Liepos 31, 2018
Į Angliją šią savaitę sugrįžta karščio banga

Po vėsaus ir lietingo savaitgalio į Angliją sugrįžta karščio banga ir vėl laukiama "savaitgalio krosnyje". Britų meteorologai praneša, kad šia savaitę oro temperatūra gali pakilti iki + 33  laipsnio Celsijaus.

Londone ir Anglijos pietuose penktadienį tikimąsi sulaukti + 30 laipsnių šilumos. Sausi ir karšti orai nesitrauks visą savaitgalį.

Kol Londonas ir Anglijos pietinė dalis kepinsis saulėje, šiaurinėje šalies dalyje ir toliau karaliaus lietūs, orai išliks vėsūs.

Didžioji Britanija šiais metais išgyvena vieną iš karščiausių vasarų istorijoje. Praėjusią savaitę šalis patyrė "penktadienį krosnyje", kaip jį praminė šalies žiniasklaida. Tiesa, pro Londoną antroje dienos pusėje praūžė liūtis.

Anksčiau meteorologai pranašavo, kad gali būti viršytas istorinis Didžiosios Britanijos temperatūros rekordas – 38,5 laipsnio Celsijaus.

Tunelyje po Lamanšo sąsiauriu nutiesto geležinkelio operatorė „Eurotunnel“ dėl „itin aukštos temperatūros“ ir oro kondicionavimo sistemos gedimo, dėl kurių sutriko eismas, anuliavo tūkstančius bilietų.

Padaugėjus iškvietimų į gaisrus, Londono ugniagesiai rajonų tarybų paprašė uždrausti viešuosiuose parkuose naudoti lauko kepsnines.

Savo konservatyvumu garsėjantis kriketo klubas „Marylebone“ dėl karščių savo nariams padarė retą nuolaidą: leido žiūrėti rungtynes nedėvint švarko.

Raktažodžiai: OraiAnglijaKarštis

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai