Mes keliavom spalį į tenerifę, tai užteko ir saulės ir jūros. O ir kainos skrydžių bei nuomos nesikandžiojo. Informacijos apie salą susirinkom iš įvairių straipsnių, blogų ir Skrydžiai į Tenerifę
Paraše trottoir
Prieš 7 mėn
trottoir
Aš pati vasaros atostogoms mėgstu nukeliauti kurnors toli toli į visiškai svetimus kraštus, tai jau teko pabuvoti Indijoje, Tunise, Vietname, bet labiausiai įstrigo Tailandas. Jeigu norisi tikrai neišdildomų įspūdžių, tai siūlau ten nuvažiuoti. Visiškai kita kultūra, tiek žmonės tiek ir gamta yra kažkas kaip iš kito pasaulio. Ir beje, ne melas, kad Tailande žmonės daugiausiai šypsosi :) Ten sugyvena ir žmonės, norintys pasilinksminti, ir tie kurie nori ramybės ir meditacijos. Prabuvau ten beveik tris savaites, bet pradėjo kaip viena diena tas laikas:) Tai jei nebuvai, tikrai siūlau nuvykti ten, nes ir kaina nėra tokia didelė palyginus kaip toli pats kraštas https://www.sofatravel.lt/novaturo-keliones-i-tailanda Galima ir su agentūra keliauti, nes ten be gido iš tikrūjų sunku būtų viską pamtyti :)
Paraše Dzukijosuoga
Prieš 5 mėn
Dzukijosuoga
Na o kas nori privataus poilsio su šeima Dzūkijos miškų ir upių apsuptyje- užsukite į sodybą "Dzūkijos uoga".

Ši kaimo turizmo sodyba įsikūrusi mažame etnografiniame kaime , Dzūkijos nacionaliniame parke šalia Druskininkų.Plačiau apie sodybos nuomą: https://kaimoturizmosodyba.eu

Video turas po sodybą: https://kaimoturizmosodyba.eu/en/virtual-tour/

Sodybos nuoma
Paraše agne_22
Prieš 5 mėn
agne_22
O mes praėjusią vasarą ryžomės avantiūrai ir kartu su mažąja vykom automobiliu į Olandiją pas gimines. Važiuodami dar sustojom Vokietijoj, bet vis tiek labiausiai patiko Olandijoj. Jei kuri nebuvot, būtinai aplankykit :) Mes lankėmės Utrechte ir Hagoj, su orais irgi pasisekė, tai ir jūroj gavom išsimaudyti. O labiausiai turbūt patiko palei kopas dviračiais važiuoti, mažę ant specialaus dviračio pasisodinom ir super, nuostabiai laiką praleidom. Nors ir bandė mus atkalbėti nuo keliavimo mašina, bet mes turim gerą kėdutę (https://www.babycity.lt/lt/parduotuve/autokedutes-ir-priedai/grupe-01/nania-automobiline-kedute-maxim-pop-red-0-1-078907-3507460075410/p177272), todėl patogiai keliavom. O kaip jums sekasi su mažyliais keliauti? Ar pasiimat juos išvis į keliones? :)
Paraše markcarlson70
Prieš 4 mėn
markcarlson70
Mes dirbame ir specializuojamės, kad padėtume jums užsiregistruoti į TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, GMAT CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS ir kitus anglų kalbos sertifikatus. Gaminame TOEFL ir IELTS, ESOL, CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS anglų kalbos jums lengvai.

WhatsApp .............................. + 12182884075
Susisiekite .............. [email protected]
Skype ............... freevisa334
Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ijbfWXKBIwk

PIRKTI FAKE IR REAL PASSPORTO VAIRAVIMO LICENCIJĄ ID CARD VISA SSN
Mes turime ilgametę patirtį gaminant originalius kokybės realius / klaidingus pasus, ID, vairuotojų licencijas ir daugybę kitų asmens tapatybės dokumentų, kurie tikrai pigūs tokiose šalyse kaip; Šveicarija, Jungtinė Karalystė, JAV, Ispanija, Švedija, Australija, Austrija, Kanada, Čilė, Danija, Ekvadoras, Suomija, Prancūzija, Vokietija, Izraelis, Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, e.t.c.
Pasai su lustu šioms šalims taip pat gali būti: Australija, Austrija, Suomija, Vokietija, Malaizija, Nyderlandai, Švedija, Šveicarija, Tailandas, Jungtinė Karalystė, JAV, e.t.c.
Mes taip pat galime pateikti dokumentus, tokius kaip leidimas dirbti, JK, JAV, Italijai, norėdami nurodyti kelias.
Galite tiesiogiai susisiekti su mumis, norėdami gauti papildomos informacijos ir pateikti užsakymą per žemiau esantį adresą ..

Pirkite originalą, pasą, atpažinimo korteles, vizą, vairuotojų licenciją, "Toefl", "Ielts", "Toeic", "Celta / Delt"
PIRKTI netikrą britų pasus (JK), amerikiečius, kanadiečius
Neteisingas tapatybės kortelės internete JAV, vairuotojo pažymėjimas
Pirkti netikrą gimimo liudijimus
PIRKTI FAKE VAIRAVIMO LICENCIJĄ
Įsigykite nekilnojamojo ES / JAV / Didžiosios Britanijos / Kanados pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, vizas, JAV žaliąją kortelę ir pilietybę.
pirkti originalius / padirbtus pasus, vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimus, diplomus, universitetinius laipsnius ir pan
PIRKTI AUKŠTOSIOS KOKYBĖS ARBA REALIZUOTOS PASSPORTO, ID KORTELIŲ, VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMĄ, PATARIMĄ, tikruosius ar padirbtus pasus, vizą, Prancūzijos vairuotojo pažymėjimą, asmens tapatybės korteles, diplomus, gimimo liudijimus ETC
Pirkite Visa, pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą, vairuotojo pažymėjimo stenogramas
Pirkti originalius FAKE pasus, ID kortelių tvarkyklių licenciją
Geriausi kokybiški naujoviški tikri ir padirbti identifikatoriai ir pasai, santuokos liudijimai ir vairuotojų licencijos ir kt. Dabar įsigiję aukštos kokybės produktus, turime geriausius HOLOGRAMŲ IR DUPLICATING MACHINES. Jame yra daugiau kaip 13 milijonų dokumentų, platinamų visame pasaulyje. - ID-scan-yes ...- HOLOGRAMAI : IDENTINIAI-BAR KODAI: IDS SCAN-UV: YESIDAS, KURIE GREITAI LAIVU

Mes garantuojame ir siūlome aukštos kokybės padirbtus sąskaitas šioms valiutoms;
EUR - euras
USD - JAV doleris
GBP - Didžiosios Britanijos svaras
INR - Indijos rupija
AUD - Australijos doleris
CAD - Kanados doleris
AED - Emyrato dirhamas
ZAR - Randas
CHF - Šveicarijos frankas
CNY - Kinijos juanis-ženminbi
MYR - Malaizijos Ringgitas
THB - tajų batis
Mes gaminame realius, registruotus ir neregistruotiems pasus, vairuotojų sąrašą šioms šalims:
JAV, Australija, Belgija, Brazilija, Brazilija, Kanados, Suomijos, Suomijos, Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos, , Meksika (Meksika), Pietų Afrika, Regionų, Kanados, Prancūzijos (Olandijos) (Olandijos ir Olandijos), Vokiečių (Vokietija), Didžioji Britanija (Jungtinė Karalystė), Diplomatinės, Kamufliažas,
DplicatesUSA (Jungtinės Valstijos), Australija, Belgija,
Brazilijos (Brazilijos) pasus parduoti,
Registruotas ir neregistruotas visų šalių pasas. Visas, biometrinis pasas, laipsniai, vairuotojų pažymėjimas, I.D kortelės. Mokymo pažymėjimai M GCSE, A lygiai,
Aukštųjų mokyklų diplomų sertifikatai, GMAT, MCAT ir LSAT egzaminų pažymėjimai, naujovių gimimo, santuokos ir mirties liudijimai, naujovių pasai ir nauji tapatybės paketai, pakartotiniai, klaidingi laipsniai / diplomai iš daugelio vidurinių mokyklų iš viso pasaulio (turime daugiau 3000 failų šablonai), visi sukurti, kad atrodytų 100% identiški originalo. Pasirinkta spausdinimas (jei dar neturime šablono failo - tiesiog atsiųskite mums el. Laišką ir galime atlikti bet kokius pakeitimus / pakeitimus, kaip nurodė jūsų instrukcijas). Antra , pilietybė, tapatybė, tapatybė, tapatybė, tapatybė, dokumentai, diplomatinė, pilietybė, kaip, kur įsigyti, įsigyti, pirkti, įsigyti, pagaminti, statyti, pasą, id, britų, Hondūras, JK, JAV, JAV, Kanados, Kanados , užsienio, viza, šveicariška, kortelė,
ID, dokumentas, gauti, vizos, kortelės, užsienio.
Nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu ir bet kokiu pasirinkimu.

WhatsApp .............................. + 12182884075
Susisiekite su el. Paštu ....................... [email protected]
Skype ............... freevisa334
Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=ijbfWXKBIwk
Paraše Eglee999
Prieš 2 mėn
Eglee999
Labas, planuoju kelionę į Egiptą https://www.baltictours.lt/keliones/egiptas/sarm-el-seichas/ galbūt kas galėtumėte patarti, ką verta pamatyti ten? :)
Paraše Alinka
Prieš 2 mėn
Alinka
Mums tai šiemet atostogų nenusimato, vasarą nusprendėm paskirt remontams... Dabar vis pirkiniais užsiimam: tai šaldytuvas tai orkaitė, tai dar kas nors.. Iš čia https://pigu.lt/lt/buitine-technika niekaip neišeinu :D Tikiuosi žiemai pavyks kur nors išvykti :)
Paraše trottoir
Prieš 2 mėn
trottoir
Kalbant apie rojaus kampelius, tai verta paminėti šitą kelionę https://www.travelplanet.lt/keliones/gruzija-kelione-pazintine-vasara-azija-103
. Teko būti man ir Amerikoj, ir Azijoj, bet vat būtent su Gruzija jaučiu kažkokį ryšį, vis norisi ten grįžti. Nežinau net kodėl, gal dėl to kad gruzinai tokie draugiški, ir šiaip mėgsta lietuvius, ar kad mes turim tokią panašią istoriją, bet ten visada norisi sugrįžt bent kartui per metus :D Jau nekalbu apie ten esančią gamtą ir virtuvę. Bent kartą tai būtina ten rekomenduoju nuvažiuot bet kuriam lietuviui :D
Paraše Dzukijosuoga
Prieš 1 mėn
Dzukijosuoga
I Lietuva varykit atostogaut!! I miskus, prie juros. Niekur geriau nera. Saslu gamtoje pasikepkit. Pvz. kaimo turizmo sodyboje Dzūkijoje:
https://kaimoturizmosodyba.eu/
Paraše Nurmangalijeva
Prieš 10 d
Nurmangalijeva
Labai pigūs skrydžiai į Malagą, į abi puses apie 80 €. Ten po Andalūziją pasibastyti galima, Gibraltaras, persikelti į Maroką - nuostabus kraštas.
Paraše nahmesh
Prieš 15 val
nahmesh
zašlete následující informace:
-Příjmení
- jméno
-Datum narození
- místo narození
-bydliště
- vaše fotografie. musíte čelit fotoaparátu
- Zaregistrujte svůj podpis na bílý papír a upevněte jej.

veškeré další informace vám budou sděleny.
Paraše nahmesh
Prieš 15 val
nahmesh
Pirkti realią vairuotojo pažymėjimą, pasus (WhatsApp: ....... +237657122492)
Asmens tapatybės kortelės, leidimai gyventi, vizos, ([email protected]), santuokos pažymėjimai, IELT, TOEFL.
Sveiki atvykę į SUPER DOKUMENTUS 2DAY.
El. Paštas: .................. .. [email protected]
WhatsApp ............... +237657122492
Skype: ................... superdocs2day
Mes esame pasaulinės klasės specialistų grupė, veikianti galingų tarptautinių organizacijų, kuriose dirba daugiau kaip 50 filialų, ir daugiau kaip 500 bendradarbių visame pasaulyje, specializuojasi gaminant ir klastojant visų tipų ir visų kategorijų dokumentus. Mes turime geriausias mašinas, įrangą ir technologijas, norėdami gaminti kokybiškus tikrus dokumentus iš bet kurios šalies visoje Europoje, Azijoje, JAV, Lotynų Amerikoje, Afrikoje ir Australijoje. Mes turime puikų agentų, organizacijų ir vyriausybių tinklą, kuris specializuojasi įsiskverbiant į sistemas, kad jūsų dokumentai būtų atitinkamai registruojami duomenų bazėje.
PASTABA: mes darome tai, kad padėtume žmonėms susidūrus kritiniais atvejais
Pateikite paraišką dėl realaus registruoto paso, vizos, vairuotojo pažymėjimo, ID CARDS, santuokos pažymėjimų, diplomų ir tt, kuriuos norite parduoti. Paso, pilietybės, asmens tapatybės kortelės, vairuotojo pažymėjimas, diplomai, laipsniai ir pažymėjimai taip pat yra. Turizmo ir verslo vizų paslaugos, teikiamos gyventojams iš visų 50 valstybių JAV ir visų tautybių visame pasaulyje. Mes esame unikalūs autentiškos aukštos kokybės paso gamintojai, tikri tikrieji duomenų bazės registruojami ir neregistruojami pasai ir kiti pilietybės dokumentai. Mes galime garantuoti jums naują tapatybę, pradedant švariu nauja autentiška gimimo liudijimu, asmens tapatybės kortele, vairuotojo pažymėjimu, pasais, socialinės apsaugos kortele su SSN, kredito bylomis ir kredito kortelėmis, mokyklos diplomais, mokyklos laipsniais, išduodamais visiškai nauju pavadinimu ir registruotas vyriausybės duomenų bazės sistemoje. Mes naudojame aukštos kokybės įrangą ir medžiagas autentiškų ir padirbtų dokumentų gamybai. Visi slapti realių pasų bruožai atsargiai dubliuojami mūsų registruotoms ir neregistruotiems dokumentams. Mes esame unikalus kokybės klaidingų ir tikrų dokumentų gamintojas. Esame unikalūs aukščiau minėtų dokumentų ir kitų produktų gamintojai keliose šalyse: JAV, Australijoje, Belgijoje, Brazilijoje, Kanadoje, Italijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Izraelyje, Meksikoje, Nyderlanduose, Pietų Afrikoje, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje. , Italija, Turkija ir tt turime visapusišką veiksmingą partnerių komandą, susietą visose pasaulio šalyse.

KONTAKTAI MŪSŲ SUPPORTERIAIS
Susisiekite su mumis >>>>>>>>>>>>>>>>>> [email protected]
Bendra pagalba >>>>>>>>>>>>>>>> [email protected]
WhatsApp (telefonas) >>>>>>>>>>>>>>> +237657122492
SKYPE: .................. superdocs2day
Mūsų kontaktai apima iš anksto privačius tyrėjus, konsulatus, aukšto rango vyriausybės darbuotojus ir patyrusius patyrusius ekspertus. Mes turime tvirtus ryšius su aukštesniojo personalo nariais visose nekilnojamojo registro dokumentų srityse ir pasų pakeitimas šiose šalyse, kurios yra susietos su pasų agentūra kiekvienoje iš šių šalių ir jų ryšių pagalba visi mūsų klientai, reikalaujantys, kad kiekvienas pilietybės dokumentas ar pasas iš bet kurios šalies būtų 100 proc. garantuotas, taip pat būtų garantuotas, kad gaunami labai kokybiški tikrieji tikri registruojami dokumentai, kurių niekada negalima identifikuoti kaip padirbtus! Net tokia patirtis, kuriam priskirtas pareigūnas ar mašina, niekada negali diktuoti dokumento kaip suklastotos, nes dokumentas nesiskiria nuo išduotos realios vyriausybės! Visa mūsų tikroji tikra duomenų bazė Registruotas pilietybės dokumentas yra jūsų asmens duomenys, užregistruoti duomenų bazės sistemoje ir 100% mašininio skaitymo. Nepamirškite gauti papildomos išsamios informacijos apie mūsų paslaugas. Nuoširdžiai tikimės rasti būdą bendradarbiauti su jumis. Jei jus domina bet kuris iš šių produktų, susisiekite su mumis. Gavę išsamią užklausą, mes suteiksime jums geriausią kainą.
NURODYKITE JŪSŲ VISUOMENINIUS DOKUMENTUS
• Vairuotojo pažymėjimai
• PASSPORTAI
• asmens tapatybės kortelės
• Socialinės apsaugos kortelės
• Kanados kortelės
• JAV kortelės
• Studentų kortelės
• Tarptautinės kortelės
• Asmeninės kortelės
• Įvaikinimo pažymėjimai
• gimimo liudijimai
• mirties liudijimai
• skyrybų liudijimai
• santuokos pažymėjimai
• Individualūs sertifikatai
• Vidurinės mokyklos diplomai
• G.E.D. Diplomai
• namų mokyklos diplomai
• koledžo laipsniai
• Universiteto laipsniai
• Prekybos įgūdžių sertifikatai
• Klausymo prietaisai
• Nematomas rašalas
• DMV įrašų tyrimas
• Fono tikrinimas
• Patikrinkite SSN numerį
• JAV žaliosios kortelės
• šnipinėjimo produktai
El. Paštas: .................. .. [email protected]
WhatsApp ............... +237657122492
Skype: ................... superdocs2day