Birželio 6, 2017
Nevaržomos aistros. Londono lietuvių įkurtame klube - poros flirtuoja su kitais
Londonietė
Foto: GINANDLO CLUB.

Pasimatymų ir santykių kultūra per pastaruosius metus pasikeitė neatpažįstamai. Jei mūsų tėvams ir seneliams tuoktis ir drauge praleisti visą likusį gyvenimą būdavo kone privaloma, tai šiandien poros labiau linkusios eksperimentuoti, suteikti vienas kitam laisvės ir vykdyti ne primestas tradicijas, o ieškoti jiems geriausių variantų.

Sutikite, kurti gyvenimą drauge nėra lengva. Rutina, tarsi didžiausias gobšuolis, savo nagais taip dažnai pasiglemžia tai, ką antrajai pusei jautėme pirmojo pasimatymo metu: aistrą, geismą, susižavėjimą. Daugeliui porų pirmųjų pasimatymų aistra lieka tik prisiminimai: kaip svaigdavo galva, kaip iš spintos skriedavo suknelės, stengiantis išsirinkti tinkamiausią, kaip plasnodavo tie drugeliai kiekvieną kartą pagalvojus apie jį/ją.

Kad į šiuos prisiminimus nereikėtų žiūrėti tarsi į apdegusio namo griuvėsius - Londono lietuviai siūlo išeitį. Savo pavardės nenorėjusi atskleisti moteris su sutuoktiniu Gintaru pasišovė Londone įžiebti naujų aistrų liepsnas: sostinėje įkūrė 'monogamish' klubą GINANDLO CLUB. 'Monogamish' – pasaulyje plintanti sąvoka, reiškianti, jog sutuoktiniai yra civilinėje partnerystėje, bet vienas kitam suteikia laisvę susitikinėti su kitais. Tai tarsi viduriukas tarp atvirų santykių (angl. open relationship) ir monogamijos (vienpatystės). Flirtas, o gal ir daugiau, taisykles susikuria kiekviena pora individualiai.

Tik nemaišykite su svingerių vakarėliais. Šiame klube nerasite jokių nuogybių ir neišvysite sekso scenų. Iš pirmo žvilgsnio klubas netgi gali pasirodyti kaip įprastas prabangus, gero skonio, elegantiškas kokteilių baras. Skirtumas tik tas, kad čia susirinkę žmonės laisvesni, neįpareigoti dabartinių santykių trokštantys gerai praleisti laiką. Tad elegantiškos kompanijos apsuptyje galima tiesiog gurkšnoti kokteilį ar šokti skambant muzikai.

Tikintys amžina aistra vienam žmogui, žinoma, įrodinės savo tiesas, tačiau Londonietės pašnekovė Loreta mano kitaip: “Gyvenimo patirtis rodo, kad pasižadėjimas mylėti vieną vienintelį žmogų yra suidealizuota ir religijos patvirtinta fantazija. Pradžioje pora laiminga, santykiai aistringi, o po kiek laiko aistra išblėsta, jos nebelieka (ir net labai greitai). Ką tuomet daryti? Visi nori priešintis gamtos šauksmui, nes tokios yra taisyklės, tokie priežadai buvo duoti prie altoriaus, ir ką kaimynai pagalvos, jei gyvensime kitaip nei visi. Aš ir Gintaras puikiai suprantame, kad priešinimasis gamtai toli nenuves, kad ir kaip besistengtume. Puikiai suprantame, kad tai yra tik mūsų požiūris į gyvenimą ir mes neperšame savo nuomonės kitiems. Visi pasirenkame sau tinkamą gyvenimo būdą ir tai, kas daro mus laimingus. Gyvename sau paprasčiausiai netrukdydami kitiems.”.

Kaip jums kilo mintis Londone įkurti tokio tipo klubą?

Mūsų pačių asmeniniame gyvenime reikėjo permainų. Esame pora, kuri supranta, kad neįmanoma išvengti fakto, jog tu patinki kitiems žmonėms ir tau patinka kiti. Mes pora, kuri atvirai kalbasi apie visus gyvenimo aspektus, kuri gali pasidalinti slapčiausiomis paslaptimis, norais ir svajonėmis. Supratome ir išugdėme save atsikratydami pavydo bet kam: kai partneris flirtuoja, pavydo materialiems daiktams, kaimynui. Puikiai suprantame, kad priešinimasis gamtai toli nenuves, kad ir kaip besistengtume. 

Susidomėjome monogamish gyvenimo būdu. Įprasti svingerių klubai mums pasirodė per daug tiesmukiški, nes juose viskas veda iškart prie ‘reikalo’. Tiek man, tiek Gintarui labiau patinka jausmas - trauka (chemistry) ir nebūtinai viskas turi baigtis seksu. Be to, norint patekti į tokio tipo vakarėlius dažniausiai yra komplikuota registracija, reikia suteikti daug privačios informacijos, pradedant nuo mobilaus telefono numerio ir baigiant namų adresu. Ginandlo klube registracija daug paprastesnė, bet tai nereiškia, jog nesaugi. Norime, kad klientai pas mus atsipalaiduotų, gerai praleistų laiką ir nepergyventų dėl komplikuotų taisyklių.

Ką svarbiausia žinoti norintiems apsilankyti jūsų vakarėliuose?

Tiesiog būkite atviri naujovėms (angl. open minded), gerai nusiteikę draugiški, paprasti, bendraujantys. Ginandlo klube tikrai sutiksite daug nuostabių ir draugiškų žmonių iš įvairių šalių, kurie nori sugrąžinti išblėsusios aistros kibirkštis ar tiesiog gerai praleisti laiką. Galite ateiti ir tiesiog pasmalsauti. Ginandlo klube niekas jūsų neteis ir nekritikuos, nelys į akis, jei nenorite, nesikabinės. Turime nuostabių DJ, galima paprasčiausiai užsisakyti kokteilį ir visą vakarą šokti.

Tinklapyje mačiau, kad kviečiate poras ir vienišas merginas. Ar apribojimai yra labai griežti, kokį klientą ar klientę atsisakytumėte įleisti į klubą?

Taip, pirmenybė yra poroms ir merginoms. Atsisakome įleisti vienišus vyrus. Klubo lankytojų amžius - nuo 21 iki 49 metų. Kviečiame patrauklius žmones, kurie save prisižiūri ir jų išvaizda, apranga bei higiena nekelia abejonių. Mūsų vakarėliai organizuojami prabangiuose klubuose ir baruose Londono centre, ne angliško pub’o stiliaus buveinėse, todėl ir apranga turi būti puošni. Kai patys pradėjome domėtis šita saldžia ir aistringa gyvenimo puse maloniai nustebome kiek daug vienišų patrauklių merginų ieško pasilinksminimų su porelėmis (angl. threesome), todėl nusprendėme, kad porelių ir  merginų 'miksas' musų vakarėliuose bus nuostabus visiems.

Kas gi vyksta už Ginandlo Club uždarų durų? 

Už uždarų durų vyksta tik bendravimas, pokalbiai, šokiai, susipažinimas, lengvas flirtas, naujų draugų paieškos ir geras laikas. Jokių nuogybių ar sekso Ginandlo Club vakarėliuose nerasite. Susipažinę pas mus ir supratę, kad vieni kitiems patinka, gali susitikti viešbutyje ar bet kurioje kitoje jų pasirinktoje vietoje. Visas klubas/baras yra išnuomotas tik mūsų nariams ir klientai 'iš gatvės' neužklysta. Klubo nariai prieš kiekvieną vakarėlį turi prisiregistruoti mūsų tinklapyje, svečių sąraše ir atkeliavę su savimi būtinai turėti asmens dokumentą su nuotrauka.

Ką tokie vakarėliai suteikia santykiams? 

GC vakarėliai sugrąžina aistrą, suteikia pasitikėjimo savimi, gyvenimas tampa jaudinantis, medaus mėnesio periodas sugrįžta, žmonės pradeda save daugiau prisižiūrėti (sportuoti, nepersivalgyti), nes nori gražiai atrodyti ir sau, ir kitiems. Atsiranda motyvacija, pozityvus mąstymas. Vien ruošimasis tokiam vakarėliui suteikia gerus pojūčius - tokius kaip prieš pasimatymą. Ilgalaikiuose santykiuose esančios poros dažnai nebe taip vertina savo antrą pusę, o kai apsilanko pas mus - pamato, patiria naujų jausmų. Dar vienas ypatingai puikus dalykas, kad pora turi paslaptį (nuo bendradarbių, draugų ar šeimos). Paslapties turėjimas juos sujungia.

Ką patartumėte norintiems išbandyti tokio tipo vakarėlius?

Jei smalsu, patartume būtinai apsilankyti ir nelaukti kol gyvenimas prabėgs darbų ir reikalų rutinoje. Jei ateinate į vakarėlį jus neįsipareigojate bendrauti su kitais, paprasčiausiai ateikite kaip keliaujate į įprastus klubus ar vakarėlius ir pamatykite patys, kaip viskas vyksta.  GC renginiai yra idealūs ir patyrusiems, ir nepatyrusiems šioje srityje.

Man patiko, kai vieni mūsų draugai pasakė: “visi žinome kas tai yra, visi galvojame apie tai, bet garsiai nedrįstame kalbėti”.

Kaip suprantu, neesate monogamiškos meilės šalininkai. Kaip manote, ar ji išvis egzistuoja?

Monogamija - nieko bendro neturi su meile. Gyvenimo patirtis rodo, kad pasižadėjimas mylėti vieną ir vienintelį žmogų yra suidealizuota ir religijos patvirtinta fantazija. Pradžioje pora laiminga, santykiai aistringi, o po kiek laiko aistra išblėsta, jos nebelieka (ir net labai greitai). Tos aistros paprasčiausiai nebelieka. Ir ką tada daryti? Bet visi nori priešintis gamtos šauksmui, nes tokios yra taisyklės, tokie priežadai buvo duoti prie altoriaus, juk taip? Ir ką kaimynai pagalvos, jei gyvensime kitaip nei visi.

Papasakokite apie save ir kaip atsidūrėte Londone?

Atvykome iš Šiaulių 1999-aisiais ir gyvename Londone jau 18 metų. Kaip ir daugelis lietuvaičių į Angliją atkeliavome pamatyti pasaulio, įgyti užsienio patirties, patobulinti anglų kalbos žinias ir užsidirbti pinigų. Planavome į Lietuvą grįžti po vienerių metų, bet kai susipažinome su šiuo kraštu, jo žmonėmis ir kultūra, supratome, kad mums tai labai tinka. Patinka gyvenimas didmiestyje, įvairovė, kultūrų 'mix’as'.

Kokie buvo jūsų pirmieji žingsniai Londone: darbai, rūpesčiai, džiaugsmai?

Pirmieji metai svečioje šalyje bėgo lankant įžymias vietas, plečiant akiratį, peržengiant sunkumus ieškant darbų, tinkamos gyvenimo vietos, būties pokyčiuose. Tikslas buvo kuo greičiau išmokti anglų kalbą. Kaip ir daugeliui emigrantų, pradžioje teko imtis įvairių darbų: pradedant nuo statybų ir padavėjos viešbutyje, baigiant biurų vadybininkų pareigomis. Dabar jau dešimt metų turime ir sėkmingai plėtojame savo verslą Londone.

Daugiau informacijos apie Loretos ir Gintaro vakarelius: www.ginandlo-club.com

Norite istorijos apie jus ir jūsų verslą? Rašykite: [email protected]

Straipsnio komentarai

Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Tokių komentarų nerasta
Patvirtinimo kodas

Panašūs straipsniai