Spalio 9, 2017
Pačiame Londono centre - lietuviška komedija TĖTIS

Pačiame Londono centre, Piccadilly Circus įsikūrusioje Comedy Store, spalio 22 dieną Anglijos lietuviai turi galimybę susitikti su Lietuvos komedijos žvaigžde Ramūnu Rudoku ir išvysti jo šou „TĖTIS. Po 20 metų".

Tad jei ieškote idėjos, kaip nustebinti artimuosius ir nuspalvinti kartais pilką ar žiemiškai niūrią kasdienybę – monospektaklio tęsinys „TĖTIS. Po 20 metų" – tikrai garantuos visą puokštę pačių geriausių emocijų. Šmaikščios ir labai atviros įžvalgos apie amžinas kartų kovas bei šeimynines peripetijas – ilgai laukta premjera neabejotinai sužavės publiką.

Jeigu pirmosios spektaklio dalies siužetas sukosi apie mažylio auginimo ypatumus ir „pradedančiųjų" tėvų atradimus, „Tėtis. Po 20 metų" suteiks progą įsitikinti, kad tėvystės iššūkiai nesibaigia vaikams palikus šeimos lizdą. Būna, kad vaikai į savo saugų užutėkį sugrįžta. Būna, kad užstringa jame (o tiksliau – tėvams ant sprando) ilgam, net labai ilgam... O tada – sudie, 18 metų laukta svajone, pagaliau pagyventi sau. SOS!!!!!

Komedijos žanro virtuozas Ramūnas Rudokas, kurio suvaidintas tėtis kėlė tikras ovacijų audras ne vienerius metus, spektaklio tęsinyje „Tėtis. Po 20 metų" įkūnija jau brandos sulaukusį personažą, tačiau tragikomiškų siužeto posūkių jo pasakojamoje istorijoje – nė kiek ne mažiau. Prisimindamas sūnaus vaikystės išdaigas šiandien jis sprendžia jau visiškai kitokio „kalibro" dilemas: kaip iškrapštyti savo atžalą iš namų ir paversti jį normaliai funkcionuojančia visuomenės ląstele" – su padoriu darbu ir mergina greta. 

Išradinga komedija provokuoja spektaklį jau spėjusiu išgarsinti juodu humoru, bet tuo pačiu išsiskiria labai pozityviu požiūriu į tėvystę ir kartų konfliktuose visuomet randa optimizmo grūdą. Tad spektaklis padės tėčiams geriau suprasti save, mamoms – savo vyrus, o suaugusiems vaikams – savo užsispyrėlius tėčius.

TĖTIS. Po 20 metų, spalio 22 d. sekmadienis, 14 val. 
The Comedy Store - London, 1A Oxendon Street, SW1Y 4EE
Bilietai £15 - £25, įsigyti galite čia >>>>>>>>>>>>>

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Patvirtinimo kodas

Panašūs straipsniai