Sausio 31, 2019
Šį savaitgalį Londone bus pristatoma vienintelė pasaulyje natūralaus gintaro pirtis Lietuvoje
LONDONIETĖ

Paplūdimių grožiu ir kokybišku poilsiu užsienio turistus viliojantis Lietuvos pajūris šiais metais tarptautinei turizmo bendruomenei pristatys išskirtinę naujovę – vienintelę pasaulyje natūralaus gintaro pirtį. Šį savaitgalį ji bus pristatoma Londone pasaulinio lygio turizmo parodoje „Destinations: The Holiday & Travel Show London“.

Pirmoji tokia pasaulyje natūralaus gintaro pirtis yra įrengta ir veikia šalia Palangos, poilsio ir sveikatinimo komplekse „Atostogų parkas“. Gintaro pirties įrengimas čia truko beveik metus – buvo kruopščiai studijuojama ir tariamasi su ekspertais, kaip žmonių sveikatinimui geriausiai panaudoti Lietuvos auksu vadinamo gintaro savybes. Be kita ko, pirtį norėta įrengti itin estetiškai. Ši pirtis, jos nauda ir specialūs pasiūlymai ir bus pristatomi parodoje „Destinations: The Holiday & Travel Show London“.

„Baltijos gintaras Lietuvos vardą garsina nuo seno ir yra laikomas vienu didžiausių mūsų šalies turtų. Tai reta ir užsienyje – ypač Kinijos, Japonijos, Rusijos rinkose – labai vertinama gamtos dovana, kurią savo stende pristatysime į Londoną atvykusiems turistams ir keliautojams iš viso pasaulio, – sako „Atostogų parko“ pardavimų vadovas Irmantas Karpis. – Lietuvos pajūryje yra įrengta vienintelė pasaulyje pirtis, kuri pagaminta tik iš natūralaus Baltijos gintaro. Tai pati vertingiausia ir daugiausia naudos sveikatai duodanti gintaro rūšis.“ 

Gintaras, veikiamas šilumos, į orą išskiria gintaro rūgštį, kuri veikia priešuždegimiškai, yra galingas antioksidantas. Gintaro rūgštis į organizmą patenka difuzijos būdu, liečiantis ar masažuojant bei gali būti įkvepiamos mikroskopinės dalelės. Vokietijos Hamburgo universitetas patvirtino tradicinį teigiamą ir saugų gintaro ir fumaro rūgšties poveikį žmogaus organizme vykstančioms cheminėms reakcijoms. 

Paroda „Destinations: The Holiday & Travel Show London“ yra rengiama drauge su garsiuoju „The Times“ ir „The Sunday Times“ ir vyks nuo sausio 31 iki vasario 3 dienos. Tai vienas įspūdingiausių ir seniausiai organizuojamų turizmo renginių Didžiojoje Britanijoje, kuris kasmet pritraukia daugiau nei 80 tūkst. lankytojų. 

Šioje parodoje šiemet dalyvaus daugiau nei 600 įmonių. Parodos lankytojai galės pasisemti keliavimo idėjų ir praktinių žinių iš garsiausių pasaulio keliautojų ir kelionių žurnalistų, gilins kelionių fotografavimo įgūdžius su pasaulinio lygio fotografais, bus vaišinami egzotiniais patiekalais ir daugiau sužinos apie dar nepažintus kraštus, svetur gyvenančių žmonių papročius, menus ir kultūrą.  

„Atostogų parkas“ – tai didžiausias poilsio ir sveikatinimo kompleksas Vakarų Lietuvoje, kuriame – 15 baseinų Jūsų poilsiui ir sveikatai. Kompleksas įsikūręs Palangos pakraštyje, Žibininkuose, nuo Baltijos jūros ir Palangos kurorto nutolęs 6 km, nuo uostamiesčio Klaipėdos – 30 km.

„Atostogų parke“ yra vienintelė pasaulyje gintaro pirtis, šis kompleksas pirmasis Lietuvoje mineralinį geoterminį vandenį pradėjo naudoti sveikatinimo tikslais, kuris sveikatinimo tikslais derinamas su gydomųjų savybių turinčio dumblo – sapropelio aplikacijomis.
Komplekse kviečiama mėgautis vandens pramogomis, unikaliomis pirčių programomis, SPA ir sveikatinimo procedūromis, apsistoti viešbutyje ar miško apsuptyje esančiose rąstinėse vilose.

Paroda „Destinations: The Holiday & Travel Show London“ vyks nuo sausio 31 iki vasario 3 dienos. Olympia London parodų centre,  Hammersmith Rd, Hammersmith, Londonas W14 8UX. Nusipirkti bilietus galite čia >>>>>>>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai