Gegužės 23, 2017
Žydintis safaris Londone. Chelsea rajone – nemokamas gėlių šou
Dovilė Ilevičiūtė

Būna dienų, kada sunku džiaugtis mažais gyvenimo dalykais. Sunku džiaugtis bet kuo. Ir nesvarbu kaip į save dėmesį atkreipti bando danguje besimaivanti saulė – nuotaika slogi, liūdesys sliūkina paskui ir tarytum priešais akis neoninėm šviesom mirga kreivai pakibęs užrašas: "pasauli, sustok aš noriu išlipti". Gyvenimas kartais atrodo velniškai neteisingas, netvarkingas, negražus, beprasmiškas, tuščias. Toks niekas. Bet kažkaip atsikeli nuo sofos, išsineri iš tokių slogių minčių, kaip iš baisiai nepatogių drapanų. Apsivelki žvaigždžių rašto suknelę. Įsikimbi į rožinę rankinę. Užrakini namų duris. Ir taip pamažu patenki į žiedais išpaikintą Londono Chelsea rajoną.

Šis rajonas išpaikęs visuomet, ne tik artėjant garsiajai Chelsea gėlių parodai: nuo stileivų, Sloane Ranger’ių (taip vadinami aukštesniųjų Anglijos visuomenės sluoksnių jaunuoliai, kuriuos galima sutikti užriestomis nosimis skrodžiančius aplinkui Sloane Square), nuo močiučių, kasdieniai avinčių Chanel batukus ir tvido švarkelius (jokių blizgių brand'ų net nesimato, bet pažiūri ir supranti: Chanel), prabangių automobilių, parduotuvių, namų, restoranų. O dabar dar tos grotelės (hashtag) #ChelseainBloom. Chelsea žydi! Žydi tikrąja to žodžio prasme.

Chelsea in Bloom – tai kasmetinis alternatyvaus floristikos ar gėlių meno šou, kuris šio rajono gatvėse prasideda artėjant Chelsea gėlių parodai (Chelsea flower show).

Šių metų tema - Floral Safari (Gėlių Safaris). Nuotykiai, atradimai, egzotika, liūtai, tigrai, sienomis šliaužiančios gyvatės, žirafos, beždžionės, savanos. Žodžiu, džiunglės! Originaliomis gėlių instaliacijomis pasipuošė daugybė aplinkinių parduotuvių, restoranų, viešbučių, ofisų. Renginio pabaigoje bus išrinkta gražiausia instaliacija. O kol kas visi gali pasivaikščioti ir pasigrožėti žydinčiu menu.

Išlipkite Sloane Square metro stotelėje ir iškart keliaukite į čia pat, Sloane Square įsikūrusią Safari būstinę (Safari Lodge). Čia gausite žemėlapius ir galėsite leistis į egzotišką kelionę.

Chelsea in Bloom vyks iki gegužės 27 d., 2017 Renginys nemokamas. Daugiau info: http://www.chelseainbloom.co.uk

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Patvirtinimo kodas

Panašūs straipsniai