Birželio 10, 2024
Aistis Mickevičius verslininkus Londone kvies komunikuoti per kvapą
Eglė Gendrėnaitė (S. Daukšaitės nuotrauka), asmeninio archyvo K. Stankutės nuotrauka, asmeninio archyvo A. Mickevičiaus nuotrauka.

Birželio viduryje Londone vyks konferencija „Minds In Networking“, kuri skirta Didžiosios Britanijos rinka besidomintiems lietuviams verslininkams. Tiek pradedantieji, tiek jau pažengę čia galės pasisemti žinių, plėsti profesinius kontaktus bei tobulinti įgūdžius, būtinus kiekvienam sėkmingam verslininkui. Renginyje savo patirtimi ir žiniomis dalinsis aktorė, viešojo kalbėjimo lektorė Sandra Daukšaitė-Petrulėnė bei aktorius, parfumeris Aistis Mickevičius. O mentorė Kotryna Stankutė atskleis tvarių verslo ryšių paslaptis. 

Konferencija, kuri vyks birželio 15 d., turės tris pagrindines dalis. Pirmiausia bus kalbama apie verslo ryšių kūrimą, kaip juos efektyviai plėtoti ir palaikyti, kad atsivertų naujos galimybės. Pirmuoju smuiku čia grieš K. Stankutė - garsi tinklaveikos (angl. networking) mentorė, kurios patirtis apima daugiau nei 15 metų veiklą Lietuvoje ir pasaulyje. 

Taip pat ji yra filantropo Mariaus Jakulio Jason fondo, teikiančio paramą mokslininkams, studentams ir verslininkams, vadovė. Anksčiau K. Stankutė vadovavo tarptautiniam lietuvių profesionalų tinklui - „Global Lithuanian Leaders“. Ji yra žinoma dėl savo sugebėjimo jungti žmones ir dalintis vertingomis tinklaveikos strategijomis. Renginyje Londone K. Stankutė pristatys temą „Networking'as: Kaip kurti savo tvarų ryšių tinklą?“.

Antroji renginio dalis susijusi su efektyviu viešuoju kalbėjimu. Jos metu vyks mokymai ir bus atliekamos praktinės užduotys, padėsiančios įveikti baimę kalbėti prieš auditoriją ir išmokti, kaip savo mintis perteikti aiškiai ir įtaigiai. Renginio pranešėja S. Daukšaitė-Petrulėnė klausytojus supažindins su tema „Pasitikintis oratorius (Viešasis kalbėjimas - siaubas, kuris virsta malonumu!)“. 

S. Daukšaitė-Petrulėnė yra žinoma Lietuvos televizijos, teatro ir kino aktorė, taip pat renginių ir televizijos laidų vedėja. Jos viešojo kalbėjimo seminarai padeda nugalėti baimę ir tapti pasitikinčiais oratoriais. Aktorė dalinsis žiniomis apie kūno kalbos svarbą, balsą ir pasakojimo meną.

„Kalbėsiu apie tai, kaip baimę paversti jaudinančiu malonumu. Taip pat papasakosiu, ką ir kaip kalba mūsų kūnas, ką sako mūsų akys, kokią galią turi balsas“, - teigė viešojo kalbėjimo lektorė.

SMS klubas. Foto: Joana Marci. SMS klubas. Foto: Joana Marci.

Renginio „Sėkmės istorijos“ rubrikoje bus atsakyta į klausimą, kokios yra geriausios strategijos ir metodai, kaip pristatyti savo verslą potencialiems investuotojams ar partneriams. „Netradicinė komunikacija - kvapas“ - tokia tema bus kalbinamas A. Mickevičius, kuris yra Lietuvoje žinomas aktorius, radijo laidų ir renginių vedėjas, įvairių televizijos projektų dalyvis, kvapų ir vizualinis menininkas, pirmosios bestseleriu tapusios knygos apie parfumeriją „Kvepalai. Olfaktorinės istorijos” autorius ir pirmojo Lietuvoje registruoto autorinės meninės parfumerijos prekės ženklo „FUMparFUM“ kūrėjas. 

Jo paskaitos apie aromatus, parfumerijos pasaulio mitus, istorinius ir šiuolaikinius parfumerijos kūrėjus bei prekės ženklus, kvapų poveikį kasdienėje komunikacijoje, aromamarketingą ir kitus, su aromatų pasauliu susijusius, reiškinius yra mėgiamos ir gausiai lankomos tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. 

„Pakalbėsime apie kvapų komunikaciją. Tai yra labai įdomus dalykas. Galbūt nežinojote, bet kvapais galima puikiai manipuliuoti“, - sakė A. Mickevičius. 

„Minds In Networking“ organizuoja „Strategic Minds Society“ (SMS) klubas. Tai yra ne pelno siekianti organizacija, skirta stiprinti lietuvių verslininkų bendruomenę Didžiojoje Britanijoje. Klubas aktyviai skatina verslininkų bendradarbiavimą, o visas gautas pajamas investuoja į mokymų kokybę, įvairius renginius ir labdaros veiklas. SMS tikslas - suburti, edukuoti ir bendradarbiauti su Lietuvos verslininkais, siekiančiais plėsti savo veiklas ir įsitvirtinti Didžiojoje Britanijoje.

„Šis renginys yra puiki proga ne tik gauti vertingų žinių, bet ir užmegzti ryšius su kitais verslininkais, kurie, kaip ir jūs, nori augti bei tobulėti. „Minds In Networking“ siekia sukurti aplinką, kurioje kiekvienas galėtų rasti naujų galimybių ir įkvėpimo savo verslo kelionei. Ir, kaip sako SMS šūkis - siekime didelių tikslų kartu!“, - teigė viena iš SMS klubo įkūrėjų Justė Čepreckytė. 

Renginį Londone ves LRT žurnalistė, laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėja Audra Avižiūtė, o už gerą nuotaiką ir muziką bus atsakinga grupė „The Royal Rhapsody“. 

Daugiau informacijos: https://smsklubas.co.uk/minds-in-networking/

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai