Birželio 9, 2024
Graikijos saloje rasti dingusio britų gydytojo bei televizijos laidų vedėjo palaikai

Po kelias dienas trukusių paieškų vienoje Graikijos saloje sekmadienio rytą rastas dingusio britų televizijos laidų vedėjo Michaelo Mosley (Maiklo Mozlio) kūnas, pranešė jo šeima.

Policijos atstovas spaudai, kalbėjęs su anonimiškumo sąlyga, sakė, kad kūną uolėtoje pakrantėje rado privatus laivas ir kad palaikai dar turi būti oficialiai atpažinti.

M. Mosley žmona pareiškime teigė, kad jos vyras, eidamas į žygį, pasirinko netinkamą maršrutą ir nugriuvo tokioje vietoje, kur jo kūno nebuvo lengva pamatyti. Vyras dingo be žinios Simės saloje trečiadienio popietę.

„Michaelas buvo nuotykių ieškotojas, dėl to jis buvo toks ypatingas, – sakė dr. Clare Bailey Mosley (Kler Beili Mozli). – Skaudu netekti Michaelo, mano nuostabaus, linksmo, malonaus ir protingo vyro. Mes nugyvenome labai laimingą gyvenimą. Labai mylėjome vienas kitą ir buvome tokie laimingi kartu.“

Ji padėkojo Simės salos žmonėms, kurie, pasak jos, nenuilstamai dirbo, kad jį surastų.

„Kai kurie iš šių salos žmonių, kurie net nebuvo girdėję apie Michaelą, neprašomi dirbo nuo aušros iki sutemų, – sakė ji. – Mane ir mano šeimą nepaprastai paguodė žmonių iš viso pasaulio meilė. Akivaizdu, kad Michaelas daugeliui iš jūsų reiškė labai daug.“

Salos meras Lefteris Papakalodukas (Lefteris Papakalodoukas) naujienų agentūrai „The Associated Press“ sakė, kad plaukdamas laivu kartu su žiniasklaidos atstovais pamatė kūną maždaug 20 metrų aukštyje virš paplūdimio.

„Priartinome vaizdą fotoaparatais ir pamatėme, kad tai jis“, – pasakojo jis.

Meras sakė, kad M. Mosley, atrodo, nukrito nuo stataus šlaito.

Policijos pareigūnams traukiant brito kūną, vienas jų nukrito ant šlaito ir jį teko nešti neštuvais, pranešė vietos žiniasklaida.

M. Mosley palaikai bus nugabenti į netoliese esančią Rodo salą skrodimui atlikti.

67 metų M. Mosley buvo gerai žinomas Britanijoje dėl pasirodymų televizijoje ir radijuje bei savo skilties laikraštyje „Daily Mail“.

Užsienyje jis išgarsėjo dėl savo 2013 metais išleistos knygos „The Fast Diet“, kurią parašė kartu su žurnaliste Mimi Spencer (Mimi Spenser).

Knygoje siūloma vadinamoji „5:2 dieta“, žadanti padėti žmonėms greitai numesti svorio dvi dienas per savaitę sumažinus suvartojamų kalorijų kiekį, o kitas penkias dienas maitinantis sveikai.

Vėliau jis pristatė greito svorio metimo programą ir sukūrė keletą filmų apie mitybą ir mankštą.

M. Mosley dažnai eksperimentuodavo norėdamas įsitikinti dietų poveikiu, taip pat šešias savaites gyveno su kaspinuočiais žarnyne BBC dokumentiniam filmui „Infested! Living With Parasites“.

Su žmona C. Bailey Mosley, kuri yra gydytoja, rašytoja ir sveikatos temomis rašanti skiltininkė, M. Mosley susilaukė keturių vaikų.

Redaktorė Rūta Androšiūnaitė, BNS

Raktažodžiai: AnglijaNaujienos

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai