Gegužės 2, 2018
Londonietė rekomenduoja. Renginiai Londone {gegužė 2018}​
Sutartinių Ratas Londone.

GEGUŽĖS 21 - 26 d.

Chelsea in Bloom
Kur: Chelsea rajone Londone
Kas: Įspūdingiausias gėlių šou Londone. Daugiau info >>>
Bilietai: Nemokamai

GEGUŽĖS 31 d.

Sutartinių Ratas Londone
Kada: gegužės 31 d. 18.30 val.
Kur: Regent's Park Camden, NW1 4R London
I: Sutartinių Ratas Londone kviečia apdainuoti vasarą ir pasitikti saulėlydį! Šio mėnesio susibūrimas vyks gamtoje.  Ratas atviras visiems dainuojantiems, smalsiems susipažinti su sutartinėmis - bene viena seniausių išlikusių folklorinio dainavimo rūšių. Daugiau info >>>

GEGUŽĖS 14 d.

Christie's Lates

Foto: London Glam. Foto: London Glam.

Kada: nuo 18 val.
Kur: Christie's, 8 King Street, SW1Y 6QT London as
Kiek: įėjimas nemokamas, norint įsigyti gėrimų bare reikia turėti grynųjų
I: Garsiuose Christie’s aukcionio namuose Londone organizuojami vėlyvi vakarai, kuriuose apsilankyti kviečiami visi – Christie’s Lates. Rekomenduojame net jei neesate meno ir aukcionų mėgėjas. Labai įdomi ir neįpareigojanti atmosfera. Galite sau vaikštinėti su taure rankoje ir apžiūrėti paveikslų kolekcijas, persimesti keliais komentarais su meno žinovais ir mėgėjais, sutikti įdomių londoniečių. Arba pasiklausyti vienos iš renginio metu siūlomų paskaitų/demonstracijų ar pan. Kiekvieno Christie’s Lates renginio temos būna skirtingos, šįkart renginys paruoštas bendradarbiaujant su HistoryHit.TV, dėmesys bus skiriamas dokumentikai ir istorijų pasakojimui. Daugiau informacijos rasite čia >>>>>>>>. Paskaityti Londonietės įspūdžius iš Christie's Lates galite čia >>>>>>>>.

GEGUŽĖS 15 d.

Diskusija tema: dviguba pilietybė – raktas į emigraciją ar reemigraciją? 
Kada: 19.30 val.
Kur: Lietuvos ambasada Londone
Kiek: nemokamai, būtina registracija čia >>>>>
I: Jungtinės Karalystės Lietuvių Bendruomenė, kartu su Lietuvos Ambasada Londone, JKLJS, LCLC ir LCCUK kviečia į diskusiją Londone. Ar dvigubos pilietybės įteisinimas sustabdys ar padidins emigraciją? O gal tai paskatins grįžtamąją migraciją? Apie šiuos ir kitus su dviguba pilietybe susijusius klausimus diskutuos Lietuvos Seimo nariai Andrius Kubilius, Mantas Adomėnas, Arūnas Gelūnas, Rūta Miliūtė, Virgilijus Poderys ir Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė. Diskusiją moderuos žurnalistė Daiva Žeimytė.

GEGUŽĖS 17 D.

Poezijos pavasaris 
Kada: gegužės 17 d., 19 val.
Kur: Knygnešio knygyne Londone
Kiek: nemokamai
I: Šiais metais lietuviškas knygynas Londone turės tikrai ypatingų svečių iš Lietuvos: poetė Jurgita Jasponytė, publicistas, teatro ir kino režisieriaus, vaikų rašytojas Vytautas V. Lansbergis. Dainomis ir eilėmis vakaro metu dalinsis ir Lietuvos respublikos ambasadorius JK Londone Renatas Norkus. Svečiai eiles ne tik skaitys, bet ir joms pritars gitara.

GEGUŽĖS 18 D.

Londono Auksinio Proto sezono uždarymas ir apdovanojimų vakaras


Kada: gegužės 18 d., 19.30 val.
Kur: Bernelių Užeiga Londone
Kiek: Koncertas Auksinio Proto komandoms nemokamas, norinčias dalyvauti komandas prašoma susisiekti su Eligijumi [email protected] Žaidėjų draugams bei visiems kitiems programos kaina: £4. Dėl rezervacijų prašome kreiptis telefonu: 020 8988 9980.
I: Different Duo koncertas: gros Rūta Di (akustinė gitara, vokalas) ir Paul Barker (kontrabosas). Garsiausios dainos bus atliekamos Jazz ir Bossa Nova ritmais. Sezono apdovanojimuose, kurie vyks prieš koncertą, dalyvaus ir Lietuvos Respublikos Ambasados Jungtinėje Karalystėje atstovas.

GEGUŽĖS 19 - 20 d.

Magiškas sutartinių vakaras 
Kada: gegužės 19 d. 18.30 val., gegužės 20 d. 17 val.
Kur: London Irish Centre, 50-52 Camden Square, NW1 9XB London as
I: Lietuvių folkloristė, muzikantė, senųjų dainų išsaugotoja, Laurita Peleniūtė, atvyks į Londoną su Lietuvoje vis populiarėjančiu projektu 'Promočių giesmės'. Daugiau informacijos rasite čia >>>>>>> Angliška informacija: londonglam.co.uk.

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta

Panašūs straipsniai