Paraše Giedre
Prieš 133 mėn

Ką padovanoti vyrui?

Mieli portalo 'Londoniete' lankytojai, sudarykime sąrašėlį dovanų vyrui. Niekaip negaliu nuspręsti ką padovanoti vyrui, o Kalėdos jau ant nosies.
Paraše chi chi
Prieš 133 mėn
Paraše zuzi
Prieš 133 mėn
kojines - banalu. geriau dirza, kokia pinigine ar londonietes prenumerata
Paraše Londoniete
Prieš 133 mėn
Galite peržiūrėti dovanų sąrašą, skirtą JAM:


Paraše :)
Prieš 133 mėn
bilieta i futbolo varzybas,zinoma jeigu jam patinka futbolas:)
Paraše lina
Prieš 133 mėn
gera "PUZLE",tai ilgais ziemos vakarais ilgam abu turesit ka veikti!as pernai padovanojau ir labai patiko:)
Paraše Andrius
Prieš 133 mėn
Paraše xxx
Prieš 133 mėn
kad gera seksa -dovanoju kas nakti:)
Paraše vyras
Prieš 123 mėn
masazas, vakariene, alus. dream gift
Paraše Alinka
Prieš 3 mėn
Alinka
jau dabar žinau, kad saviškiui su kalėdom ieškosiu barzdaskutės - neblogų variantų radau čia https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/barzdaskutes :)
Paraše trottoir
Prieš 2 mėn
trottoir
Aš tai savo vaikinui buvau padovanojus viskio butelį, toks gražiai supakuotas, škotiškas ir berods 12 metus brandintas buvo, dabar tik etiketės tikslios neprisiminsiu. Tai jeigu vaikinas mėgsta gerą viskį, manau tikrai turėtų pradžiugint tokia dovana. O jeigu tu kaip ir aš nieko nenusimanai apie viskius, tai gali paskaityti čia https://www.vynoteka.lt/tinklarastis/stiprieji-gerimai/geriausias-viskis-kaip-atrasti-megstama-ir-tinkamai-ji-ragauti tai maždaug žinosi, kokį pirkt, kad nenupirktum per daug prasto viskio :)
Paraše Vakareja
Prieš 2 mėn
Vakareja
Vyriškos apyrankėds dabar madoj, tai gal kažką iš akmeninių apyrankių? :)
Paraše simonalat
Prieš 23 d
simonalat
Mano nuomone geriausia dovana vyrui namu signalizacija arba kažkas iš elektronikos. Maniškis tokius dalykus labai vertina. Žinoma čia priklauso ir nuo žmogaus ir jo pomėgių. Kas vienam gali atrodyti tobula dovana, kitam - visiškai priešingai. Todėl vis dėlto manau, kad dovaną rinkti reikia atsižvelgiant į vyro pomėgius ir charakterį.
Paraše trottoir
Prieš 23 d
trottoir
nu nepyk, bet dar niekada neteko girdėti kad yra dovanojama namų signalizacija :DDD
Paraše sambuki
Prieš 17 d
sambuki
Vyrui manau visai patiktų gauti gerų kvepalų, pavyzdžiui kokių Channel Sauvage. Nesutikau žmogaus kuriam nepatiktų šie kvepalai. Dar manau visai tiktų kokia ekstremali dovana - skrydis oro balionu arba šuolis su parašiutu. Pati neseniai svo vyrui padovanojau kalendorių. Nuotraukas pati atrinkau iš jo gyvenimo, tų akimirkų kurios jam yra brangios, tai išėjo tokia labai personalizuota dovana. Galima čia užsisakyt https://kopija.lt/produktai/kalendoriai-401
vieną egzempliorių arba daugiau. Dar jeigu vyras sporto fanas, tai galima jam kokį abonementą futbolo rungtynių nupirkti :)