Birželio 6, 2018
Šį savaitgalį Londono dangų papuoš gausybė oro balionų
© Foto: www.balloonregatta.com.

Straipsnio papildymas: birželio 10-osios renginys nukeltas į sekmadienį, birželio 17 d.

Visi fotografai, instagramer’iai, vaizdų medžiotojai, vyturiai ir svajotojai! Jei ankstų sekmadienio rytą (birželio 10 d.) nepatingėsite pakilti iš lovų jūsų lauks nuostabus reginys: Londono danguje skries daugiau nei 50 spalvingų oro balionų.

Dešimtys balionų į orą pakils iš Battersea parko 5 – 5.30 val. Jei jau planuojate kaip bėgsite į parką žiūrėti šio reginio – patarimas neskubėti šokti iš lovos, nes parkas lankytojams vistiek bus uždarytas saugumo sumetimais. Lėtai sostinės dangų skrodžiančius orlaivius galite stebėti šiek tiek vėliau, jie papuoš dangų virš Parlamento rūmų (Houses of Parliament), Tauerio tilto (Tower Bridge), Buckingham rūmų (Buckingham Palace) ir Londono Tauerio (Tower of London).

Tokių vaizdų londoniečiai sulaukia kiekvieną vasarą: Lordo Mero oro balionų fiesta (Lord Mayor's Hot Air Balloon Regatta) organizuojama kasmet. Jos metu suburiami oreivystės mėgėjai ir atkreipiamas dėmesys į Lordo Mero labdaringą veiklą (Lord Mayor's Appeal).

Praėjusiais metais 27 balionai į orą pakilo iš Londono Sičio oro uosto ir skriejo  pro Dagenham, Hornchurch,  Upminster rajonus.

Yra tik vienas 'bet' – labai džiaugtis ir planuoti nereikėtų, nes tokia šventė visiškai priklausoma nuo karaliaus oro. Balionų fiesta buvo planuota surengti jau praėjusį savaitgalį, tačiau dėl netinkamų oro sąlygų renginys atšauktas. Jei nepasiseks šį savaitgalį – renginiui dar skirtos birželio 17 ir liepos 1 dienos.

Daugiau informacijos: www.balloonregatta.com.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai