Kovo 15, 2020
JK užsikrėtusiųjų koronavirusu per parą padaugėjo penktadaliu, mirčių – iki 35

Jungtinės Karalystės sveikatos ir socialinių reikalų ministerija pranešė, jog naujuoju koronavirusu užsikrėtusiųjų šalyje per parą padaugėjo 232 iki 1372 žmonių, o mirčių dėl COVID-19 ligos skaičius išaugo nuo 21 iki 35.

Skelbiama, jog dėl naujo tipo koronavirusinės infekcijos jau patikrinti 40,3 tūkst. žmonių, iš jų beveik 39 tūkst. tyrimų atsakymai buvo neigiami.

Per pastarąsias dvi paras mirčių dėl COVID-19 Jungtinėje Karalystėje skaičius išaugo triskart.

Pirmasis JK užsikrėtimo SARS-CoV-2 virusu atvejis patvirtintas sausio 31-ąją.

Londonas pripažįsta, jog šios infekcijos plitimo šalyje oficialūs duomenys gali neatspindėti tikrosios padėties. Vyriausybės mokslinis patarėjas Patrickas Vallance'as (Patrikas Valancas) anksčiau šią savaitę pareiškė, jog SARS-CoV-2 jau gali būti „pasigavę“ nuo 5 tūkst. iki 10 tūkst. šalies gyventojų.

JK sveikatos sekretorius Mattas Hancockas (Metas Henkokas) sekmadienį išsakė vyriausybės raginimą vyresniems nei 70 metų šalies gyventojams izoliuotis iki keturių mėnesių laikotarpiui.

Dirigentei M. Gražinytei-Tylai taip pat diagnozuotas koronavirusas

Birmingamo simfoninio orkestro dirigentei, Lietuvos Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatei Mirgai Gražinytei-Tylai nustatytas koronavirusas.

Apie tai orkestras pranešė savo tinklalapyje.

„Mums neseniai pranešta, kad mūsų Muzikos vadovė Mirga Gražinytė-Tyla ką tik sulaukė teigiamo COVID-19 rezultato. Mirga sveiksta, ji yra izoliavusis namuose“, – nurodo orkestras.

Pranešime nurodoma, kad vadovaujantis specialistų nurodymais, apie tai informuoti orkestro nariai. 

„Mes norime palinkėti Mirgai greitai pasveikti ir laukiame jos su mumis gegužę“, – teigiama pranešime.

BBC tinklapyje įvedę savo pašto kodą galite pasitikrinti, kiek koronaviruso atvejų yra jūsų rajone: https://www.bbc.co.uk/news/uk-51768274

Redaktorius Svajūnas Laukineitis, BNS

Raktažodžiai: CoronavirusKoronavirusasLondonasAnglija

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai